Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Zegarek GPS dla prawdziwego "Górala"?

Zegarek GPS dla prawdziwego "Górala"?
SUUNTO 9 BARO
SUUNTO SPARTAN SPORT WRIST HR BARO
SUUNTO SPARTAN SPORT WRIST HR
SUUNTO SPARTAN ULTRA
SUUNTO AMBIT3 PEAK
GARMIN FENIX 6
GARMIN FORERUNNER 945
GARMIN FORERUNNER 935
GARMIN FENIX 5
POLAR V800
POLAR VANTAGE V
COROS VERTIX
COROS APEX

Proponuję wybrać wspólnie zegarek GPS dla biegacza zaawansowanego, który lubi zapuszczać się w górne partie góry. Ze swojej strony wskażę zegarek Suunto 9 Baro, bo to na tym sprzęcie biegam i jestem bardzo z niego zadowolony. Jakie padną propozycje pozostałych Forumowiczów? PS. Założyłem jeszcze ankietę, w miarę czasu będą się wyraźniej prezentować nasze wybory. Pozdro!

Tylko GARMIN!

POLAR VANTAGE V dlatego bo ma świetny pomiar tętna Precision Prime, który działa w każdych warunkach; antena GPS działa stabilnie a na GLONASS jest są bardzo dokładne dane; pomiar mocy na nadgarstku również robi robotę. Później powrót do punktu startowego wiele razy ratował mi skórę; Trening multisportowy fajnie działa; Training Load Pro też zachwalam.

Suunto 9 Baro za to, że jest to najbardziej dopracowany zegarek jaki miałem na nadgarstku. Jego plusy to: - wyświetlacz; dostęp do wielu danych treningowych; tętno na nadgarstku; mocna antena GPS, która sprawia, że nie gubimy sygnału w trudnym terenie; wydajna bateria, którą możemy zarządzać na milion sposobów; wodoszczelność do 100 metrów; barometr; funkcje pogodowe; fusedtrack. Minusy: cena choć nie nie zabójcza.

COROS VERTIX. Ogólnie COROS bo są dopracowane, posiadają dużo funkcji i są niezawodne.

Dla mnie osobiście będzie to albo Suunto 9 Baro albo Polar Vantage V. Jeśli miałbym komuś doradzić któryś z tych modeli, to będzie to Suunto, który moim zdaniem wygrywa kilkoma parametrami m.in. nawigacjami, wyświetlaczem, dokładnością danych GPS i o tętnie.

Nowym pretendentem może być Polar Grit X.

Idealny twór którego póki co nie ma? Najbliżej jest chyba stary, poczciwy Polar V800 z pasem HR na klacie!

Cytat z adrian-w2 data Kwiecień 28, 2020, 1:20 pm

Nowym pretendentem może być Polar Grit X.

Mam ten zegarek i powiem szczerze, że tak może być. Aktualnie sprawdza się genialnie. Szersza opinia pojawi się za kilka tygodni. Narzuciłem sobie tempo, żeby jak najszybciej podzielić się moimi obserwacjami. Póki co jest kilka słów o uruchomieniu i pierwszej konfiguracji Polar Grit X https://bieganieuskrzydla.pl/polar-grit-x-pierwsze-wrazenia-opinie-cena/

Polar V800 lub Polar Vantage V.