Hydrapak czyli profesjonalne nawodnienie biegacza

polecane

Hydrapak czyli profesjonalne nawodnienie biegacza

Kamil Nowak
21 lipca, 2016
Aktualności

Hydrapak, amerykański potentat w produkcji niezwykle trwałych systemów nawadniających organizm dostępny jest już w Polsce. Jakie rozwiązania znalazła ta firma? Co takiego wyjątkowego jest w materiałach, które stosują w produkcji bidonów, butelek i sakw?

Hydrapak

Nawodnienie jest jedną z kluczowych czynności podczas uprawiania sportu. Już mała zmiana ilości wody w organizmie może spowodować znaczny spadek jakości pracy, a w najbardziej skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do sporych powikłań. Wodę należy dostarczać zarówno przed startem, w trakcie biegu, jak i po treningu. Bieganie z dużą i ciężką butlą wody nie wchodzi w grę, więc biegacze od zawsze poszukiwali rozwiązań, które są wygodne i zapewniają komfort użytkowania. Takie produkty oferuje amerykański koncern.

Hydrapak - butelki na wodę

Firma stawia przede wszystkim na wytwarzanie butelek, bidonów i sakw na wodę o dużym stopniu kompresji. Cechuje je niska waga oraz wykonanie z surowców w 100% wolnych od szkodliwych i rakotwórczych związków BPA czy PCV. Twórcy Hydrapak duży nacisk kładą na stosowanie innowacji technologicznych oraz bazowaniu na nowoczesnych, elastycznych tworzywach sztucznych, wolnych od niebezpiecznych związków dbając równocześnie o to, aby produkty były funkcjonalne i proste w użyciu.

Hydrapak wspomaga osoby aktywne fizycznie, głównie sportowców i podróżników.

Hydrapak - bidony, sakwy

Polskim dystrybutorem Hydrapak została firma Raven z Krakowa. Na chwilę obecną produkty Hydrapak dostępne są w takich sklepach jak 3210sport.pl, Moko, Pamir oraz Skalnik.

Informacja prasowa / Raven / opracowanie redakcyjne 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie a tętno. O czym warto wiedzieć?

Jak należy prawidłowo mierzyć tętno? Czy regularne bieganie będzie obniżać wartość tętna spoczynkowego? O tym, co jeszcze warto wiedzieć o tętnie w kontekście biegania opowie dr Amit Batra - fizjolog w Ośrodku badawczo–rozwojowym firmy Olimp Laboratories. (więcej…)