Garmin Ultra Race 2019 startuje w Myślenicach
Garmin Ultra Race 2019 startuje w Myślenicach

polecane

Garmin Ultra Race 2019 startuje w Myślenicach

Kamil Nowak
luty 21, 2019
Biegi

Dokładnie 71 dni pozostało do Garmin Ultra Race Myślenice, które odbędą się 4 maja. Jest to także impreza inauguracyjna tegorocznego cyklu Garmin Ultra Race! Dlaczego warto pojawić się w Myślenicach?

Garmin Ultra Race 2019

Już tylko do 28 lutego obowiązują niższe progi opłat startowych na pierwszą edycję Garmin Ultra Race Myślenice 2019. Inauguracja tegorocznego cyklu Garmin Ultra Race odbędzie się w Beskidach. Wystartować będzie można na jednym z czterech dystansów: 81 km, 50 km, 28 km oraz 12 km. Myślenice położone są między Krakowem a Zakopanem. Miasto jest dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości w Małopolsce, takich jak Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim. Ziemia Myślenicka położona jest na obszarze dwóch makroregionów karpackich. Jej południowa część wchodzi w skład Beskidu Średniego zwanego również Beskidem Makowskim i Beskidu Wyspowego. Północna część Ziemi Myślenickiej wchodzi w skład pogórza Karpackiego.

W 2019 roku cykl Garmin Ultra Race rozpocznie rywalizacja w Myślenicach, zawody odbędą się w sobotę 4 maja. Następnie biegacze spotkają się już tradycyjnie w połowie września (13-15) w Górach Stołowych, by zakończyć cykl 7 grudnia 2019 r. w Gdańsku.

Na wszystkie dystanse Garmin Ultra Race Myślenice 2019 oraz na zawody biegowe dla dzieci – Garmin Kids Myślenice 2019 można się cały czas zapisywać. Aby wziąć udział w zawodach wystarczy przejść na stronę organizatora i wypełnić stosowny formularz.

Od piątku 1 marca wpisowe wzrośnie:

▶️ na dystansie 80 km z 180 zł na 200 zł,
▶️ na dystansie 51 km z 150 zł na 170 zł,
▶️ na dystansie 28 km z 120 zł na 140 zł,
▶️ na dystansie 12 km z 80 zł na 100 zł.

Warto jeszcze przeczytać: Garmin Ultra Race się rozrasta! W 2019 roku cykl zagości w trzech lokalizacjach

Źródło: na podstawie; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak szybko organizm wraca do formy po COVID-19?

COVID-19 uderzył we mnie i moją rodzinę niespodziewanie. Delikatne kłucie w gardle, lekki ból stawów i osłabienie były dla mnie sygnałem przeziębienia. Przeziębienia, z którym miałem styczność setki razy. Diagnoza, którą usłyszałem u lekarza, powaliła mnie na kolana. Usłyszałem, że mam dodatni wynik testu na COVID-19. Było to zaledwie kilka dni po tym, gdy na świat przyszedł mój syn. Jednak nie o rodzinie, lecz o sportowej stronie będzie poniższy materiał. O tym, jak szybko mój organizm wrócił do formy. Jak w domowych warunkach co tydzień sprawdzałem, czy moja forma rośnie. Jak motywowałem się do treningu. (więcej…)