lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Zegarek Suunto Trainer

Cześć. Chce podzielić się swoimi wrażeniami po pół roku z biegania z zegarkiem Suunto Spartan Trainer HR. Plusy - wytrzymały, zgrabny i dobrze leży na nadgarstku, pomiar tętna jest dokładny, łatwo się go obsługuje podczas biegania, przyciski fajnie chodzą. Plusem jest także niska cena i można go kupić nawet mając 550 złotych. Minusy: nie jest tak zaawansowany jak nowe modele, ma swoje lata.

Cześć. Dzięki za opinię na temat zegarka. Przyznam się szczerze, że mam dość spory dylemat na temat czy go kupić, czy nie. Otóż martwi mnie w nim kwestia potencjalnego problemu z pękającym paskiem, bądź uchwytem paska - wielu użytkowników zgłasza owy problem, stąd moje wahania. Rozumiem, że u Ciebie nie ma tego problemu (czego Ci życzę do ostatniego dnia jego użytkowania). Zastanawiałem się nad Suunto 3 Fitness, ale on chyba jest nieco innym zegarkiem (brak GPS, itp.) A jak wygląda żywotność baterii na jednym ładowaniu, oraz jak z czytelnością wyświetlacza? Pytam, gdyż w/w Suunto 3 Fitness ma podobno kiepską jasność i pojawia się u wielu użytkowników problem z rozczytaniem informacji z wyświetlacza?

Prośba dla osób czytających owego posta: czy jest odpowiednik Garmina do Spartan Trainer od Suunto?

Pozdrawiam

Rafał

Justyna has reacted to this post.
Justyna

Cześć Rafale! Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby poszedł mi pasek od zegarka. Wiadomo każdy egzemplarz może być trochę inny. Ja potrzebowałam GPS więc Suunto 3 mnie nie interesował. Bateria trzyma mi jakoś 5 dni, może 6.