Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - wyniki
Garmin Ultra Race Myślenice 2019 – wyniki

polecane

Edward Królikowski
7 maja, 2019
Biegi

W dniu 4 maja odbyły się zawody z cyklu Garmin Ultra Race 2019 w Myślenicach. Zawodnicy startowali na dystansach 80, 51, 27 i 13 km. Kto zwyciężył w poszczególnych biegach?

Kacper Piech jako pierwszy zameldował się na trasie Garmin Ultra Race Myślenice (GUR13). Drugi na mecie pojawił sie Piotr Biernawski, a jako trzeci przybiegł Jakub Zięba. Gabriela Rolka została pierwszą zawodniczą na mecie GUR13. Jako druga dobiegła Dominika Bolechowska, a jako trzecia – Irina Zubkova.

Dariusz Marek zwyciężył Garmin Ultra Race Myślenice na dystansie 27 km, a Katarzyna Wilk została pierwszą kobietą na tym dystansie.

Na metę GUR51 przybył jako pierwszy Robert Faron. Najszybszą zawodniczką na 51 km została Anna Korobko.

Więcej informacji o wynikach znajduje się na oficjalnej stronie organizatora.