Amberman Gdańsk
Już 14 maja odbędzie się bieg przeszkodowy AMBERMAN!

polecane

Już 14 maja odbędzie się bieg przeszkodowy AMBERMAN!

Tomasz Wołoćko
4 maja, 2023
Aktualności

14 maja Stadion Żużlowy im. Z. Podleckiego przy ul. Zawodników (Gdańsk) stanie się areną nowego wydarzenia pod nazwą AMBERMAN. Zbierz swoich przyjaciół i przyjdź doświadczyć buzującej w żyłach adrenaliny. Co już wiadomo o zawodach AMBERMAN?

Amberman Gdańsk

Ideą AMBERMAN jest integracja, również ta międzypokoleniowa, oraz aktywna zabawa dla całych rodzin bądź zorganizowanych grup, związana z pokonywaniem trasy usłanej wyzwaniami o umiarkowanym stopniu trudności. Zmaganie się z kilkunastoma bądź kilkudziesięcioma przeszkodami do pokonania nie powinno sprawić większego problemu średnio sprawnej, zdrowej osobie bądź nastolatkowi.

Termin: 14 maja 2023
Miejsce imprezy: Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego (Gdańsk)
Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/g/AMBERMAN-GDANSK.html
Dystanse:
– 1.5 km + 8 przeszkód
– 3 km + 15 przeszkód
– 6 km (dwie pętle) + 30 przeszkód
– biegi dziecięce

Opłata startowa: od 50 do 179 PLN

Amberman Gdańsk

AMBERMAN to trasa naszpikowana przeszkodami na 3 dystansach – 1.5 km, 3 km, 6 km (dwie pętle) w całości na terenie stadionu! Czy poradzisz sobie podczas pokonywania różnych przeszkód? Przetestujemy Twoją siłę, zwinność, wytrzymałość i psychikę, zaczynając od wspinania się po ścianach i czołgania, przez skakanie i wiszenia na rękach, na przenoszeniu ciężkich przedmiotów kończąc.

Epickie wyzwanie! Właśnie dlatego niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy lubiącym wyzwania amatorem, wydarzenie które dla Ciebie stworzymy będzie epickie – gwarantujące zarówno przynoszący satysfakcję wysiłek jak i świetną zabawę. Zbierz swoich przyjaciół i przyjdź doświadczyć buzującej w żyłach adrenaliny.

Zostań prawdziwym AMBERMANem!
Informacje: https://amberman.pl

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak dobrać buty do biegania? Przykład z ASICS GT-2000

Jak dobrać buty do biegania? Czy podczas wyboru kierować się typem nawierzchni? Co to znaczy, że konkretny model butów dedykowany jest dla biegaczy ze stopą neutralną, pronującą lub supinującą? Co jeszcze wziąć pod uwagę? - to tylko cztery przykłady pytań z długiej listy wątpliwości pojawiających się w trakcie poszukiwania idealnego obuwia biegowego. (więcej…)