lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Zegarek do +/- 1000zł wymiana nietrafionego prezentu

Cześć,

Przychodzę z prośbą o doradzenie nowego zegarka sportowego, ponieważ mój obecny Garmin 310xt musi przejść na emeryturę. Dostałem nietrafiony prezent w postaci Huawei Watch gt2, który kompletnie mnie nie przekonuje (nie mam pewności, że pokonany 1 km będzie rzeczywiście 1 km) do tego brak możliwości zgrania treningów do innych serwisów i dotykowy ekran to ogromny minus.

Głównie biegam oraz korzystam z siłowni. Zależy mi na dobrym GPS, całkiem niezłym pulsometrze (tak wiem, pas jest lepszy) oraz dobrej pracy na baterii. Zastanawiałem się nad Garmin Forerunner 55, ale jeszcze nikt w Polsce go nie testował... a może warto skłonić się ku czemuś innemu? Z góry dziękuję.

Cześć. Garmin Forerunner 55 wygląda faktycznie ciekawie.

Powiem szczerze, że nie masz ogromnych wymagań, więc mógłbym naprawdę wiele urządzeń podpowiedzieć. Chociażby: Suunto 9, Polar Vantage V2, Vantage M2, Grit X, Garmin Fenix 5 Plus.... Czy o jakimś z tych modeli myślałeś?

Myślałem też o Polar vantage M2 bądź cokolwiek innego ze stajni Polar bądź coros ale jak wspomniałem w poście mam ścisły budżet, najlepiej żeby zmieścić się do 1tys. Jako że jestem zielony w sprzęcie postanowiłem zapytać 🙂  z tego co wiem od suunto każdy ucieka przez platformę.

Jestem typowym biegaczem amatorem, nie przebiegam dystansów większych niż półmaraton. z obecnego leciwego garmina 310xt jestem w sumie zadowolony nigdy nie zgubił mi sygnału ani nie lewitowałem nad wodą 😉 tyle że już wysiada. Szkoda aby nietrafiony prezent w postaci Huawei leżał dlatego chciałbym go wymienić na coś z czego będę zadowolony.