lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Pierwszy zegarek, max 2000zł

Hej, od jakiegos czasu czytam o różnych zegarkach i mam coraz większy mętlik w głowie. Może coś o mnie

W sezonie biorę udzia w biegach z przeszkodami, równiez górskich (Spartan, Ruageddon itp) na dystansie do 42km. Trenuje około 6x w tygodniu(3x siłownia, 3x cardio/interwały), do tego baardzo lubie chodzic po górach, w tym roku bede sie przyierzał już do zimowych wejść. Oprócz tego od jakiegoś czasu bardzo interesuje mnie pomiar snu i inne tego typu bajery. Szukam zegarka do 2000zł(aczkolwiek  chetnie wzialbym cos tanszego) który

-sprawdzi sie dobrze i na silowni i podczas biegania

-przyda sie podczas chodzenia po górach (jakis pomysl? ;d)

-bateria bedzie trzymala 5+ dni

-ma dobrą funkcje do mierzenia snu, regeneracji itp

-ładnie wygląda(jakby sie zmiescil pod koszule/bluze i nie wygladał przy tym jak busola byłoby super)

Bajery typu platnosci, muzyka itp w ogol mnie nie interesuje

Z góry dzieki 😀

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak

Cześć. Zaproponuję: Garmin vivoactive 4, Garmin fenix 6S lub Polar Grit X.

czyli porównując garmin vivoactive 4 a polar vantage V (podobne ceny) wedlug Ciebie garmin wygrywa?

Cytat z mateuszbuda data Listopad 4, 2020, 9:13 pm

czyli porównując garmin vivoactive 4 a polar vantage V (podobne ceny) wedlug Ciebie garmin wygrywa?

Tego nie napisałem. Zapytałeś o podesłanie propozycji, więc to zrobiłem. To nie jest tak, że jeden zegarek jest gorszy od drugiego. Byłoby tak, gdybyś porównywał identyczne funkcje w jednym i drugim. Jednak te wskazane zegarki są przeznaczone dla zupełnie innych osób - Polar Vantage V (wtedy był flagowcem dla zaawansowanych sportowców), zaś Garmin Vivoactive 4 jest smartwatchem dla osób aktywnych.

Do Twoich założeń, te dwa modele pasowały mi najlepiej. Ale oczywiście, zastanawiają się dłużej i analizując kolejne modele, pewnie tych zegarków można dodać jeszcze więcej... Trening na siłowni, bieg z przeszkodami, wycieczki po górach, pomiar snu - nie są to czynności jakoś bardzo specyficzne, większość zegarków odnajdzie się przy nich lepiej lub trochę gorzej.