Maraton Łódź 2019 festiwal Food Truck
Maraton Łódź 2019 kusi pysznym jedzeniem. O co chodzi?

polecane

Maraton Łódź 2019 kusi pysznym jedzeniem. O co chodzi?

Kamil Nowak
marzec 7, 2019
Biegi

DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. W tej chwili na listach startowych wszystkich konkurencji widnieją nazwiska ponad 4700 osób. Jednak kwietniowy weekend to nie tylko start maratonu i biegów towarzyszących, ale też miasteczko z pysznym jedzeniem.

Maraton Łódź 2019 festiwal Food Truck

Wspólny start maratończyków oraz sztafet i zawodników zgłoszonych do biegu na 10 km nastąpi 7 kwietnia o godz. 9:00 z ulicy Bandurskiego w bliskim sąsiedztwie Atlas Areny. Dzień wcześniej odbędzie się Kids Run Ibuprom dla Dzieci. Ponadto 6 i 7 kwietnia zarówno dzieci, jak i dorośli będą bawić się na Pikniku Rodzinnym. Przy Atlas Arenie ustawią się specjalne Food Trucki, które przyjadą z całej Polski. Podczas tego wiosennego pikniku będzie można zjeść wiele posiłków przygotowywanych na słodko i bardziej wytrawnie. Przyjdź i kibicuj biegaczom z pełnym brzuchem (uśmiech!).

Wszyscy biegacze po dotarciu do mety także będą mogli skorzystać z jedzenia serwowanego z Food Trucków. Piknik rozpocznie się już w sobotę 6 kwietnia od godzin porannych i potrwa do niedzieli wieczora. Impreza nie jest biletowana.

Dodatkowo na stronie wydarzenia będą na bieżąco prowadzone konkursy, z atrakcyjnymi, smacznymi nagrodami.

Przypominamy, że zapisy na maraton cały czas trwają. Aktualna opłata startowa wynosi 120 złotych.

Źródło: informacja prasowa

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Wygodny pomiar tętna podczas treningu? Test Polar Verity Sense [OPINIA]

Pomiar tętna podczas aktywności fizycznej jest istotny dla wielu sportowców, od miłośników pasji po profesjonalistów. Trudno jest jednak znaleźć jedno urządzenie, które daje komfort i perfekcyjne dane o tętnie. Zegarek zapięty na nadgarstku bywa mało wygodny, zaś pas na klatce piersiowej jest uciążliwy podczas długotrwałych treningów. Mały sensor, który będziemy mogli zapiąć wszędzie tam, gdzie chcemy, może zawojować arenę pomiaru tętna. Taki sprzęt powinien być dokładny, łatwy w obsłudze oraz niewyczuwalny podczas ruchu. Czy właśnie opisałem nowy produkt Polar Verity Sense, czy to tylko moje oczekiwania, które nie znalazły pokrycia w rzeczywistości? (więcej…)