Maraton Łódź 2019 festiwal Food Truck
Maraton Łódź 2019 kusi pysznym jedzeniem. O co chodzi?

polecane

Maraton Łódź 2019 kusi pysznym jedzeniem. O co chodzi?

Kamil Nowak
7 marca, 2019
Biegi

DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. W tej chwili na listach startowych wszystkich konkurencji widnieją nazwiska ponad 4700 osób. Jednak kwietniowy weekend to nie tylko start maratonu i biegów towarzyszących, ale też miasteczko z pysznym jedzeniem.

Maraton Łódź 2019 festiwal Food Truck

Wspólny start maratończyków oraz sztafet i zawodników zgłoszonych do biegu na 10 km nastąpi 7 kwietnia o godz. 9:00 z ulicy Bandurskiego w bliskim sąsiedztwie Atlas Areny. Dzień wcześniej odbędzie się Kids Run Ibuprom dla Dzieci. Ponadto 6 i 7 kwietnia zarówno dzieci, jak i dorośli będą bawić się na Pikniku Rodzinnym. Przy Atlas Arenie ustawią się specjalne Food Trucki, które przyjadą z całej Polski. Podczas tego wiosennego pikniku będzie można zjeść wiele posiłków przygotowywanych na słodko i bardziej wytrawnie. Przyjdź i kibicuj biegaczom z pełnym brzuchem (uśmiech!).

Wszyscy biegacze po dotarciu do mety także będą mogli skorzystać z jedzenia serwowanego z Food Trucków. Piknik rozpocznie się już w sobotę 6 kwietnia od godzin porannych i potrwa do niedzieli wieczora. Impreza nie jest biletowana.

Dodatkowo na stronie wydarzenia będą na bieżąco prowadzone konkursy, z atrakcyjnymi, smacznymi nagrodami.

Przypominamy, że zapisy na maraton cały czas trwają. Aktualna opłata startowa wynosi 120 złotych.

Źródło: informacja prasowa

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kreatyna dla biegacza? Poznaj zdanie eksperta

W świecie biegaczy, kreatyna ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Wszyscy oni żywo reagują pytani o to, czy kiedykolwiek stosowali kreatynę i jak ona wpływała na trening biegowy. Jedni mówili, że jest ona zbędna, drudzy ten suplement zachwalali. Kreatyna dla biegacza? Ekspert odpowiada. (więcej…)