Mactronic FREEQ - wygraj latarkę
Mactronic FREEQ – wygraj latarkę do biegania! [KONKURS]

polecane

Mactronic FREEQ – wygraj latarkę do biegania! [KONKURS]

Kamil Nowak
27 lutego, 2019
Aktualności

Konkurs organizowany jest przez portal Bieganie Uskrzydla, w którym główną nagrodą jest latarka do biegania FREEQ – ufundowana przez firmę Mactronic. Jak wziąć udział w naszej zabawie?

Mactronic FREEQ - wygraj latarkę

Warunki konkursu

1. Polub obie strony:
https://www.facebook.com/BieganieUskrzydla
https://www.facebook.com/Mactronic/
2. Napisz w komentarzu (poniżej) odpowiedź na pytanie: Jak zmieni się Twoje bieganie po wygraniu latarki FREEQ?
3. Na wykonanie powyższych dwóch czynności (polubienia stron na Facebooku oraz publikację komentarza) macie czas do 8 marca 2019, do godziny 12:00.
4. Każdy uczestnik konkursu może opublikować jeden komentarz.

Wygra jedna osoba z najbardziej zabawnym komentarzem 😀

Nagrody w konkursie

Jedna latarka do biegania Mactronic FREEQ kolor czarny!

Regulamin konkursu

1. Organizator – serwis Bieganie Uskrzydla;
2. Uczestnik – osoba biorąca udział w konkursie;
3. Zwycięzca – Uczestnik konkursu, który został wyłoniony – wygrał – w trakcie debaty zespołu Bieganie Uskrzydla oraz zastosował się do wszystkich punktów niniejszego regulaminu;
4. Wyłonienie Zwycięzcy odbędzie się w trakcie posiedzenia komisji pracowników portalu Bieganie Uskrzydla po zakończeniu konkursu. W przypadku nie wskazania Zwycięzcy Organizator rozpocznie kolejny – nowy – konkurs w celu wyłonienia Zwycięzcy w terminie wskazanym przez Organizatora;
5. Nagrodą główną w konkursie jest jedna latarka do biegania FREEQ – ufundowana przez firmę Mactronic;
6. Zwycięzca (jedna osoba), która zostanie wyłoniona w trakcie posiedzenia komisji i będzie spełniać wszystkie warunki otrzymania nagrody, zostanie poinformowania o decyzji komisji w ciągu jednego dnia od zakończenia obrad za pośrednictwem strony BieganieUskrzydla.pl (prosimy o podanie aktualnych adresów e-mail);
7. Koszt wysyłki na terenie Polski zostanie po stronie portalu Bieganie Uskrzydla;
8. Nagroda nie podlega zamianie na równowartość pieniężną;
9. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji Zwycięzcy pod kątem zgodności ich postępowania z zapisami niniejszego Regulaminu. Jeśli Zwycięzca zostanie zdyskwalifikowany przez Organizatora, Zwycięzca taki traci prawo do Nagrody, a Nagroda zostanie przekazana kolejnemu Zwycięzcy;
10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu na każdym etapie trwania konkursu bez informowania uczestników oraz do ostatecznej decyzji o przyznaniu nagrody głównej;
11. Reklamacje dotyczące konkursu można przesyłać w terminie do 2 dni od zakończenia wydarzenia konkursowego.

Powodzenia! Poniżej prosimy o pozostawianie komentarzy konkursowych:

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. #BiegaczPo50 pisze:

  Sceneria jak w filmach grozy: biegnę przez ciemny, gęsty las, jest 04:00, przed świtem, zimno, -9 stopni Celsjusza, śnieg skrzypi pod butami. Po lewej i po prawej, pojawiają się i znikają lśniące seledynowo i pomarańczowo pary oczu. Jedne na poziomie moich kostek, inne na wysokości kolan, bioder, ramion, powyżej mojej głowy… Zaraz, zaraz – powyżej mojej głowy? Biegnę przez ciemny, gęsty las, z duszą na ramieniu, sercem w gardle i powoli dogorywającą lampką na czole. Nie oglądam się za siebie; te oczy powyżej mojej głowy. Może to wiewiórka wisząca na gałęzi? Ale to było między drzewami. Może spadała? Nie, były nieruchome, zimne, świdrujące. Biegnę przez ciemny, coraz ciemniejszy – bo moja lampka gaśnie – las. Gdybym miał lampkę FREEQ Mactronic, o której czytałem na portalu „Bieganie Uskrzydla”, wyglądałbym jak jednooki cyklop Polifem, i nic by nie było mi straszne. Biegnę, a ciemność lasu już mnie powoli zaczyna pochłaniać. Kilometr za mną wystraszony zając próbuje zejść z gałęzi, na którą wskoczył słysząc tętent moich kroków. Zsuwając się po pniu myśli sobie: po co tyle trudu, to tylko jakiś biegacz z beznadziejną lampką na czole.

 2. Jankowski Tomasz Michał pisze:

  Z taką latarką Mactronic FREEQ w końcu będę mógł wieczorami spokojnie biegać po Puszczy Bydgoskiej, a nie ćwiczyć lądowanie telemarkiem po odbici od licznych korzeni i innych naturalnych leśnych przeszkód. TAKA latarka FREEQ !!!!!!!! w końcu uskrzydli moje treningi biegowe.

 3. EDMUND Jonak pisze:

  Mając latarkę FREEQ wszystkie ciemne, zwłaszcza zimowe wieczory już będą jasne. Nie będę już wpadał w głębokie kałuże i wracał do domu ubłocony jak „tata po wypłacie”. Latarka Mactronic Freeq i wszystko jasne!

 4. JB na 100% pisze:

  Dzięki multikolorowej latarce FREEQ wyróżniającej się swoją niepowtarzalną kolorystyką moje nocne treningi biegowe nabiorą nowego koloru, a ja nie będę już biegowym Freeq’iem, który nocami, po omacku, biega po lesie i górach przy białym świetle Księżyca potykając się co chwilę o kamienie lub wystające korzenie drzew.

 5. PiekielnieSzybki pisze:

  Dzięki latarce FREEQ moje bieganie zmieni się w diametralny sposób. Nareszcie będę mieć wspaniałą możliwość pójść późno wieczorem do lasu jak również dostanę niepowtarzalną możliwość spenetrowania całego miasta w najciemniejszych jej zaułkach.
  Być może nie są to wygórowane potrzeby ale dla mnie jako amatora biegania powinny zaspokoić mnie w stu procentach. Jeśli otrzymam latarkę Mactronic FREEQ będę mieć kapitalną możliwość pochwalenia się nią wszystkim znajomym jak również po przekażę informację jaki portal zorganizował konkurs oraz kto był sponsorem głównej nagrody 🙂 !
  Pozdrawiam serdecznie bieganieuskrzydla.pl

 6. Michał pisze:

  Razem z żoną my biegamy
  Ale lampkę jedną mamy
  Żona się już na mnie złości
  Bo ja farmer po całości
  Czołóweczkę w pracy noszę
  „Jak to śmierdzi… o mój boże”
  Wtedy rzecze me kochanie
  Znowu pasek czeka pranie
  Zamiast biegać znów się złości
  I że mi pogrucha kości :p
  Bo bez lampki się nie ruszy
  Nie chce butów znowu suszyć…
  A co gorsza skręcić nogi
  Ach te nasze polne drogi….
  Takie mamy tu realia
  Więc odpowiedź jest banalna
  FREEQa lampka nam pomoże
  Biegać razem w nocnej porze

 7. Malwina Jarosz pisze:

  Freeq to piękna czołówka, która będzie idealnie pasować do mojego stroju! Uwielbiam kolorowe ubrania, które nie tylko są widoczne dla innych ale też nadają klimatu. Taka jest ta czołówka. I ja. Przyda mi się będę wdzięczna za wygraną 🙂

 8. Piotr BGS pisze:

  Jesli wygram latarkę czołową to zmienia się godziny mojego biegania. Przejdę na 3 zmianowy tryb biegowy dodając bieganie nocne.

 9. Karol pisze:

  Dopiero rozpoczynam przygodę z bieganiem, ale pokochałem to robić od pierwszego kroku. Najczęściej jednak biegam wieczorami lub wcześnie rano bo ze względu na pracę inaczej nie mogę. Dzięki latarce Freeq mógłbym realizować bardziej bezpiecznie swoją pasje.

 10. Ewelina pisze:

  Bieganie w ciemności jest niebezpieczne i każdemu odradzam, bo już raz miałam przypadek że poślizgnęłam się i upadłam. Na szczęście skończyło się tylko na siniakach, ale to było z dala od domu, nie wzielam telefonu żeby w razie potrzeby zadzwonić do kogoś. A gdybym coś złamała? Chciałabym otrzymać czołówkę Mactronic Freeq bo dzięki niej czułabym się bezpieczniej!

 11. Biegacz Olsztyn pisze:

  Oddam swoją czołówkę mojej żonie, to będzie się jej lepiej biegało.

 12. Jacper pisze:

  Rzutem na taśmę, pisząc chwilę przed zakończeniem konkursu mam nadzieję, że ostatni będą pierwszymi. Latarka Freeq przyda mi się, bo częściej wybieram nocne szaleństwo, niż spokojne bieganie. Widoczność jest najważniejsza. Dajcie Freeqa to będzie mi lepiej.

 13. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

  Konkurs zamknięty!! Wygrywa: #BiegaczPo50 , za niesamowitą historię napisaną życiem 🙂 Na pewno Twoje bieganie zmieni się na lepsze z czołówką FREEQ, a na pewno będzie bardziej bezpieczne! Poszedł e-mail do Ciebie z prośbą o dane do wysyłki!
  GRATULUJEMY! 🙂

 14. #BiegaczPo50 pisze:

  Super, z pewnością moje bieganie w ciemnościach okaże się zdecydowanie jaśniejsze. Najprawdopodobniej w kwietniu pobiegnę na dystansie 50 kilometrów, bieg całonocny. Będzie okazja do testu czołówki. Pozdrawia #BiegaczPo50

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Batony energetyczne i regeneracyjne – test Squeezy

Czy warto sięgać w trakcie treningu po batony energetyczne, a po skończonym wysiłku, po batony regeneracyjne? Czy to w ogóle możliwe, aby taki produkt mógł działać pozytywnie na nasz organizm? Testujemy: Squeezy Baton Energetyczny oraz Squeezy Baton Regeneracyjny.  (więcej…)