Garmin Index S2 opinie
Garmin Index S2 – czy to jest już waga przyszłości?

polecane

Garmin Index S2 – czy to jest już waga przyszłości?

Redakcja
Październik 14, 2020
Aktualności

Garmin zaprezentował inteligentną wagę Garmin Index S2. Produkt wyposażono w funkcje smart i nowe wykresy trendów masy ciała, zwiększoną dokładnością pomiarów, oraz szeroką gamą danych biometrycznych dla profesjonalnych sportowców i wszystkich, którzy cenią sobie dbałość o zdrowie.

Garmin Index S2 opinie

Dane z wagi Garmin Index S2 synchronizują się automatycznie z aplikacją Garmin Connect, by użytkownicy mogli przeglądać pełne statystyki dotyczące swojej kondycji w jednym miejscu. Index S2 ma elegancki, smukły design z kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Przydatna w codziennym użytku nowa funkcja wyznaczania trendu wagowego, pozwala uniknąć sytuacji, w której normalne, codzienne wahania masy ciała sprawiają, że zbaczamy z drogi do celu. Ten widżet pokazuje wykres liniowy z ostatnich 30 dni pomiarów, dzięki czemu łatwiej uzyskać pełen obraz procesu.

Profesjonalni zawodnicy mogą skorzystać z tej funkcji, by śledzić wahania masy ciała, w celu monitorowania poziomu nawodnienia. Garmin Indeks S2 wygodnie wyświetla na ekranie różnicę pomiędzy aktualną a poprzednim pomiarem. Te informacje mogą być użyteczne, aby określić, jaką ilość płynów należy uzupełnić po wymagającym treningu.

Garmin Index S2 opinie

By uzyskać pełniejszy wgląd w stan swojego zdrowia, waga Index S2 posiada kompleksowy pomiar danych biometrycznych: wagę, procent tkanki tłuszczowej, BMI, masę mięśni szkieletowych, masę kości i procent wody w organizmie. Index S2 ma także widżet pogodowy, który pomaga zaplanować dzień. Widżety mogą być dowolnie włączane i wyłączane, dzięki czemu użytkownicy zobaczą tylko to, co jest istotne do osiągnięcia obranych celów.

Garmin Index S2 opinie

Wstępna konfiguracja wagi jest prosta dzięki samouczkowi w aplikacji Garmin Connect. Następnie Index S2 automatycznie synchronizuje się z kontem Garmin Connect przez sieć Wi-Fi, bez potrzeby korzystania z telefonu. Waga i dane biometryczne płynnie integrują się z aplikacją Garmin Connect, w której użytkownicy mogą przeglądać wykresy i trendy dotyczące dnia, tygodnia, miesiąca i roku. W aplikacji Garmin Connect można dostosować widżety, które wyświetlane są na ekranie wagi. Index S2 pozwala utworzyć do 16 profili użytkowników, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodziny lub drużyny.

Jaka cena? Waga Index S2 dostępna jest w kolorach czarnym i białym, a czas pracy na baterii wynosi do 9 miesięcy. Sugerowana cena detaliczna wynosi of €149.99.

Źródło: tekst i zdjęcia; informacja prasowa; Garmin

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Pierwszy zegarek z GPS. Na co zwracać uwagę?

Zegarek z GPS, to krok w stronę lepszej analizy treningu. Zegarek z GPS pomoże nam praktycznie w każdej sytuacji poprzez precyzyjne określanie przebytego dystansu, prędkości, tętna, a kończąc na wyznaczeniu wielu innych parametrów, jak np. ilości spalonych kalorii, temperatury otoczenia czy wysokość n.p.m. Jak odnaleźć się w tych wszystkich funkcjach i wybrać zegarek, który dla nas będzie najlepszy?  (więcej…)