Biegowe rozpoczęcie lata w Jarosławcu już wkrótce

polecane

Biegowe rozpoczęcie lata w Jarosławcu już wkrótce

Kamil Nowak
18 czerwca, 2017
Biegi

Już 2 lipca 2017 odbędzie się kolejna, bo 27 odsłona Międzynarodowego Biegu Po Plaży w Jarosławcu. Na chwilę obecną udział potwierdziło ponad 500 osób, drugie tyle numerów startowych pozostaje jeszcze do wydania.

W niedzielę 2 lipca 2017 r. odbędzie się 27. Międzynarodowy Bieg Po Plaży. Zawody zorganizowane z okazji przywitania lata to kolejna możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Impreza będzie miała charakter rodzinny, każdy będzie mógł na niej odnaleźć atrakcje dla siebie, łącznie z najmłodszymi.

Od godz. 9:00 przewidziano współzawodnictwo dla młodzieży, która będzie miała możliwość zmierzenia się na ośmiu dystansach od 500 m do 2000 m. Po młodzieży, o godz. 10:40 wystartują samorządowcy z całej Polski rozgrywając swój 22. Ogólnopolski Bieg „Bursztyn Jarosławca” na dystansie 2200 m. Przewidziano także atrakcję dla dzieci w wieku do lat 7 (rocznik 2009 i młodsi), które o godz. 11:05 pobiegną na dystansie 230 m po biegowe maskotki (mewusie). O godz. 11:05 swój start będzie miał rekreacyjny bieg na dystansie 1000 m pod hasłem „Podziel się Życiem” w ramach akcji „Tak dla Transplantacji” z udziałem osób po przeszczepach i gości zaproszonych.

27. Międzynarodowy Bieg Po Plaży „Jarosławiec 2017″ o dystansie 15 km wystartuje w samo południe. Na trasie przewidziano aż 5 km odcinek biegu po plaży. Podczas zawodów rozegrane zostaną V Mistrzostwa Straży Granicznej. Na wszystkich uczestników, którzy pokonają trasę na mecie czekać będzie unikatowy medal z widokiem Jarosławieckiej latarni, a przy zapisach okolicznościowa koszulka na ramiączkach.

Zapisy elektroniczne na zawody zostaną zamknięte 23 czerwca 2017, opłata startowa na obecną chwilę wynosi 60,00 zł. Po upływie tego terminu jej wartość wzrośnie do 80,00 zł i będzie można ją uiścić wyłącznie gotówką w sekretariacie biegu (o ile nie zostanie osiągnięty limit).

Biuro zawodów znajdować się będzie na sali sportowej przy Zespole Szkół w Jarosławcu na ul. Bałtyckiej 65B i czynne będzie: 1 lipca 2017 r. (sobota) – w godz. 18.00-21.00 oraz 2 lipca 2017 r. (niedziela) – w godz. 7.00-10:50.

Zapisać się można na stronie: biegpoplazy.pl

Informacja prasowa / opracowanie red. 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Withings Body Cardio – inteligentna waga – recenzja

Withings Body Cardio pomoże utrzymać formę i prowadzić zdrowszy tryb życia. Jest to nowoczesna, inteligentna waga, która potrafi zmierzyć różne parametry naszego ciała, a następnie przesłać je do dedykowanej aplikacji, w której te dane przeanalizujemy. Jest jedna szczególnie ciekawa funkcjonalność - waga ustali poziom tętna, a także prędkość fali tętna (ang. pulse wave velocity). O tym wszystkim w poniższej recenzji.  (więcej…)