New Balance FuelCell Rebel v2
Jeszcze lepsze: New Balance FuelCell Rebel v2!

polecane

Jeszcze lepsze: New Balance FuelCell Rebel v2!

Redakcja
kwiecień 21, 2021
Aktualności

New Balance FuelCell Rebel v2 to buty stworzone z myślą o codziennych treningach, również tych tempowych. To wyjątkowo wszechstronny model, który pozwala na szybkie bieganie, a teraz – dzięki technologii Fuel Cell w podeszwie środkowej – również w trakcie najdłuższych biegów. 

New Balance FuelCell Rebel v2

Przełomowa linia Fuel Cell została stworzona, aby podnieść wydajność podczas biegu, a zadebiutowała na rynku w połowie 2019 roku. Pierwszym butem z całej serii był właśnie Fuel Cell Rebel, którego zadaniem była optymalizacja zwrotu energii i generowanie dodatkowej prędkości wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. Technologia Fuel Cell była zaimplementowana w przedniej części Rebel v1 i zapewniała szybkie odbicie oraz uczucie lekkości.

New Balance FuelCell Rebel v2 czerpie z najlepszych rozwiązań pierwowzoru jeśli chodzi o generowanie szybkości, ale z myślą o najdłuższych biegach model został wzbogacony o podeszwę środkową Fuel Cell, charakteryzującą się najwyższym współczynnikiem sprężystości. Fantastyczny zwrot energii współgra z niezwykle płynnym przetoczeniem stopy, który udało się uzyskać dzięki odpowiednio rozmieszczonym panelom z lekkiej wytrzymałej gumy oraz mieszance NDurance pokrywającej obszary narażone na większe zużycie

Najbardziej widoczną zmianą w drugiej odsłonie modelu Rebel jest odświeżony, nadający lekkości design cholewki. W oczy rzuca się duże logo N z boku oraz wyraźnie zaznaczony asymetryczny podział na dwa rodzaje paneli w kontrastowych kolorach – zbudowane z materiału o nieco odmiennej strukturze. Siateczka jest cienka oraz elastyczna i tylko w przedniej części widoczne jest wzmocnienie “toe bumper”, które jednocześnie tworzy więcej przestrzeni na palce i je chroni.

Najbardziej zabudowaną częścią buta jest obszar pięty z dość wysokim, ale miękkim i elastycznym zapiętkiem. Razem z asymetrycznym systemem sznurowania oraz cienkim, lecz szerokim językiem zapewniają wysoki komfort oraz odpowiednie trzymanie stopy w bucie.

New Balance FuelCell Rebel v2 kosztują na oficjalnej stronie marki 530 złotych.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; New Balance;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Co należy wiedzieć o nadgarstkowym pomiarze tętna?

Technologia optycznego pomiaru tętna na nadgarstku już na dobre wkradła się nie tylko do świata sportu, ale z powodzeniem stosowana jest również w szpitalach podczas wielu badań pacjentów i ich monitorowania. W sporcie wykorzystywana głównie w trakcie ćwiczeń, śledzenia dziennej aktywności fizycznej i snu. Jak działa technologia pomiaru tętna na nadgarstku? Co może zrobić użytkownik, aby taki pomiar był jak najbardziej dokładny?  (więcej…)