Amberman Gdańsk
Już 14 maja odbędzie się bieg przeszkodowy AMBERMAN!

polecane

Już 14 maja odbędzie się bieg przeszkodowy AMBERMAN!

Tomasz Wołoćko
4 maja, 2023
Aktualności

14 maja Stadion Żużlowy im. Z. Podleckiego przy ul. Zawodników (Gdańsk) stanie się areną nowego wydarzenia pod nazwą AMBERMAN. Zbierz swoich przyjaciół i przyjdź doświadczyć buzującej w żyłach adrenaliny. Co już wiadomo o zawodach AMBERMAN?

Amberman Gdańsk

Ideą AMBERMAN jest integracja, również ta międzypokoleniowa, oraz aktywna zabawa dla całych rodzin bądź zorganizowanych grup, związana z pokonywaniem trasy usłanej wyzwaniami o umiarkowanym stopniu trudności. Zmaganie się z kilkunastoma bądź kilkudziesięcioma przeszkodami do pokonania nie powinno sprawić większego problemu średnio sprawnej, zdrowej osobie bądź nastolatkowi.

Termin: 14 maja 2023
Miejsce imprezy: Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego (Gdańsk)
Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/g/AMBERMAN-GDANSK.html
Dystanse:
– 1.5 km + 8 przeszkód
– 3 km + 15 przeszkód
– 6 km (dwie pętle) + 30 przeszkód
– biegi dziecięce

Opłata startowa: od 50 do 179 PLN

Amberman Gdańsk

AMBERMAN to trasa naszpikowana przeszkodami na 3 dystansach – 1.5 km, 3 km, 6 km (dwie pętle) w całości na terenie stadionu! Czy poradzisz sobie podczas pokonywania różnych przeszkód? Przetestujemy Twoją siłę, zwinność, wytrzymałość i psychikę, zaczynając od wspinania się po ścianach i czołgania, przez skakanie i wiszenia na rękach, na przenoszeniu ciężkich przedmiotów kończąc.

Epickie wyzwanie! Właśnie dlatego niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy lubiącym wyzwania amatorem, wydarzenie które dla Ciebie stworzymy będzie epickie – gwarantujące zarówno przynoszący satysfakcję wysiłek jak i świetną zabawę. Zbierz swoich przyjaciół i przyjdź doświadczyć buzującej w żyłach adrenaliny.

Zostań prawdziwym AMBERMANem!
Informacje: https://amberman.pl

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Pomiar tętna z nadgarstka. Jak go (nie) zepsuć? [PRAKTYCZNY PORADNIK]

Pomiar tętna z nadgarstka jest jednym z najbardziej wygodnych sposobów rejestracji pracy serca. Ta nieinwazyjna metoda w ciągu kilku ostatnich lat stała się niebywale popularna nie tylko wśród sportowców, ale także w kręgu osób, które chcą zadbać o własne zdrowie. Jest to jednak metoda, która ma pewne ograniczenia. Warto je poznać, aby poprawnie się nią posługiwać. Kluczowym zagadnieniem w tym artykule będzie więc znalezienie odpowiedzi na pytanie: co może zrobić użytkownik, aby optyczny pomiar tętna z nadgarstka był jak najbardziej dokładny? (więcej…)