Liga Runmageddon
Liga Runmageddon. Co to takiego?

polecane

Liga Runmageddon. Co to takiego?

Jerzy Stawiński
9 października, 2019
Aktualności

Pytacie nas przed Finałem Ligi Runmageddonu, co to jest takiego ta liga. Postanowiliśmy więc pokazać Wam 11 podstawowych różnic między Ligą Runmageddonu i Ligą Piłkarską.

Runmageddon Wrocław 19 i 20 października

Liga Piłkarska Liga Runmageddon
Czas trwania przyjemności 90 minut Zazwyczaj dłużej
Strzelanie bramek Tak Nie
Bieganie Z przerwami na stanie Z przerwami na przeszkody
Nawierzchnia Nudna murawa Szuter, piach, błoto, dno rzeki itp.
Używanie rąk Wyłącznie bramkarz Na większości przeszkód
Faule Co kilka minut Nigdy
Czyste ubrania Tak Wyłącznie przed biegiem
Nieskazitelne fryzury Oczywiście Zapomnij
Wrodzy kibice Reszta świata Brak
Ostatnia kolejna Dopiero wiosną 19 i 20 października

Finał Ligi Runmageddonu odbędzie się 19-20 października podczas ostatniego eventu jesieni we Wrocławiu. Trasa liczy 10 km i znajduje się na niej 50 przeszkód. W ramach Finału Ligi rozgrywane są Mistrzostwa Polski w Runmageddonie. Prawo startu w mistrzostwach mają osoby pełnoletnie, które w tym roku chociaż raz były w pierwszej dziesiątce serii podczas zawodów w formule Rekrut, Classic, Hardcore lub Ultra albo zajęły w tych biegach miejsca 1-3 w kategoriach masters.

Podczas Runmageddon Wrocław na Stadionie Wrocław będzie można ścigać się też w innych formułach. Intro – 3 km z 15 przeszkodami. Rekrut – 6 km z 30 przeszkodami. Dzieci mogą wystartować w formule Kids – 1 km i 10 przeszkód. A nastolatki – Junior – 2 km i 15 przeszkód. Na tej ostatniej trasie będzie rozegrana także rodzinna formuła Family.

Źródło tekstu: Runmageddon; fot. Kamil Nowak / Bieganie Uskrzydla

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Saucony Ride 17 – wiosna na biegowo będzie nasza. Recenzja butów do biegania

Saucony Ride 17 to jeden z najpopularniejszych butów do biegania marki Saucony. Jest to model do codziennych treningów na twardych nawierzchniach. Zaskoczył mnie uniwersalnością – możemy w tym bucie biegać nie tylko długo i wygodnie, ale także dość szybko. Odczuwalne są także wysoka przewiewność cholewki, lekka konstrukcja i nienarzucająca się konstrukcja podeszwy, która nie wymusza na biegaczu „pójścia” do przodu. Wszystkie te cechy dają mi podstawę do tego, żeby powiedzieć o tym bucie, że jest to świetny kandydat, gdy poszukujemy jednego uniwersalnego buta do biegania na twarde nawierzchnie. W perspektywie kilku tygodni wiosna, a przed nami, już teraz, recenzja butów Ride 17 od Saucony. (więcej…)