bieganieuskrzydla.pl

Maraton Warszawski czy T-Mobile Bieg na Piątkę? [ZAPISY NADAL OTWARTE]

Wrzesień 26, 2018

40. PZU Maraton Warszawski zbliża się wielkimi krokami. Jednak ta impreza to nie tylko bieg na królewskim dystansie, ale również wiele wydarzeń towarzyszących. Jeżeli ktoś chce wziąć udział w tym wyjątkowym święcie biegania i poczuć sportowego ducha to wciąż może się zapisać na T-Mobile Bieg na Piątkę lub maraton.

 

T-Mobile Bieg na Piątkę 2018

 

T-Mobile Bieg na Piątkę, czyli bieg towarzyszący 40. edycji Maraton Warszawski, ze względu na przystępny dystans jest doskonałą okazją do biegowego debiutu. Organizatorzy zachęcają również do wzięcia udziału w akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, której finał odbędzie się właśnie podczas niedzielnej imprezy. Ambasadorem akcji jest Robert Korzeniowski. Aby wziąć w niej udział wystarczy tuż przed biegiem włączyć aplikację Endomondo i wybrać rywalizację „Pomoc Mierzona Kilometrami”.

 

Robert Korzeniowski, ambasador akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami (zdjęcie z konferencji prasowej)

 

W 40. PZU Maratonie Warszawskim i biegach towarzyszących weźmie udział kilkanaście tysięcy biegaczy. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego sportowego święta na trasie biegu i w specjalnie przygotowanych punktach kibicowania! T-Mobile Bieg na Piątkę rozpocznie się o 9:30 na ul. Konwiktorskiej. Wracając jeszcze do niedzielnego maratonu, to właśnie dzisiaj (26 września) organizator biegu, czyli Fundacja „Maraton Warszawski” poinformowała o przekroczeniu 10000 osób, które zapisały się do udziału w tegorocznym wyścigu. Zapowiada się niesamowita impreza biegowa w samym centrum Warszawy!

 

Trasa T-Mobile Biegu na Piątkę 2018

 

Źródło: informacja prasowa; fot. Sportografia.pl + organizator 

40. PZU Maraton Warszawski – seminaria [jakie obuwie wybrać, jakie odżywianie…]

2 odpowiedzi na “Maraton Warszawski czy T-Mobile Bieg na Piątkę? [ZAPISY NADAL OTWARTE]”

  1. Katarzyna pisze:

    Podoba mi się to, że organizuje się w ostatnich latach tyle biegów, które pomagają np. potrzebującym dzieciom. Sam pomagam fundacji Armageddon Challenge wspieram ich program partnerski 99+ uważam że to tak dobra inicjatywa, jak ta od tmobile. Pomagam, a przy okazji mam mnóstwo zabawy w czasie ich biegów.

    • Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

      Najpiękniejsze podczas takich imprez jest to, że można zrobić coś dla siebie (przebiec maraton), ale też pomóc innym. Tegoroczna edycja maratonu to fajne połączenie dwóch dużych akcji charytatywnych, które wzajemnie istnieją – nie zjadają się – a przy tym każdy biegacz może wybrać tę organizację, której jest bliższy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Trenażer IN’RIDE 300 B’TWIN – recenzja

Trenażer IN'RIDE 300 B'TWIN to furtka do świata przygody z rowerem w zamkniętych pomieszczeniach. IN'RIDE 300 B'TWIN pozwala na realizację treningu kolarskiego np. w mieszkaniu. Dostępny jest w sklepach sieci Decathlon. Czy warto zainwestować w taki sprzęt?  (więcej…)