koszulka Poznań Maraton 2019
Maraton 2019 – koszula 20. PKO Poznań Maraton

polecane

Maraton 2019 – koszula 20. PKO Poznań Maraton

Tomasz Wołoćko
Wrzesień 6, 2019
Aktualności

20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza odbędzie się za 43 dni! Wciąż trwają zapisy na jubileuszową edycję poznańskiego biegu, ale warto zapamiętać, że niższe wpisowe obowiązuje już tylko do 13 września. Wiemy już jak wygląda koszulka techniczna!

Dopracowana w każdym szczególe, zaprojektowana z dumą i radością. Jubileuszowa koszulka techniczna marki 4F to jedyny taki projekt, w tym roku, w Polsce! To wszystko dla 20. PKO Poznań Maraton i zawodników biorących udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Techniczne walory koszulki to przede wszystkim lekki, oddychający, bezszwowy materiał, który minimalizuje ryzyko podrażnień wywołanych długotrwałym wysiłkiem. Granatowy kolor koszulki przełamany jest złotą wstęgą z symbolem 20. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Wstęga pełni rolę osi czasu, na której umieszczony jest kolaż wraz z historycznymi zdjęciami, z poprzednich edycji biegu. Po raz kolejny Organizatorzy Poznań Maratonu postawili na 4F – Polską markę odzieżową ceniącą wysoką jakość, wypracowaną przez lata doświadczenia oparte na współpracy z profesjonalnymi sportowcami i Olimpijczykami.

Tegoroczna propozycja podyktowana jest przede wszystkim wysokimi oczekiwaniami biegaczy, którzy w sposób szczególny chcą uczcić biegowe święto. – Chcemy, by każdy czuł dumę nosząc i biegając w koszulce czy to już podczas maratonu czy na co dzień – mówi Łukasz Miadziołko Dyrektor Biegu. – Dla nas jest bardzo odświętna, to niepowtarzalny projekt – dodaje. W tej samej szacie graficznej zawodnicy otrzymają także wielofunkcyjny komin, który podczas jesienno-zimowej aury służyć może jako ochrona na szyje lub głowę.

Zapisy na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza trwają do 19.10.2019 r. lub do osiągnięcia maksymalnego limitu opłaconych zgłoszeń, a ten w tym roku wynosi 6 000. Do 13 września opłata wynosi 160 zł.

Źródło zdjęć i tekstu: https://marathon.poznan.pl/jubileuszowa-techniczka-koszulka-4f/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Regeneracja po bieganiu. Co zrobić, aby odzyskać moc? [SPRAWDZONE PATENTY]

Trening biegowy nie kończy się w momencie zatrzymania zegarka, który odliczał czas i przebyty dystans. Nie wystarczy także wejść pod prysznic, aby się zregenerować. Aby zredukować potreningowy ból, pozbyć się skurczów czy zmniejszyć napięcie mięśniowe potrzeba odpowiednich czynności, które dostępne są dla każdego, niezależnie od poziomu wytrenowania. Jak dojść do pełni sił po męczących treningach? Co robić? (więcej…)