Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem
Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem!

polecane

Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem!

Przemek Ząbecki
Sierpień 5, 2020
Aktualności

Czy chcielibyście poczuć się jak zawodnicy Salomon Suunto Team’u? Czy chcecie poznać miejsca w których trenują zawodnicy, zmierzyć się z ich ulubionymi trasami? Salomon Suunto Team przygotował niespodziankę biegową, która mamy nadzieje okaże się dla was nie lada wyzwaniem!

Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem

Salomon Suunto Team to amatorska drużyna sportowa, która została stworzona w 2008 roku na bazie zespołu rywalizującego we wcześniejszych latach w zawodach Adventura Race – Rajdach Przygodowych. Obecnie w skład zespołu wchodzi 7 osób: Piotr Hercog, który jako jedyny został z zespołu AR, Magdalena Łączak i Paweł Dybek – w zespole od 2013 roku, Natalia Tomasiak, która startuje w barwach SST od 2016, Bartłomiej Przedwojewski związany z teamem Salomona od sierpnia 2017 roku oraz Kasia Solińska i Krzysztof Bodurka dla których obecny rok jest debiutem w barwach SST.

Salomon Suunto Poland Team to dziś jedna z najmocniejszych drużyn w środowisku biegów górskich w Polsce. Zawodnicy SST należą do ścisłej europejskiej czołówki biegaczy. Startowali w wielu najbardziej prestiżowych i wymagających zawodach na świecie wygrywając czy zajmując miejsce w podium. Do najważniejszych sukcesów Teamu w ostatnich latach możemy zaliczyć: wygrane w Ice Baikal Marathon, Ultra Fiord, Transgrancanarii, Monte Rosa Skymarathon, medale Mistrzostw Świata i Europy w Skyrunningu, czołowe miejsca w Pucharach Świata Skyrunning, kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski w biegach górskich na różnych dystansach, miejsca na podium w prestiżowej Golden Trail Series.

Na czy polega zabawa I jakie są nagrody?

Magda, Natalia, Kasia, Piotrek, Paweł, Bartek i Krzysiek przygotowali dla biegaczy swoje ulubione trasy biegowe. Trasy rozrzucone są po różnych zakątkach naszego kraju, w większości w górach. Każdy może podjąć wyzwanie i zmierzyć się ze wspomnianymi trasami. Można wygrać buty Salomon Sense Ride 3 LTD + plecak biegowy ADV 5 Skin Set lub powalczyć o unikatowe zestawy: koszulka + chusta wielofunkcyjna lub chusta wielofunkcyjna i bidon marki Salomon.

Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem

Zabawa trwa od 28.07.2020, a zakończy się w połowie października (15.10.2020). W tym czasie należy pokonać biegiem lub marszem trasy zawodników Salomona.
Przygotowano 7 tras o zróżnicowanej długości. Pierwsze 30 osób, które ukończą 5 z 7 tras i wyśle e-maila z potwierdzeniem na adres marketing.poland@amersports.com, otrzyma od nas zestaw koszulka + chusta wielofunkcyjna. Z kolei pierwsze 100 osób które ukończą 3 z 7 tras i również wyśle zgłoszenie na powyższy e-mail otrzyma chustę wielofunkcyjną + bidon.

Uwaga, to nie wszystko! Na koniec zabawy można opisać całość swoich zmagań z wyzwania w poście na swoich social mediach, używając poniższych hasztagów:
#dookolaPolskizSST
#TimeToPlay
@SalomonRunning.pl

Każdy kto wrzuci posta u siebie na profilu (post musi być publiczny) będzie mógł zgarnąć zestaw: buty Salomon Sense Ride 3 LTD + plecak biegowy ADV 5 Skin Set. Wielki finał odbędzie się 20 października, kiedy wybrany zostanie najbardziej kreatywny wpis w social mediach opisujący wyzwania Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem. Jego autor wygra wspomniany zestaw od Salomona! Pamiętajcie, że należy użyć wskazanych hasztagów, które pozwolą śledzić wasze biegi i wpisy. Dzielcie się na bieżąco swoimi wycieczkami biegowymi zarówno u siebie na profilach oznaczając Salomon Running, wrzucajcie posty oraz zapraszajcie kolejne osoby do zabawy!

Osoby które ukończyły wskazaną ilość tras proszone są o przesłanie prs scr/tracków/zdjęć itp materiałów, które potwierdzą faktyczne przebiegnięcie na maila.

Trasy znajdziecie pod poniższym linkiem:
https://www.traseo.pl/profil/Salomon_Suunto_Team

Źródło: tekst i foto: salomonrunning.pl; informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kosmetyki sportowe lekiem na cierpiącą skórę biegacza. Jak pielęgnować ciało?

Kosmetyki sportowe to preparaty dedykowane osobom aktywnym fizycznie, które zabezpieczają skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale również procesami zachodzącymi wewnątrz organizmu. Regularny trening potrafi negatywnie wpłynąć na wygląd skóry i w widoczny sposób ją postarzać. Jakie kosmetyki dla sportowców mogą nam pomóc ochronić skórę? Jak sprawić, aby skóra wyglądała zawsze świeżo i naturalnie? (więcej…)