DOZ Maraton Łódź 2020 idzie na rekord
DOZ Maraton Łódź 2020 idzie na rekord!

polecane

DOZ Maraton Łódź 2020 idzie na rekord!

Tomasz Wołoćko
Luty 28, 2020
Biegi

Na kwietniowy weekend pełen wrażeń podczas DOZ Maraton Łódź zarejestrowanych jest już ponad 6000 chętnych! To właśnie w 2020 roku odbędzie się jubileuszowa 10. edycja tego maratonu, która mocno kusi miłośników aktywności fizycznej.

DOZ Maraton Łódź 2020 idzie na rekord

Dokładnie 19 kwietnia 2020 roku zawodnicy wyruszą na trasę maratonu poprowadzoną ulicami Łodzi. Znamy już trasę i medal jaki będzie wręczany zawodnikom na mecie. Cała trasa tegorocznego maratonu prezentuje się bardzo ciekawie. Tradycyjnie już meta będzie zlokalizowana w Atlas Arenie, gdzie finisz zawsze jest wspaniałym doświadczeniem. Dzięki uchwale Rady Miejskiej, której inicjatorem był Radny Michał Olejniczak, w tym roku i w kolejnych latach, wszyscy zawodnicy i wolontariusze podczas weekendu z DOZ Maratonem będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej.

DOZ Maraton Łódź 2020 trasa

Dyrektor marketingu sponsora tytularnego Maciej Słomiński pozytywnie ocenia tempo zapisów na kwietniową imprezę. Obecnie na listach startowych biegów organizowanych pod egidą DOZ Maraton Łódź 2020 jest już zgłoszonych ponad 6000 uczestników. Zawodnicy w pakiecie otrzymają koszulki bardzo dobrej jakości przygotowane przez partnera technicznego, firmę Adrunaline. Prezentacja koszulek już wkrótce.

Dla tych osób, które jeszcze nie czują się na siłach, aby pokonać dystans maratony a 10 km to trochę za mało, przygotowano rywalizację w formie sztafety. Zawodnicy startujący w 2 osobowej drużynie Half&Half Maraton oprócz sklasyfikowania w sztafecie, mogą rywalizować o zwycięstwo indywidualne na dystansie półmaratonu.

10. DOZ Maraton Łódź odbędzie się 19 kwietnia 2020! Są jeszcze wolne miejsca na wszystkich dystansach! Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie DOZ Maraton Łódź 2020 w regulaminach poszczególnych biegów.

Źródło: oprac. na podstawie: https://www.facebook.com/lodzmaraton/posts/3006801689339481; fot. DOZ Maraton Łódź

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jaki zegarek Polar będzie najlepszy dla Ciebie?

Jaki zegarek Polar warto wybrać, aby ten sprawdził się względem indywidualnych potrzeb treningowych? Na jakie funkcje przed zakupem należy zwrócić uwagę? Czy amator biegów może zyskać coś na kupnie zegarka dla zaawansowanej osoby? Ten poradnik rozwieje wątpliwości i pozwoli podjąć decyzję o wyborze konkretnego zegarka. (więcej…)