Garmin Forerunner 35 – smukły i lekki

polecane

Garmin Forerunner 35 – smukły i lekki

Kamil Nowak
16 września, 2016
Aktualności

Garmin Forerunner 35 jest smukły i lekki — idealny do codziennego biegania, treningów czy na zawody. Dzięki wbudowanej technologii Elevate umożliwia pomiar tętna z nadgarstka. Czym jeszcze zaskakuje? Ceną i modułem GPS.

Garmin Forerunner 35

Garmin nie przestaje szokować i zapowiedział kolejną nowość czyli smartwatch Forerunner 35, który dzięki niskiej cenie będzie (aktualnie) najtańszym urządzeniem tej marki mierzącym tętno z nadgarstka. W dodatku jest lekki i smukły, co na pewno spotka się z przychylnością wielu osób.

Zegarek Garmin Forerunner 35 umożliwia automatyczne przesyłanie statystyk i biegów do serwisu Garmin Connect. Jest to bezpłatna platforma i społeczność miłośników urządzeń Garmin, gdzie możemy sprawdzić postępy i udostępniać dane na portalach społecznościowych. Co ciekawe, możemy z niej korzystać z poziomu komputera lub na smartfonie z aplikacją Garmin Connect Mobile.

Garmin Forerunner 35

Po sparowaniu z telefonem zegarek Garmin Forerunner 35 wyświetla powiadomienia, a także oferuje wiele innych funkcji online, które są pomocne zarówno podczas załatwiania codziennych spraw, jak i podczas biegania. Forerunner 35 umożliwia sterowanie muzyką z telefonu i oferuje wiele innych funkcji. Wymiary fizyczne to 35,5 × 40,7 × 13,3 mm przy wadze 37,3 gram. Będzie niezwykle lekki!

Jaka będzie cena Garmin Forerunner 35? Na początku wspomnieliśmy, że będzie niska, ale jak „na Garmina”. Nie oznacza to, że będzie tani. Cena za ten model wyniesie 200 Euro czyli około 850 zł brutto.

Informacja prasowa / fot. Garmin 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. zly pisze:

  Pewnie Garmin dostrzegł, że robi tylko drogi lub bardzo drogi sprzęt, to się zreflektował. Chociaż, 900 zł to nie jest tanio.

  1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

   Witaj! Zgodzę się z tym, że 900 zł nie jest to „super tanio”. Kilka tygodni temu poszukiwaliśmy zegarków z GPS do 1000 złotych, co było bardzo ciężkim zadaniem. Mało na rynku jest sprzętu poniżej tej kwoty. Forerunner 35 wpisuje się w ten budżet, więc jeśli będziemy robić aktualizację tekstu, to go tam dodamy. Link do materiału tutaj: http://bieganieuskrzydla.pl/zegarek-gps-1000-zlotych-polar-garmin-suunto-tomtom/

 2. magne pisze:

  Śliczny. Bardzo mi się podoba ten Garmin 🙂

 3. winiek pisze:

  Witam,

  Czy po zgraniu aktywności do garmin connect widoczny jest wykres tetna?

  1. amator pisze:

   Bateria trzyma 9 dni w tym 3-4 treningi w tygodniu i śledzenie aktywności. Po zgraniu danych do komputera widoczny jest wykres tętna, ciekawie wygląda wykres tętna i fazy snu (głębokiego i lekkiego).

 4. viva pisze:

  Dlaczego podane są tylko wymiary a zero informacji o baterii? Moim zdaniem powinna to być jedna z najważniejszych informacji w tego typu urządzeniach/zegarkach.

 5. amator pisze:

  Czy ktoś z posiadaczy Garmin 35 zaobserwował chwilowe zwiększenie tętna, mimo znikomego wysiłku np. podczas OWB1. Trwa taki podwyższony wynik tętna kilkaset metrów, po czym wszystko wraca do normy. Widać to dopiero na wykresie po zgraniu wyników.

  1. Szymon pisze:

   Witam, mój garmin f35 też wariuje z pomiarem tętna, mam mocno zaciśnięty pasek żeby zegarek przyległa cały czas do ręki. Pomimo tego zegarek w spoczynku potrafi pokazać mi puls 130, gdy tak naprawdę mam około 60, tak samo podczas zwykłego biegu pomiar podchodzi pod tętno 170-180, a ja mam ledwo zadyszkę…coś jest nie tak.. Pomiarów dokonywałem przez liczenie pulsu palcem na tętnicy szyjnej przez 10sek i rozbieżności były kosmiczne, palpacyjnie wyszło 65, a na zegarku 115..ehh szkoda tej kasy. Na dodatek zegarek odsyłałem już do serwisu z powodu zepsutego kabla usb. Pozdrawiam Szymon

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak przyspieszyć metabolizm? [Skuteczne sposoby]

Dlaczego tak jest, że jedni zjadają dużo i nie tyją, inni zaś z powodu dbałości o figurę muszą odmawiać sobie niemal wszystkiego? Czy regularna aktywność fizyczna, która połączona zostanie z poprawnie zbilansowaną dietą oraz dobrymi nawykami żywieniowymi może odmienić ten proces? Jaką rolę w tym wszystkim pełni przemiana materii? Jak przyspieszyć metabolizm? I na co zwracać uwagę? (więcej…)