lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Pierwszy zegarek do 900pln

Witam,

Mam prośbę o poradę. Szukam zegarka (tylko do biegania) do ok 900pln.

Zastanawiam się nad:
– Polar Ignite
– Garmin 735xt

który będzie lepszy jako pierwszy zegarek, a może żaden z powyższych?

zależy mi abym biegał w odpowiedniej strefie z powodu arytmii ten wskaźnik jest dla mnie istotny (nie lubię biegać w pasach HR)

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak

Dodam, że do tej pory biegałem z telefonem (endomondo)

tygodniowo ok 20 km

max półmaraton

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak

Cześć. Do Twoich typów dorzucę jeszcze swoje: Polar M430 - teraz stał się tanim zegarkiem GPS, bo ma już swoje lata - jest długo na rynku, natomiast jest to bardzo porządny i dokładny sprzęt (test: https://bieganieuskrzydla.pl/polar-m430-po-dwoch-latach-opinie/), następny to Polar Vantage M - test jest także na portalu. Myślę, że jeśli wybierzesz któryś z TYCH czterech zegarków to będziesz zadowolony. Wszystkie zegarki spełniają Twoje założenia dotyczące biegania w konkretnej strefie, w sensie masz nadgarstkowy pomiar tętna, który jest dokładny i na którym możesz opierać swój trening.

Więc masz cztery urządzenia:
– Polar Ignite
– Garmin 735xt
- Polar M430
- Polar Vantage M

Gdybyś mnie zapytał, który zegarek kupiłbym to Garmin lub Polar M430.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości, pisz śmiało!

Tomek88 has reacted to this post.
Tomek88

Dzięki 🙂

Swoją drogą nie spodziewałbym się, że w towarzystwie Vantage i Ignite z Polar'ów wygra.... M430 🙂

Sprawdzę test, jednak z uwagi na przestarzały design M430 wygra chyba Garmin lub ew. Ignite.

Vantage jest delikatnie poza limitem (od 999pln)

Na pierwszy rzut oka Garmin wydaje się być też bardziej intuicyjny niż Polar'y, ale to piszę tylko na podstawie przeczytanych recenzji i widocznego tam menu.

Jedyne co mnie odstrasza w Garminie to świadomość nie korzystania z wielu funkcji przewidzianych dla multisportowc'ów, ale z drugiej strony od strony biegowej daje dużą jakość, a tego szukam.

Z kolei Ignite wygląda naprawdę fajnie, a zegarek chce nosić na codzień również...

Hmmm... ciężki wybór... dam sobie jeszcze chwilę 🙂

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak

Tak jak wspomniałem, generalnie dobrze wytypowałeś zegarki, więc wiem, że na pewno zdecydujesz się na odpowiedni dla siebie sprzęt. Wrzuciłem do listy Polar M430 bo mam ogromny sentyment do tego sprzętu - genialny pomiar tętna: https://bieganieuskrzydla.pl/polar-m430-jakosc-dzialania-pomiaru-tetna/ Testowałem go w wielu sytuacjach. Do dziś dnia służy mi jako cenne źródło danych do testów, takich jak ten powyżej.

🙂