Nagroda dla 100 000 finishera Półmaratonu Warszawskiego
Nagroda dla 100 000 finishera Półmaratonu Warszawskiego?

polecane

Nagroda dla 100 000 finishera Półmaratonu Warszawskiego?

Kamil Nowak
18 marca, 2019
Biegi

95970 – tyle razy przekraczana była meta Półmaratonu Warszawskiego od jego pierwszej edycji z 2006 roku. Oznacza to, że osoba, która jako 4030 przekroczy linię mety tegorocznego 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego, będzie 100-tysięcznym finisherem w historii imprezy.

Nagroda dla 100 000 finishera Półmaratonu Warszawskiego

Do półmaratonu pozostało już tylko 12 dni. W ostatni dzień marca Warszawa przywita na biegowo wiosnę. Organizator wydarzenia nie ustaje w zaskakiwaniu osób, które w dalszym ciągu myślą o udziale w tym wydarzeniu. Na dniach pojawiła się informacja, że wspólnie z New Balance przygotowano specjalny rabat w wysokości 21% na całą kolekcję sport. Co należy zrobić? To proste. Wystarczy, że na www.nbsklep.pl wpiszemy kod rabatowy PW19. Z promocji skorzystać będzie można także na stoisku New Balance na Expo. Akcja potrwa do końca kwietnia!

Kolejną ciekawą wiadomością jest fakt wsparcia 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego przez markę Polar, która została Oficjalną Firmą Wspierającą to wydarzenie. Polar znany jest wszystkim tym, którzy interesują się elektroniką sportową, bowiem oferuje multisportowe zegarki klasy premium. Najnowszymi produktami fińskich specjalistów są zegarki Polar Vantage V i Polar Vantage M. Wyposażone w GPS i kolorowy ekran oferują zaawansowaną analizę obciążeń treningowych Training Load Pro, ultra-długi czas pracy na baterii, pomiar tętna z nadgarstka Polar Precision Prime, funkcje nawigacyjne oraz analizę czasu i jakości snu Sleep Plus. Polar Vantage V to pierwszy na świecie zegarek mierzący moc biegową bez konieczności użycia dodatkowych sensorów. Zegarki można będzie zobaczyć w piątek i sobotę na Expo lub w niedzielę w miasteczku imprezy. Dla odwiedzających dostępna będzie specjalna oferta oraz konkurs.

Kto zostanie 100 000 finisherem w historii półmaratonu? Statystyki dają największe szanse biegaczom z czasem na mecie ok. 1 h 50 minut. Jak informuje Fundacja „Maraton Warszawski”, czyli organizator półmaratonu, dla 100 000 osoby, która przekroczy metę będzie przygotowana specjalna niespodzianka. Szczegóły już wkrótce!

Do 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego w dalszym ciągu można się zapisać. Opłata startowa wynosi 120 złotych (pakiet podstawowy bez koszulki) i obowiązuje do 28 marca.

Źródło: na podstawie;  fot. organizator / http://pzupolmaratonwarszawski.com

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Waga Scale 700 Geonaute – recenzja

Waga Scale 700 Geonaute posłuży nam do rozłożenia na czynniki pierwsze naszej masy ciała, a uzyskane informacje będziemy mogli analizować na ekranie telefonu oraz w serwisie Decathlon Coach. Waga Scale 700 Geonaute kosztuje niewiele więc czy jej pomiary są godne zaufania? (więcej…)