Joanna Jóźwik zaprasza na 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski
Joanna Jóźwik zaprasza na 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski!

polecane

Joanna Jóźwik zaprasza na 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski!

Redakcja
24 września, 2020
Aktualności

Bridgestone – światowy partner Olimpijski i Paraolimpijski będzie wspierać uczestników 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego. Joanna Jóźwik – Mistrzyni Polski w biegu na 800 m i ambasadorka kampanii olimpijskiej Bridgestone, będzie motywowała biegaczy i zachęcała do przesuwania własnych granic.

Joanna Jóźwik zaprasza na 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski

W ramach olimpijskiej kampanii Bridgestone PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko, firma chce inspirować ludzi w każdym wieku, o różnych umiejętnościach i pasjach, by odnajdywali w sobie siłę do walki o swoje marzenia i do pokonywania przeszkód, które pojawiają się na ich życiowej drodze. W obecnym trudnym momencie wypełnianie tej misji jest wyjątkowo istotne, dlatego Bridgestone angażuje się nie tylko w największe imprezy sportowe, takie jak Igrzyska Olimpijskie, ale także w lokalne inicjatywy, wśród których jest 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski.

Tegoroczna Mistrzyni Polski w biegu na 800 metrów, Joanna Jóźwik, ambasadorka kampanii PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko, będzie wspierała biegaczy podczas imprezy.
Organizator maratonu oraz Bridgestone zapraszają również do udziału w biegu wirtualnym, w którym uczestnicy będą rywalizować za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, na dystansach 42, 195; 21, 0975; 10 i 5 km. Bieg Wirtualny jest świetną okazją dla tych zawodników, którzy nie mają możliwości pojawienia się na wydarzeniu, a chcą wziąć w nim czynny udział.

Aby w pełni wesprzeć uczestników wydarzenia Joanna Jóźwik przebiegnie 5 kilometrów w biegu wirtualnym i będzie wspierać zawodników jeszcze przed startem, publikując w social mediach pomocne wskazówki, o tym jak przygotować się do biegu i podejść do maratonu.

Konkurs dla fanów! Bridgestone przygotował jeszcze jedną atrakcję dodatkową – konkurs w social mediach. Zadaniem konkursowym będzie opowiedzenie o swoich początkach w bieganiu i pierwszych zawodach. Celem konkursu jest przywołanie dobrych wspomnień, emocji i przede wszystkim motywacji, które są główną siłą napędową tego sportu.

42. PZU ORLEN Maraton Warszawski odbędzie się 26 i 27 września w dwóch formach. Ponad 1000 zawodników będzie rywalizować na pięciokilometrowej pętli w centrum Warszawy. Ze względu na wymogi dot. bezpieczeństwa będą konkurować w 250 osobowych grupach, z zachowaniem odległości 1 metra między zawodnikami. Podczas 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego będzie obowiązywał rygor sanitarny. Druga forma to bieg wirtualny, do którego zapisy trwają.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kalenji Kiprun Trail XT7 – zdolny kompan? [TEST na Wyspach Kanaryjskich]

Czy istnieje coś takiego jak bezpieczeństwo podczas biegania w wymagającym środowisku? Wtedy, kiedy nie darzymy zaufaniem podłoża, ponieważ pod naszymi stopami przewalają się tony ostrych kamieni, żwiru czy piachu? Tym razem postawiłem na buty Kalenji Kiprun Trail XT7. Czy była to dobra decyzja? (więcej…)