Maraton Warszawski 2018. Kiedy odebrać pakiet startowy?

polecane

Maraton Warszawski 2018. Kiedy odebrać pakiet startowy?

Kamil Nowak
25 września, 2018
Aktualności

40. PZU Maraton Warszawski startuje już za 5 dni. Dokładnie w najbliższą niedzielę (30 września) o godzinie 9:00 pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę o długości 42,195 km. Kiedy i gdzie odebrać pakiet startowy? Czy będzie Pasta Party? Dla kogo darmowa komunikacja miejska?

30 września wszyscy zawodnicy Maratonu Warszawskiego napiszą kolejny rozdział biegowej historii 

Przed udziałem w niedzielnym 40. PZU Maratonie Warszawskim należy odebrać pakiet startowy i poddać się obowiązkowej weryfikacji w Biurze Zawodów. Można to zrobić podczas dwóch poprzedzających imprezę dni – w piątek i sobotę. Biuro Zawodów (40. PZU Maraton Warszawski, T-Mobile Bieg na Piątkę, Sztafeta Maratońska i Mini Maraton Niepodległości) zlokalizowane jest w Pałacu Kultury i Nauki (plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej).

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
28 września 2018 (piątek) – 12:00 – 20:00
29 września 2018 (sobota) – 10:00 – 20:00
Uwaga! W dniu biegu, Biuro Zawodów nie będzie czynne.

Jeśli odbieramy własny pakiet startowy potrzebujemy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem. W przypadku, gdy nie możemy osobiście dotrzeć do Biura Zawodów, pakiet startowy może odebrać ktoś inny. Należy wydrukować i podpisać kartę startową (jest do pobrania z profilu zawodnika – po zarejestrowaniu się w zakładce Twoje Biegi) oraz dołączyć ksero swojego dowodu osobistego. Na podstawie tych dwóch dokumentów pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

Maraton Warszawski to wydarzenie przyciągające najlepszych sportowców

40. PZU Maraton Warszawski to ogromny kawałek biegowej historii, której część została przedstawiona w trakcie konferencji prasowej. W materiale znajdują się informacje o nagrodzie głównej w maratonie, ciekawych fotografiach, strefie EXPO, akcjach charytatywnych (#BiegamDobrze oraz Pomoc Mierzona Kilometrami) oraz wybranych danych statystycznych.

Maraton Warszawski 2018. Historia jest piękna, warto do niej wracać

Uczestnicy 40. PZU Maratonu Warszawskiego w dniu 30 września 2018 mogą bezpłatnie poruszać się komunikacją miejską (w granicach I strefy biletowej) – za okazaniem numeru startowego.

Lubisz makaron? Chcesz zjeść posiłek w gronie innych zapalonych miłośników Maraton Warszawski? Przyjdź na Pasta Party, które odbędzie się 29 września w sobotę w godzinach 14:00-19:00 przed wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Każda osoba, która wykupiła pasta party otrzyma: pastę (do wyboru Penne Bolognese, Penne Pesto, Penne z kurczakiem i pieczarkami w beszamelu), sałatkę (grecką lub z tuńczykiem), deser (panna cotta z czarną porzeczką, czekoladowy pudding lub mascarpone z malinami) i napój. Smacznego (uśmiech)!

Powodzenia!

Źródło: na podstawie; fot. Piotr Dymus

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie dla początkujących – jeden tydzień treningowy

Rozpisanie jednego tygodnia treningowego w bieganiu, to absolutne minimum dla osoby początkującej. Jest to krótkoterminowy plan działania, ale najważniejsze, aby wykonywać zawarte w nim punkty od początku do końca. Satysfakcja z zakończenia jest większa tym bardziej, jeśli damy z siebie wszystko i nie będziemy odpuszczać. (więcej…)