HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9 powraca!

polecane

HOKA Clifton 9 powraca!

Tomasz Wołoćko
20 lutego, 2023
Aktualności

Dziewiąta odsłona wielokrotnie nagradzanego modelu HOKA Clifton stanowi istotną redefinicję ulubionych butów HOKA, dając biegaczom każdej kategorii możliwość zwiększenia codziennie pokonywanego dystansu.

HOKA Clifton 9

Nowy model HOKA Clifton 9 został odchudzony o cztery gramy, jednocześnie podważając dotychczasowe oczekiwania dzięki dodaniu 3 mm do wysokości podeszwy, aby udoskonalić legendarną lekkość i miękkość buta. Nowa jakość wrażeń podczas biegania wynika z zastosowania nowej, sprężystej pianki w środkowej części podeszwy oraz ulepszonej budowy bieżnika. Bez nakładek i klejenia, cholewka została zaprojektowana z bardziej miękką piętą, odblaskowym panelem na pięcie i wyprofilowanym językiem.

Zaprojektowany z myślą zarówno o nowicjuszach w sporcie, jak i wytrawnych biegaczach, którzy chcą cieszyć się pokonywanymi kilometrami, Clifton 9 oferuje uznaną przez markę technologię early-stage Meta-rocker dla płynnego wejścia w krok biegowy, a nowa formowana kompresyjnie pianka podeszwy środkowej EVA jest nie tylko lekka, ale i sprężysta. Język zszyty z cholewką jest głównym elementem odnowionej cholewki, która zawiera siatkę z recyklingu w lżejszej wersji.

HOKA Clifton 9

Te buty do codziennego biegania stanowią połączenie miękkości i lekkości, a drop wynoszący 5 mm wynika z różnicy między wysokością pięty i palców – odpowiednio 29 mm i 24 mm w przypadku butów damskich oraz 32 mm i 27 mm w przypadku butów męskich. Ważący niewiele ponad 200 g w modelu damskim w rozmiarze 38 i niespełna 250 g w modelu męskim w rozmiarze 42,5. Clifton 9 zapewnia niedoścignioną wydajność dla każdego biegacza.

Model Clifton 9 jest dostępny w wybranych sklepach z obuwiem biegowym na całym świecie.

Źródło: zdjęcia i tekst informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Fitbit Inspire HR – 90 dni testów. Czy warto było?

Fitbit Inspire HR to przystępna cenowo opaska fitness, która śledzi to, co robimy na przestrzeni całego dnia. Czuwa nad naszym zdrowiem monitorując kroki, tętno, analizując sen czy zachęcając do większego ruchu, który wpływa korzystnie na samopoczucie użytkownika. Czy warto było poświęcić na test aż 90 dni? (więcej…)