Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego
Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego

polecane

Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego

Tomasz Wołoćko
25 sierpnia, 2022
Biegi

Nice To Fit You, jedna z wiodących marek diet pudełkowych w Polsce, została oficjalnym sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego. Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć na profesjonalne wsparcie i zdrową porcję wiedzy w zakresie prawidłowego odżywania.

Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego

W tym roku odbywa się już 44. edycja Maratonu Warszawskiego, a Nice To Fit You po raz pierwszy wspiera jego organizację jako oficjalny sponsor wydarzenia. Marka pojawiła się już na Maratonie w 2016 roku jako partner, który zapewniał na mecie specjalne danie wszystkim uczestnikom. W tym roku NTFY jeszcze mocniej zaangażowało się we wsparcie biegaczy biorących udział w maratonie.

– Z przyjemnością wspieramy tak ważne wydarzenie na biegowej mapie Polski i Europy, które co roku przyciąga tysiące fanów zdrowego trybu życia i aktywności. Doskonale wiemy, jak istotna jest odpowiednio dobrana dieta i jakie ma znaczenie w codziennym funkcjonowaniu, a co dopiero przed takim wyzwaniem, jakim jest maraton. Dlatego z radością dzielimy się naszą wiedzą o zdrowym odżywianiu i pomagamy w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. – mówi Urszula Kupraszewicz, Chief Growth Officer Nice To Fit You.

– Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył ekspert w dziedzinie zdrowego odżywiania i razem z nami zadba o uczestników Maratonu Warszawskiego. Wspólnie z Nice To Fit You, oprócz zdrowej dawki wiedzy, zapewnimy uczestnikom wydarzenia także wiele niezapomnianych atrakcji. – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

44. Maraton Warszawski odbędzie się 25.09 na ulicach stolicy. Biegacze mogą wziąć udział nie tylko w maratonie, ale także w biegu na dystansie 10 km – Pekao S.A. Warszawskiej Dysze, w biegu drużynowym – Bridgestone Sztafecie Maratońskiej oraz w biegach dziecięcych.

Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego

Nice To Fit You to pionier rewolucyjnych rozwiązań na rynku diet pudełkowych w Polsce. Dzisiaj klienci codziennie mają możliwość komponowania swojego jadłospisu z 35 dań, dostępnych spośród 7 zdrowych, zbilansowanych diet. Dzięki opcji SELECT w aplikacji mobilnej, niczym w restauracji mogą także wybierać spośród prawie 60 konkretnych propozycji dań. O najwyższej jakości posiłków świadczą liczne certyfikaty, m.in.: Food Hygiene Control, V-Label, Viva oraz HACCP.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; źródło tekstu: https://maratonwarszawski.com/aktualnosci/dieta-ktora-biegnie-z-toba-nice-to-fit-you-sponsorem-44-maratonu-warszawskiego/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Grit X Pro i Polar Vantage V2 – (nie) identyczne zegarki. Porównanie

Segment zegarków GPS dla osób aktywnych fizycznie jest wypełniony po brzegi. Od urządzeń z kilkoma funkcjami, które można nabyć za mniej niż 500 zł, po rozbudowane zegarki GPS klasy premium, na które trzeba wygospodarować 2–3 tys. zł. Dopowiedzieć trzeba, że górnej granicy cenowej nie ma. Dziś porównam dwa podobne, ale nie identyczne zegarki klasy premium – Polar Grit X Pro i Polar Vantage V2. Który z nich wybrać? (więcej…)