Medal 12. PKO Poznań Półmaratonu - [WIDEO]
Medal 12. PKO Poznań Półmaratonu – [WIDEO]

polecane

Medal 12. PKO Poznań Półmaratonu – [WIDEO]

Kamil Nowak
28 marca, 2019
Aktualności

Niespełna 20 dni pozostało do startu 12. PKO Poznań Półmaratonu. Blisko 10 tysięcy zapisanych uczestników podejmie wyzwanie 21,097 km przemierzając w niedzielne przedpołudnie ulice Poznania.

Medal 12. PKO Poznań Półmaratonu - [WIDEO]

Do tej pory biegacze poznali już charakterystyczny, kolorowy motyw graficzny tegorocznej edycji. Jest on zawarty na prezentowanej wcześniej bawełnianej torbie, koszulce technicznej marki 4F, a także kominie symbolizującym 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego.

Wyczekiwanym przez zawodników, a zarazem najważniejszym elementem imprezy jest jednak medal.

Tegoroczny medal 12. PKO Poznań Półmaratonu to krążek na kolorowej szarfie symbolicznie upamiętnia 100-lecie założenia PKO Banku Polskiego, a także celebruje 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego. Wykonany jest ze stopu metali, na którym umiejscowione zostały charakterystyczne wzory, spójne z szatą graficzną Poznańskiego Półmaratonu. Każdy zawodnik chcący podkreślić swój wynik i obecność, będzie mógł bezpośrednio po ukończonym biegu wygrawerować na medalu swoje imię, nazwisko i czas jaki osiągnął.

Pakiet startowy w komplecie!

W torbie na ramię z napisem „Mój ślad pozostał w Poznaniu”, każdy zawodnik znajdzie:

✅ koszulkę techniczną marki 4F
✅ butelkę piwa bezalkoholowego od Browaru Fortuna
✅ napój energetyczny od firmy Veroni
✅ 2 Schocko Sticky o smaku mlecznym i gorzkim od firmy Terravita
✅ fit baton od firmy Zeelandia
✅ wielofunkcyjny komin od Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

Wydawanie pakietów startowych odbywać się będzie w Biurze Zawodów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w piątek 12.04 w godzinach 10:00 – 20:00 i w sobotę 13.04 w godzinach 10:00 – 20:00. Tylko do 31 marca obowiązuje niższa opłata startowa w wysokości 110 złotych. Do 3 kwietnia zawodnicy, którzy nie mogą wziąć udziału w imprezie mogą przekazać swój numer startowy innej, zapisanej osobie, która nie dokonała jeszcze wpłaty.

12. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Sponsorem tytularnym Półmaratonu jest PKO Bank Polski.

Sponsorem technicznym Półmaratonu jest firma 4F.

Źródło: materiał ze strony: https://halfmarathon.poznan.pl/pakiet-w-rece-medal-na-szyi/; fot. screeny wideo https://www.youtube.com/watch?v=VHKRZ6Zbhec

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Asics Dynaflyte 3 Lite-Show – w poszukiwaniu szybkości – recenzja

Wielu ludzi pokochało prędkość, ale to sportowcy zżyli się z nią i jest dla nich prawdziwą pasją. Czymś, bez czego nie mogą funkcjonować, a o czym stale myślą i do jej osiągania regularnie dążą. Jednak to, jaką szybkość wypracujemy, w dużej mierze zależy od posiadanego sprzętu. Nie uda się uzyskać dobrych wyników przy słabo działającej maszynie. Czy szybko pędzący sportowiec zwróci uwagę i zatrzyma wzrok na butach do biegania Asics Dynaflyte 3 Lite-Show? (więcej…)