HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9 powraca!

polecane

HOKA Clifton 9 powraca!

Tomasz Wołoćko
20 lutego, 2023
Aktualności

Dziewiąta odsłona wielokrotnie nagradzanego modelu HOKA Clifton stanowi istotną redefinicję ulubionych butów HOKA, dając biegaczom każdej kategorii możliwość zwiększenia codziennie pokonywanego dystansu.

HOKA Clifton 9

Nowy model HOKA Clifton 9 został odchudzony o cztery gramy, jednocześnie podważając dotychczasowe oczekiwania dzięki dodaniu 3 mm do wysokości podeszwy, aby udoskonalić legendarną lekkość i miękkość buta. Nowa jakość wrażeń podczas biegania wynika z zastosowania nowej, sprężystej pianki w środkowej części podeszwy oraz ulepszonej budowy bieżnika. Bez nakładek i klejenia, cholewka została zaprojektowana z bardziej miękką piętą, odblaskowym panelem na pięcie i wyprofilowanym językiem.

Zaprojektowany z myślą zarówno o nowicjuszach w sporcie, jak i wytrawnych biegaczach, którzy chcą cieszyć się pokonywanymi kilometrami, Clifton 9 oferuje uznaną przez markę technologię early-stage Meta-rocker dla płynnego wejścia w krok biegowy, a nowa formowana kompresyjnie pianka podeszwy środkowej EVA jest nie tylko lekka, ale i sprężysta. Język zszyty z cholewką jest głównym elementem odnowionej cholewki, która zawiera siatkę z recyklingu w lżejszej wersji.

HOKA Clifton 9

Te buty do codziennego biegania stanowią połączenie miękkości i lekkości, a drop wynoszący 5 mm wynika z różnicy między wysokością pięty i palców – odpowiednio 29 mm i 24 mm w przypadku butów damskich oraz 32 mm i 27 mm w przypadku butów męskich. Ważący niewiele ponad 200 g w modelu damskim w rozmiarze 38 i niespełna 250 g w modelu męskim w rozmiarze 42,5. Clifton 9 zapewnia niedoścignioną wydajność dla każdego biegacza.

Model Clifton 9 jest dostępny w wybranych sklepach z obuwiem biegowym na całym świecie.

Źródło: zdjęcia i tekst informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ile czasu potrzeba na przygotowanie się do maratonu?

Maraton – to wyjątkowe wyzwanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania fizycznego i mentalnego. Żeby przebiec dystans 42,195 kilometra, trzeba być kompleksowo przygotowanym – odpowiednio trenować, zdrowo jeść, unikać używek i wysypiać się. Ile czasu potrzeba na przygotowanie się do maratonu? (więcej…)