Garmin Index S2 opinie
Garmin Index S2 – czy to jest już waga przyszłości?

polecane

Garmin Index S2 – czy to jest już waga przyszłości?

Redakcja
14 października, 2020
Aktualności

Garmin zaprezentował inteligentną wagę Garmin Index S2. Produkt wyposażono w funkcje smart i nowe wykresy trendów masy ciała, zwiększoną dokładnością pomiarów, oraz szeroką gamą danych biometrycznych dla profesjonalnych sportowców i wszystkich, którzy cenią sobie dbałość o zdrowie.

Garmin Index S2 opinie

Dane z wagi Garmin Index S2 synchronizują się automatycznie z aplikacją Garmin Connect, by użytkownicy mogli przeglądać pełne statystyki dotyczące swojej kondycji w jednym miejscu. Index S2 ma elegancki, smukły design z kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Przydatna w codziennym użytku nowa funkcja wyznaczania trendu wagowego, pozwala uniknąć sytuacji, w której normalne, codzienne wahania masy ciała sprawiają, że zbaczamy z drogi do celu. Ten widżet pokazuje wykres liniowy z ostatnich 30 dni pomiarów, dzięki czemu łatwiej uzyskać pełen obraz procesu.

Profesjonalni zawodnicy mogą skorzystać z tej funkcji, by śledzić wahania masy ciała, w celu monitorowania poziomu nawodnienia. Garmin Indeks S2 wygodnie wyświetla na ekranie różnicę pomiędzy aktualną a poprzednim pomiarem. Te informacje mogą być użyteczne, aby określić, jaką ilość płynów należy uzupełnić po wymagającym treningu.

Garmin Index S2 opinie

By uzyskać pełniejszy wgląd w stan swojego zdrowia, waga Index S2 posiada kompleksowy pomiar danych biometrycznych: wagę, procent tkanki tłuszczowej, BMI, masę mięśni szkieletowych, masę kości i procent wody w organizmie. Index S2 ma także widżet pogodowy, który pomaga zaplanować dzień. Widżety mogą być dowolnie włączane i wyłączane, dzięki czemu użytkownicy zobaczą tylko to, co jest istotne do osiągnięcia obranych celów.

Garmin Index S2 opinie

Wstępna konfiguracja wagi jest prosta dzięki samouczkowi w aplikacji Garmin Connect. Następnie Index S2 automatycznie synchronizuje się z kontem Garmin Connect przez sieć Wi-Fi, bez potrzeby korzystania z telefonu. Waga i dane biometryczne płynnie integrują się z aplikacją Garmin Connect, w której użytkownicy mogą przeglądać wykresy i trendy dotyczące dnia, tygodnia, miesiąca i roku. W aplikacji Garmin Connect można dostosować widżety, które wyświetlane są na ekranie wagi. Index S2 pozwala utworzyć do 16 profili użytkowników, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodziny lub drużyny.

Jaka cena? Waga Index S2 dostępna jest w kolorach czarnym i białym, a czas pracy na baterii wynosi do 9 miesięcy. Sugerowana cena detaliczna wynosi of €149.99.

Źródło: tekst i zdjęcia; informacja prasowa; Garmin

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. sew pisze:

    uzywam od ok 6 m-cy i nie jestem zadowolony. wage mamy skonfigurowana pod 2 uzytkownikow i ogolnie slabo to dziala. za kazdym razem klepanina zeby sie zalaczyla, pozniej klepanina i czekanie, zeby kolejna osoba mogla sie zwazyc. ogolnie jak na garmina to syfny produkt

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin Connect – profesjonalny dziennik sportowca

Garmin Connect jest platformą, która łączy wszystkich użytkowników sprzętu marki Garmin. W obrębie tego serwisu możemy analizować sesje treningowe i aktywność. Czego można się spodziewać po zalogowaniu do Garmin Connect?  (więcej…)