New Balance stworzył model FuelCell Supercomp Elite v3
New Balance stworzył model FuelCell Supercomp Elite v3

polecane

New Balance stworzył model FuelCell Supercomp Elite v3

Tomasz Wołoćko
20 lutego, 2023
Aktualności

New Balance stworzył model FuelCell Supercomp Elite v3, który został zoptymalizowany z myślą o dniu zawodów oraz najwyższym poziomie rywalizacji. To jedne z najlżejszych butów startowych marki, które oferują dynamiczny zwrot energii i niezwykle smukłą sylwetkę. To energia, która można poczuć i zobaczyć.

New Balance stworzył model FuelCell Supercomp Elite v3

FuelCell Supercomp Elite v3 to najwyższy model startowy New Balance, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu energii i obniżeniu wagi podczas najważniejszych startów, w tym tych na królewskim dystansie. Za imponujący zwrot energii i wysoki poziom responsywności butów odpowiada połączenie amortyzacji FuelCell z innowacyjną technologią Energy Arc – płytka z włókna węglowego została umieszczona pomiędzy dwoma warstwami pianki, aby zwiększyć ilość magazynowanej energii i zapewnić większy jej zwrot.

New Balance stworzył model FuelCell Supercomp Elite v3

Dopełnieniem konstrukcji jest oddychająca, zintegrowana z językiem, dzianinowa cholewka, która gwarantuje stabilne i precyzyjne dopasowanie podczas zawodów. Model FuelCell Supercomp Elite v3 łączy w sobie zwrot energii, niską wagę i wysoki poziom oddychalności, wszystko zoptymalizowane z myślą o najważniejszych zawodach.

Cechy szczególne: 

  • Cholewka z technicznej dzianiny i zintegrowany język.
  • Amortyzacja podeszwy środkowej FuelCell.
  • System Energy Arc łączy charakterystyczną dla modeli wyczynowych geometrię karbonowej płytki ze strategicznie rozmieszczonymi pustymi przestrzeniami w podeszwie środkowej, zaprojektowanymi tak, aby zwiększyć ilość magazynowanej energii i zapewnić większy jej zwrot.
  • Konstrukcja cholewki buta dopasowuje się do stopy, zapewniając jej odpowiednie trzymanie i wsparcie.
  • Waga: 228 g
  • Drop: 4 mm

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Hoka Clifton 8. Recenzja butów do biegania

Hoka Clifton 8 to buty treningowe zaprojektowane z myślą o biegach na twardych nawierzchniach. Nie wstydzę się jednak powiedzieć, że ten model jest dla mnie czymś więcej. Gdy mam je na stopach podczas biegu czuję ich lekkość, komfort i precyzję. Są to buty do biegania, które zachęcają do regularnych ćwiczeń. Potrafią również sprawić, że kończąc trening, mamy jeszcze większą radość z biegania. Ale dla kontrastu wspomnę, że moim zdaniem nie są to buty dla każdego biegacza. Jacy biegacze będą maksymalnie zadowoleni z posiadania modelu Clifton 8, a którzy sportowcy, powinni zdecydować się na inne buty? (więcej…)