Krystian Zalewski wystartuje w PKO Poznań Półmaratonie
Krystian Zalewski wystartuje w PKO Poznań Półmaratonie!

polecane

Krystian Zalewski wystartuje w PKO Poznań Półmaratonie!

Kamil Nowak
marzec 22, 2019
Aktualności

Krystian Zalewski tydzień temu zadebiutował na dystansie 21,0975 km z czasem 1:02:35 i zajął drugie miejsce w klasyfikacji OPEN podczas Gdynia Półmaraton 2019. Dzisiaj już wiemy, że wystartuje w kwietniowej edycji 12. PKO Poznań Półmaratonu!

Krystian Zalewski swoją decyzję o starcie w Poznaniu ogłosił na oficjalnym profilu Facebooku:

Paneldoor s.c. OCG – Omega Cargo GroupPoznań Maraton #goleniow #iten #kenya #trainhardorgohome #hardwork #półmaraton #poznan #halfmarathon

Opublikowany przez Krystian Zalewski Czwartek, 21 marca 2019

Podczas czwartej edycji Gdynia Półmaratonu debiutujący Krystian Zalewski osiągnął niesamowity wynik. Co prawda, liderem od trzynastego kilometra gdyńskiej trasy został Norweg Sondre Nordstad Moen, który metę osiągnął z rewelacyjnym czasem 1:01:18, ale tuż za nim równym tempem dobiegł Zalewski, który finiszował z wynikiem 1:02:35 (ex aequo 7 w historii z wynikiem Henryka Szosta). Trzecie miejsce podium zdobył Shumet Akalnew, osiągając czas 1:02:54, natomiast dwa pozostałe nagradzane miejsca przypadły: Arkadiuszowi Gardzielewskiemu, który wbiegł na metę po upływie 1:03:43, zaś Marcin Chabowski zameldował się na na końcu trasy z wynikiem 1:04:13. Na mecie pojawiło się łącznie 6288 zawodników z 33 krajów świata.

Tak cieszył się ze zwycięstwa:

Gdynia półmaraton 2019 przeszedł już do historii. Bardzo się cieszę, że właśnie tutaj, przed polską publicznością…

Opublikowany przez Krystian Zalewski Niedziela, 17 marca 2019

Do startu 12. PKO Poznań Półmaraton 2019 pozostało już tylko 22 dni! Jeśli chcesz wystartować w tym biegu, to jest jeszcze taka możliwość. Aktualne wpisowe wynosi 110 złotych i obowiązuje do końca marca. Po tym terminie, od 1 kwietnia, wymagane wpisowe wzrośnie do 130 złotych.

Jak obstawiacie. Czy Krystian poprawi swój wynik w Poznaniu??? 

Autor: Kamil Nowak; fot. sportevolution.pl 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak biegać, żeby schudnąć? Misja: Spalamy Tłuszcz!

Jak biegać, żeby schudnąć? Jak poświęcić tyle samo czasu na bieganie, ale spalać więcej tłuszczu? W jaki sposób trenować, aby skupić się na topieniu tkanki tłuszczowej? Rozprawimy się także z kilkoma mitami dotyczącymi brzucha, tętna podczas biegania i tym, dlaczego niektórzy pomimo ciężkiego treningu nie tracą na wadze. (więcej…)