Garmin Ultra Race 2019 startuje w Myślenicach
Garmin Ultra Race 2019 startuje w Myślenicach

polecane

Garmin Ultra Race 2019 startuje w Myślenicach

Kamil Nowak
Luty 21, 2019
Biegi

Dokładnie 71 dni pozostało do Garmin Ultra Race Myślenice, które odbędą się 4 maja. Jest to także impreza inauguracyjna tegorocznego cyklu Garmin Ultra Race! Dlaczego warto pojawić się w Myślenicach?

Garmin Ultra Race 2019

Już tylko do 28 lutego obowiązują niższe progi opłat startowych na pierwszą edycję Garmin Ultra Race Myślenice 2019. Inauguracja tegorocznego cyklu Garmin Ultra Race odbędzie się w Beskidach. Wystartować będzie można na jednym z czterech dystansów: 81 km, 50 km, 28 km oraz 12 km. Myślenice położone są między Krakowem a Zakopanem. Miasto jest dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości w Małopolsce, takich jak Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim. Ziemia Myślenicka położona jest na obszarze dwóch makroregionów karpackich. Jej południowa część wchodzi w skład Beskidu Średniego zwanego również Beskidem Makowskim i Beskidu Wyspowego. Północna część Ziemi Myślenickiej wchodzi w skład pogórza Karpackiego.

W 2019 roku cykl Garmin Ultra Race rozpocznie rywalizacja w Myślenicach, zawody odbędą się w sobotę 4 maja. Następnie biegacze spotkają się już tradycyjnie w połowie września (13-15) w Górach Stołowych, by zakończyć cykl 7 grudnia 2019 r. w Gdańsku.

Na wszystkie dystanse Garmin Ultra Race Myślenice 2019 oraz na zawody biegowe dla dzieci – Garmin Kids Myślenice 2019 można się cały czas zapisywać. Aby wziąć udział w zawodach wystarczy przejść na stronę organizatora i wypełnić stosowny formularz.

Od piątku 1 marca wpisowe wzrośnie:

▶️ na dystansie 80 km z 180 zł na 200 zł,
▶️ na dystansie 51 km z 150 zł na 170 zł,
▶️ na dystansie 28 km z 120 zł na 140 zł,
▶️ na dystansie 12 km z 80 zł na 100 zł.

Warto jeszcze przeczytać: Garmin Ultra Race się rozrasta! W 2019 roku cykl zagości w trzech lokalizacjach

Źródło: na podstawie; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty do biegania Decathlon? TEST budżetowego modelu Kalenji Run Support

W tym roku Decathlon na czele z marką Kalenji wypuścił ciekawe buty do biegania. Wśród propozycji znajdziemy takie modele, które zabrać możemy na miejskie ścieżki, na trail czy na stadionową bieżnię. Czy tak duży rozstrzał spowoduje, że jakość poszczególnych butów się obniży? Sprawdzę to na przykładzie tanich butów Kalenji Run Support Breathe. (więcej…)