Moc atrakcji w strefie New Balance podczas 41. PZU Maraton Warszawski New Balance
Moc atrakcji w strefie New Balance podczas 41. PZU Maraton Warszawski

polecane

Moc atrakcji w strefie New Balance podczas 41. PZU Maraton Warszawski

Tomasz Wołoćko
26 września, 2019
Aktualności

Już w najbliższy weekend startuje 41. Maraton Warszawski, który dołączył do grona prestiżowych biegów w Londynie i Nowym Jorku wspieranych przez New Balance. Marka przygotowała szereg atrakcji, które pomogą biegaczom osiągać własne cele, nie tylko te maratońskie.

Moc atrakcji w strefie New Balance podczas 41. PZU Maraton Warszawski New Balance

Strefa New Balance na expo przed 41. PZU Maraton Warszawski to coś więcej niż prezentacja kolekcji. W piątek i sobotę będzie można spotkać się z ekspertami i gośćmi, z którymi będzie można porozmawiać m.in. o szybkiej regeneracji, treningu szybkości w biegach długich, przygotowaniu szybkich posiłków po treningu, pomysłach na zwiedzanie świata czy też powrotach po kontuzjach. Mottem przewodnim spotkań będzie Możesz Więcej. Inspirować i dzielić się doświadczeniami będą m.in. Bartosz Olszewski (WarszawskiBiegacz), Wojtek Kopeć, Kasia Gorlo (RunTheWorld) oraz trenerzy Royal Runners Club Łukasz Jóźwiak i Piotr Cypryański. Jako goście specjalni pojawią się przyjaciele marki Filip Chajzer, Basia Kurdej Szatan, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Bartek Ignacik (Turbo Kozak) oraz Gosia Socha.

Na expo 41. PZU Maraton Warszawski będzie można znaleźć najnowsze produkty bostońskiej marki. Oprócz najnowszej serii butów FuelCell, będzie można sprawdzić biegową kolekcję Reclaim Hybrid, przy której produkcji wykorzystano pochodzący z recyklingu poliester i organiczną bawełnę. Swoją polską premierę będą miały również buty przygotowane specjalnie na tegoroczny New York City Marathon, w tym startowy model 1500. Na wszystkich, którzy zdecydują się na uzupełnienie swojego sprzętu biegowego, czeka rabat, czyli aż 42%.

New Balance będzie też wspierał biegaczy w trakcie niedzielnego biegu. Już na 17. kilometrze Łazienki Królewskie i projekt Royal Runners Club przygotują strefę, gdzie maratończyków będzie dopingował Król Filip Wartkonogi i jego dwór. Na ostatnich kilkuset metrach finiszujący będą mogli liczyć na dodatkowy zastrzyk muzycznej energii. A za linią mety każdy król i królowa maratonu powinni odwiedzić królewską strefę, gdzie będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Więcej o maratonie: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/maraton-warszawski/

Więcej o New Balance: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/new-balance/

Źródło: informacja prasowa; fot. New Balance

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak się ubrać na bieganie w zimne i deszczowe dni?

Co założyć na siebie, aby bieganie w zimne dni nie odbiło się negatywnie na naszym zdrowiu? Na jakie elementy odzieży zwrócić uwagę, aby trenować komfortowo i bezpiecznie? Tym razem poświęcimy sporo czasu na przedstawienie odpowiedzi na powyższe pytania, a także zaprezentujemy nową kolekcję Kalenji sieci Decathlon pomocną w czasie jesiennych treningów. (więcej…)