50 dni pozostało do jubileuszu 20. PKO Poznań Maratonu
Mniej niż 50 dni pozostało do jubileuszu 20. PKO Poznań Maratonu

polecane

Mniej niż 50 dni pozostało do jubileuszu 20. PKO Poznań Maratonu

Tomasz Wołoćko
Wrzesień 4, 2019
Aktualności

20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza odbędzie się za 46 dni! Wciąż trwają zapisy na jubileuszową edycję poznańskiego biegu, ale warto zapamiętać, że niższe wpisowe obowiązuje już tylko do 13 września.

50 dni pozostało do jubileuszu 20. PKO Poznań Maratonu
Do 13 września można skorzystać z niższej opłaty startowej, która wynosi 160 złotych, natomiast od 14 września opłata wzrośnie do 200 złotych. W tym roku maratończycy pobiegną nową trasą – stworzoną przez siebie kilka miesięcy temu, odbiorą oryginalne pakiety startowe, w których znajdą m. in.: jubileuszową, techniczną koszulkę 4F, torbę i komin, a także naturalny energetyk od Veroni Active, bezalkoholowe piwo od Browaru Fortuna oraz gorzką czekoladę Terravity.

Ponadto na biegaczy czeka spotkanie z wyjątkowymi osobistościami ze świata sportu podczas maratońskich prelekcji, szał zakupów na targach Poznań Sport Expo i wiele innych atrakcji dla dzieci i rodzin zawodników. W sposób szczególny zostanie podkreślona 20-letnia historia biegu.

Jubileuszowy PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza startuje 20 października. Sponsorem Tytularnym Imprezy jest PKO Bank Polski. 20.PKO Poznań Maraton wspierają również 4F, Veronii Active, Browar Fortuna, Lidl, Aquanet oraz Terravita. Impreza odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania – Jacka Jaśkowiaka.

Źródło: https://marathon.poznan.pl/50-dni-do-jubileuszu/; fot. Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty New Balance Fresh Foam Zante v3 – recenzja

New Balance Fresh Foam Zante v3 to buty przeznaczone do biegania na twardych nawierzchniach, dla osób ze stopą neutralną. To już trzecia generacja butów Zante - modelu zapewniającego optymalną amortyzację, a z drugiej strony dynamikę i lekkość konstrukcji. Jak się biega w najnowszej odsłonie Zante od New Balance?  (więcej…)