Nocny 4F Półmaraton Praski startuje za 65 dni!

polecane

Nocny 4F Półmaraton Praski startuje za 65 dni!

Tomasz Wołoćko
27 czerwca, 2019
Aktualności

W dniu 31 sierpnia odbędzie się 6. Nocny 4F Półmaraton Praski. O godzinie 20:30 kilka tysięcy biegaczy ponownie wyruszy na szybką i płaską trasę, wiodącą głównymi arteriami stołecznej Pragi Południe.

Nocny 4F Półmaraton Praski startuje za 65 dni

Warszawa o zachodzie słońca, rześki letni wieczór, obniżająca się temperatura i szybka trasa to warunki idealne do biegu. Na taki klimat można liczyć podczas Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego, który co roku przyciąga na start tysiące miłośników biegania. Płaska trasa wytyczona tak, by sprzyjać dobrym wynikom i ustanawianiu rekordów życiowych, to już tradycja praskiej imprezy – największego biegu w Warszawie o nocnym charakterze, który wpisał się na stałe w kalendarz biegów ulicznych. Termin imprezy nie jest przypadkowy – półmaraton rozgrywany na atestowanej trasie (w klasie mistrzowskiej międzynarodowej) dla wielu uczestników jest próbą generalną przed wrześniowym Maratonem Warszawskim czy Maratonem Berlińskim, a dla biegaczy, którzy ukończyli kwietniowy ORLEN Warsaw Marathon dobrym testem na krótszym dystansie.

Wakacje właśnie się zaczynają, a my już wiemy co będziesz robić pod ich sam koniec 🔥 Pobiegniesz na jednym z dwóch dystansów: 5km lub półmaratonu! ✔️ 4F Piątka Praska ✔️ 6. Nocny 4F Półmaraton Praski

Opublikowany przez Półmaraton Praski Środa, 19 czerwca 2019

W tym roku delikatnie zmodyfikowano trasę Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego, dając większą możliwość kibicom do dopingowania, jak i samym biegaczom do kibicowania sobie nawzajem. Ponadto na całej trasie pojawi się wiele zespołów muzycznych oraz DJ-ów. A w ramach rozgrzewki będzie można pokibicować uczestnikom 4F Piątki Praskiej. Trasa jest idealna tak na debiut, jak i na życiówkę. Zawodnicy ruszają w sobotę 31 sierpnia o 19:30 z błoni PGE Narodowego.

Załóżmy, że startujemy jutro wieczorem i możesz nadać numer startowy dowolnej, bliskiej osobie… kogo wyciągnąłbyś na bieg? 🔥

Opublikowany przez Półmaraton Praski Piątek, 21 czerwca 2019

Półmaraton Praski odbywa się od 2014 roku (w latach 2014-2017 jako BMW Półmaraton Praski, a od edycji 2018 r. sponsorem tytularnym jest polska marka sportowa 4F).

Źródło: https://www.polmaratonpraski.pl/; fot. Półmaraton Praski / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Batony energetyczne i regeneracyjne – test Squeezy

Czy warto sięgać w trakcie treningu po batony energetyczne, a po skończonym wysiłku, po batony regeneracyjne? Czy to w ogóle możliwe, aby taki produkt mógł działać pozytywnie na nasz organizm? Testujemy: Squeezy Baton Energetyczny oraz Squeezy Baton Regeneracyjny.  (więcej…)