Saucony na Poznań Run Expo 2023
Marka Saucony na Poznań Run Expo 2023

polecane

Marka Saucony na Poznań Run Expo 2023

Edward Królikowski
11 kwietnia, 2023
Aktualności

Sezon biegowy w pełni, a już niebawem Poznań stanie się stolicą biegaczy. Po raz piętnasty biegacze z Polski i świata zmierzą się z trasą półmaratonu na ulicach Poznania. Wydarzeniem towarzyszącym jest Poznań Run Expo, podczas którego jednym z wystawców będzie marka Saucony, producent obuwia premium dla biegaczy.

Saucony na Poznań Run Expo 2023

Podczas gdy entuzjaści długich dystansów niecierpliwie czekają na kwietniowy wyścig, warto odwiedzić teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, aby zapoznać się z nowościami biegowymi na sezon wiosna-lato 2023. Od piątku 14 kwietnia do niedzieli 16 kwietnia, na stoisku amerykańskiej marki Saucony biegacze oraz osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem, będą mogli sprawdzić buty z najnowszej kolekcji. Michał Bartoszak, olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski na 5000 m i 3000 m, a także przedstawiciel marki Saucony, pomoże dobrać odpowiednie obuwie do potrzeb treningowych.

Nowości, bieżnia i konsultacje

Przez trzy dni na Poznań Run Expo będzie można obejrzeć, przymierzyć i wypróbować nowe oraz bestsellerowe modele Saucony. Na stoisku marki znajdzie się także bieżnia, która pozwoli przetestować buty podczas biegu i ocenić ich komfort. Dobrze dopasowane buty to nie tylko wygoda i pewność podczas treningów, ale także możliwość osiągania coraz lepszych wyników.
Dodatkowo na stoisku będzie można spotkać gości specjalnych, ekspertów w dziedzinie biegania, prawdziwych lekkoatletów i biegaczy, którzy są ambasadorami marki Saucony. W piątek na stoisku gościem będzie Oliwier Mutwil, natomiast w sobotę zapraszamy na spotkanie z Sebastianem Nowickim. To doskonała okazja, aby porozmawiać o doświadczeniu treningowym i startowym naszych specjalistów oraz zapytać o najlepsze sposoby przygotowań do biegów.

Gwarantowana szybkość

Na stoisku marki będzie dostępna najnowsza kolekcja butów startowych i treningowych na sezon wiosna-lato 2023. Głównym modelem tego sezonu będzie Endorphin Elite z płytką w kształcie widelca wykonaną z karbonu oraz cholewką wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu. Ta nowa startówka jest polecana do biegów długodystansowych i pobijania rekordów czasowych. W porównaniu z poprzednim modelem but jest lżejszy i ma nową, twardszą piankę PWRRUN HG w środkowej części, co daje lepszy zwrot energii i sprężystość. Cholewka z lekkiego dzianinowego materiału zapewnia bardzo dobre trzymanie stopy i zapobiega obtarciom. Zakładka na pięcie posiada dodatkową wyściółkę, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas szybkich i długich biegów.

Strona expo: https://runexpo.pl/pl

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Masz zegarek Suunto? Masz dostęp do nowych funkcji! [SuuntoPlus Guides]

Wybrane zegarki marki Suunto zyskały ciekawą funkcjonalność. Użytkownicy takich modeli, jak Suunto 9, Suunto 5 i Suunto 3 otrzymali dostęp do czegoś, co producent nazywa SuuntoPlus Guides. Zatrzymaj się na chwilę, przeczytaj poniższy tekst, ponieważ moim zdaniem nowe opcje SuuntoPlus są świetne i warto je wypróbować. (więcej…)