Jak przebiec maraton ORLEN Warsaw Marathon
Jak przebiec maraton? A dokładnie ORLEN Warsaw Marathon 2019 [WIDEO]

polecane

Jak przebiec maraton? A dokładnie ORLEN Warsaw Marathon 2019 [WIDEO]

Kamil Nowak
14 lutego, 2019
Biegi

Jak przebiec maraton? Co z treningiem? Jak długo należy ćwiczyć, aby bezpiecznie wystartować i dotrzeć do mety? Ile kilometrów ma maraton? Na te i wiele innych pytań odpowiada legenda polskiego biegania Jerzy Skarżyński.

Czy jesteście ciekawi jakie są najczęstsze błędy w przygotowaniach do maratonu? Jak sprawdzić swoją formę? Ile razy w tygodniu trzeba trenować? Po czym poznać, że jesteśmy już gotowi, aby wystartować w zawodach rozgrywanych na królewskim dystansie? W jakim tempie biegać? Czy można wykonać test własnych możliwości? Ile kilometrów ma maraton? Na te oraz inne nurtujące pytania odpowiedzi udziela legenda polskiego maratonu, trener biegania oraz autor wielu książek i publikacji o bieganiu – Jerzy Skarżyński.

Wszystkie pozostałe informacje o tegorocznej edycji maratonu ORLEN są w specjalnym dziale portalu, pozostałe zaś materiały o Jerzym Skarżyńskim znajdują się tutaj.

Źródło: na podstawie; fot. ORLEN Warsaw Marathon / Marcin Kin

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kamera sportowa G-EYE 900 4K i Full HD Geonaute – recenzja

Kamera sportowa G-EYE 900 4K Geonaute to najnowsza propozycja sieci Decathlon dla osób uprawiających regularnie sport i poszukujących produktu umożliwiającego nagrywanie wideo w trakcie aktywności. Jej mocne strony to m.in. filmowanie w 4K i Full HD, zdjęcia w rozdzielczości 16 Mpix, dotykowy ekran i atrakcyjna cena. Czy faktycznie ten produkt może podbić rynek kamer sportowych? Czy spodoba się sportowcom?(więcej…)