New Balance Bieg na Piątkę 2022
New Balance Bieg na Piątkę 2022. Zapisy ruszyły!

polecane

New Balance Bieg na Piątkę 2022. Zapisy ruszyły!

Tomasz Wołoćko
7 lutego, 2022
Biegi

Ruszyły zapisy na New Balance Bieg na Piątkę, który towarzyszyć będzie 16. Półmaratonowi Warszawskiemu. Biegacze wystartują już 27 marca o godzinie 13:00. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś – rusz się z kanapy i przywitaj wiosnę w stolicy, razem z innymi! Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, szukasz motywacji lub po prostu lubisz biegi na krótszych dystansach, dystans 5000 m jest idealny!

New Balance Bieg na Piątkę 2022

Nadchodzi niepowtarzalna szansa na dobre wejście w biegowy 2022 rok! To oczywiście 5-cio kilometrowy New Balance Bieg na Piątkę, który jest doskonałym pomysłem dla debiutantów oraz fanów krótszych dystansów.  To za sprawą długiego zbiegu przypadającego na 3 kilometr. Dla szybszych zawodników to doskonała okazja, aby się rozpędzić przed ostatnią długą prostą. Dla tych mniej zaawansowanych i początkujących uczestników, to szansa na złapanie oddechu i napędzenie nóg raz jeszcze, tuż przed samym finiszem.

New Balance Bieg na Piątkę zapisy

Biegacze wystartują punktualnie o godzinie 13:00. Trasa przebiegać będzie wzdłuż ulicy Adama Mickiewicza aż do Placu Wilsona, następnie nastąpi długi zbieg ulicą Zygmunta Krasińskiego oraz długa prosta tuż przed metą. Trasa została zaprojektowana w taki sposób, aby mniej doświadczeni biegacze nie mieli z nią problemów. To doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody z bieganiem dla debiutantów. Jednocześnie pętla wytyczona jest tak, aby sprzyjać osiąganiu rekordów życiowych przez tych najbardziej doświadczonych zawodników.

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają możliwość nadać swojemu biegowi wyższy, pozasportowy sens i skorzystać ze ścieżki #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów. W ramach akcji każdy biegacz będzie mógł wspomóc wybraną jedną spośród 8 organizacji dobroczynnych, na którą będzie zbierał fundusze. Osiągnięcie kwoty minimalnej na utworzonej w ten sposób zbiórce upoważnia do odebrania pakietu startowego oraz wyjątkowego numeru startowego #BiegamDobrze.

Nieważne czy pobiegniesz w półmaratonie czy w New Balance Biegu na Piątkę – nie może Cię zabraknąć. W tym roku Wiosna startuje w Warszawie!

Zapisy: http://polmaratonwarszawski.com/bieg-na-piatke/

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin Fenix 6 Pro Solar. Czy wszystko mi odpowiada? TEST

Garmin Fenix 6 Pro Solar to jeden z premierowych zegarków zaprezentowanych w połowie 2020 roku. Ucieszyłem się na wiadomość o tym, że będę mógł przetestować ten model z pierwszej partii urządzeń wysłanej do Polski, i praktycznie z miejsca przystąpiłem do pracy. Fenix 6 Pro jest niebywale zaawansowanym zegarkiem, który w pewien sposób poszerza horyzonty - nie tylko sportowe, ale także życia codziennego. Niestety, aby stać się jego właścicielem trzeba wydać dużą kwotę. Czy warto wygospodarować na niego prawie 4000 złotych? Czy funkcje sportowe spodobały mi się podczas biegania? (więcej…)