New Balance FuelCell Rebel v2
Jeszcze lepsze: New Balance FuelCell Rebel v2!

polecane

Jeszcze lepsze: New Balance FuelCell Rebel v2!

Redakcja
21 kwietnia, 2021
Aktualności

New Balance FuelCell Rebel v2 to buty stworzone z myślą o codziennych treningach, również tych tempowych. To wyjątkowo wszechstronny model, który pozwala na szybkie bieganie, a teraz – dzięki technologii Fuel Cell w podeszwie środkowej – również w trakcie najdłuższych biegów. 

New Balance FuelCell Rebel v2

Przełomowa linia Fuel Cell została stworzona, aby podnieść wydajność podczas biegu, a zadebiutowała na rynku w połowie 2019 roku. Pierwszym butem z całej serii był właśnie Fuel Cell Rebel, którego zadaniem była optymalizacja zwrotu energii i generowanie dodatkowej prędkości wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. Technologia Fuel Cell była zaimplementowana w przedniej części Rebel v1 i zapewniała szybkie odbicie oraz uczucie lekkości.

New Balance FuelCell Rebel v2 czerpie z najlepszych rozwiązań pierwowzoru jeśli chodzi o generowanie szybkości, ale z myślą o najdłuższych biegach model został wzbogacony o podeszwę środkową Fuel Cell, charakteryzującą się najwyższym współczynnikiem sprężystości. Fantastyczny zwrot energii współgra z niezwykle płynnym przetoczeniem stopy, który udało się uzyskać dzięki odpowiednio rozmieszczonym panelom z lekkiej wytrzymałej gumy oraz mieszance NDurance pokrywającej obszary narażone na większe zużycie

Najbardziej widoczną zmianą w drugiej odsłonie modelu Rebel jest odświeżony, nadający lekkości design cholewki. W oczy rzuca się duże logo N z boku oraz wyraźnie zaznaczony asymetryczny podział na dwa rodzaje paneli w kontrastowych kolorach – zbudowane z materiału o nieco odmiennej strukturze. Siateczka jest cienka oraz elastyczna i tylko w przedniej części widoczne jest wzmocnienie “toe bumper”, które jednocześnie tworzy więcej przestrzeni na palce i je chroni.

Najbardziej zabudowaną częścią buta jest obszar pięty z dość wysokim, ale miękkim i elastycznym zapiętkiem. Razem z asymetrycznym systemem sznurowania oraz cienkim, lecz szerokim językiem zapewniają wysoki komfort oraz odpowiednie trzymanie stopy w bucie.

New Balance FuelCell Rebel v2 kosztują na oficjalnej stronie marki 530 złotych.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; New Balance;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kalenji plecak do biegania 10 litrów TEST

Czy będą mi potrzebne rzeczy na przebranie? Jaki zapas przekąsek i płynów zabrać? Gdzie to pomieścić, aby nie ucierpiała wygoda? Czy ten plecak do biegania będzie odpowiedni, a może wziąć większy? Dylematy jak z horroru, ale przytrafiają się za każdym razem, gdy chcemy przewidzieć wszelkie ewentualności, które mogą się przytrafić podczas dalekich wypraw. (więcej…)