Amberman Gdańsk
Już 14 maja odbędzie się bieg przeszkodowy AMBERMAN!

polecane

Już 14 maja odbędzie się bieg przeszkodowy AMBERMAN!

Tomasz Wołoćko
4 maja, 2023
Aktualności

14 maja Stadion Żużlowy im. Z. Podleckiego przy ul. Zawodników (Gdańsk) stanie się areną nowego wydarzenia pod nazwą AMBERMAN. Zbierz swoich przyjaciół i przyjdź doświadczyć buzującej w żyłach adrenaliny. Co już wiadomo o zawodach AMBERMAN?

Amberman Gdańsk

Ideą AMBERMAN jest integracja, również ta międzypokoleniowa, oraz aktywna zabawa dla całych rodzin bądź zorganizowanych grup, związana z pokonywaniem trasy usłanej wyzwaniami o umiarkowanym stopniu trudności. Zmaganie się z kilkunastoma bądź kilkudziesięcioma przeszkodami do pokonania nie powinno sprawić większego problemu średnio sprawnej, zdrowej osobie bądź nastolatkowi.

Termin: 14 maja 2023
Miejsce imprezy: Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego (Gdańsk)
Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/g/AMBERMAN-GDANSK.html
Dystanse:
– 1.5 km + 8 przeszkód
– 3 km + 15 przeszkód
– 6 km (dwie pętle) + 30 przeszkód
– biegi dziecięce

Opłata startowa: od 50 do 179 PLN

Amberman Gdańsk

AMBERMAN to trasa naszpikowana przeszkodami na 3 dystansach – 1.5 km, 3 km, 6 km (dwie pętle) w całości na terenie stadionu! Czy poradzisz sobie podczas pokonywania różnych przeszkód? Przetestujemy Twoją siłę, zwinność, wytrzymałość i psychikę, zaczynając od wspinania się po ścianach i czołgania, przez skakanie i wiszenia na rękach, na przenoszeniu ciężkich przedmiotów kończąc.

Epickie wyzwanie! Właśnie dlatego niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy lubiącym wyzwania amatorem, wydarzenie które dla Ciebie stworzymy będzie epickie – gwarantujące zarówno przynoszący satysfakcję wysiłek jak i świetną zabawę. Zbierz swoich przyjaciół i przyjdź doświadczyć buzującej w żyłach adrenaliny.

Zostań prawdziwym AMBERMANem!
Informacje: https://amberman.pl

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Podkolanówki kompresyjne ROYAL BAY Neon – recenzja

Kompresja w treningu biegacza pojawiła się bardzo szybko, a producenci, w tym Royal Bay z każdym kolejnym sezonem przygotowują dla biegaczy, coraz to bardziej efektowne wzornictwo i nowe produkty. Odzież kompresyjną poleca się wszystkich osobom aktywnym, zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.  (więcej…)