Gdynia Półmaraton 2019 zaprasza
Gdynia Półmaraton 2019 zaprasza. Ruszyły zapisy

polecane

Gdynia Półmaraton 2019 zaprasza. Ruszyły zapisy

Kamil Nowak
Październik 3, 2018
Biegi

Od 1 października można się już zapisywać na przyszłoroczną edycję Gdynia Półmaratonu. Zawody odbędą się 17 marca 2019 roku i będą próbą generalną przed Mistrzostwami Świata w Półmaratonie, które zaplanowano na marzec 2020 roku. Jaki limit uczestników przewidziano?

Gdynia Półmaraton 2019 zaprasza

Uruchomione zostały zapisy do Gdynia Półmaraton 2019. Choć organizatorzy nie tracą z oczu tego, co wydarzy się nad Bałtykiem w marcu 2020 roku, zapewniają, że na ten moment priorytetem jest najbliższa edycja gdyńskiej „połówki”. Co za tym idzie, szykują pewne niespodzianki. Do najważniejszych zmian zaliczyć można nową trasę i lokalizację mety. Zawodnicy będą mieli możliwość wyboru dwóch opcji pakietu startowego: z oficjalnym gadżetem zawodów, lub z gadżetem i koszulką.

Gdynia Półmaraton to także imprezy towarzyszące. Wśród nich – sztafeta półmaratońska i biegi dla dzieci. Zapisy na oba te wydarzenia prowadzone będą równolegle z główną rejestracją. W planach są też nowe punkty programu, o których organizatorzy poinformują w późniejszym terminie.

Do startu w ostatniej edycji zawodów zarejestrowało się ponad 7 tysięcy osób, a ostatecznie blisko 6 tysięcy stanęło na mecie. Aż 30% z nich stanowiły kobiety. Rejestracja do Gdynia Półmaratonu 2019 prowadzona będzie za pośrednictwem portalu SlotMarket.pl. Tylko w październiku obowiązywać będą najniższe progi opłaty startowej. Na liście uczestników jest już niemal 800 osób, które skorzystały z możliwości wcześniejszego wpisu tuż po ostatniej edycji imprezy. Limit uczestników wynosi 10000 osób.

Źródło: informacja prasowa; fot organizator 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar M460 – kompaktowy licznik rowerowy GPS – recenzja

Polar M460 to małych rozmiarów licznik rowerowy GPS, który zaskakuje dostępną funkcjonalnością. Kompatybilny z systemami pomiaru mocy Bluetooth Smart i wyposażony w funkcje Strava Live Segments i Polar Smart Coaching. Jest w stanie zmierzyć istotne kolarskie parametry i zaprezentować je w czytelny sposób. Jednak czy wszystko działa poprawnie? Czy warto zainwestować właśnie w ten licznik rowerowy, skoro na rynku dostępnych jest wiele podobnych urządzeń? Jakie towarzyszą nam odczucia po korzystaniu z Strava Live Segments? (więcej…)