Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem
Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem!

polecane

Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem!

Przemek Ząbecki
5 sierpnia, 2020
Aktualności

Czy chcielibyście poczuć się jak zawodnicy Salomon Suunto Team’u? Czy chcecie poznać miejsca w których trenują zawodnicy, zmierzyć się z ich ulubionymi trasami? Salomon Suunto Team przygotował niespodziankę biegową, która mamy nadzieje okaże się dla was nie lada wyzwaniem!

Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem

Salomon Suunto Team to amatorska drużyna sportowa, która została stworzona w 2008 roku na bazie zespołu rywalizującego we wcześniejszych latach w zawodach Adventura Race – Rajdach Przygodowych. Obecnie w skład zespołu wchodzi 7 osób: Piotr Hercog, który jako jedyny został z zespołu AR, Magdalena Łączak i Paweł Dybek – w zespole od 2013 roku, Natalia Tomasiak, która startuje w barwach SST od 2016, Bartłomiej Przedwojewski związany z teamem Salomona od sierpnia 2017 roku oraz Kasia Solińska i Krzysztof Bodurka dla których obecny rok jest debiutem w barwach SST.

Salomon Suunto Poland Team to dziś jedna z najmocniejszych drużyn w środowisku biegów górskich w Polsce. Zawodnicy SST należą do ścisłej europejskiej czołówki biegaczy. Startowali w wielu najbardziej prestiżowych i wymagających zawodach na świecie wygrywając czy zajmując miejsce w podium. Do najważniejszych sukcesów Teamu w ostatnich latach możemy zaliczyć: wygrane w Ice Baikal Marathon, Ultra Fiord, Transgrancanarii, Monte Rosa Skymarathon, medale Mistrzostw Świata i Europy w Skyrunningu, czołowe miejsca w Pucharach Świata Skyrunning, kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski w biegach górskich na różnych dystansach, miejsca na podium w prestiżowej Golden Trail Series.

Na czy polega zabawa I jakie są nagrody?

Magda, Natalia, Kasia, Piotrek, Paweł, Bartek i Krzysiek przygotowali dla biegaczy swoje ulubione trasy biegowe. Trasy rozrzucone są po różnych zakątkach naszego kraju, w większości w górach. Każdy może podjąć wyzwanie i zmierzyć się ze wspomnianymi trasami. Można wygrać buty Salomon Sense Ride 3 LTD + plecak biegowy ADV 5 Skin Set lub powalczyć o unikatowe zestawy: koszulka + chusta wielofunkcyjna lub chusta wielofunkcyjna i bidon marki Salomon.

Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem

Zabawa trwa od 28.07.2020, a zakończy się w połowie października (15.10.2020). W tym czasie należy pokonać biegiem lub marszem trasy zawodników Salomona.
Przygotowano 7 tras o zróżnicowanej długości. Pierwsze 30 osób, które ukończą 5 z 7 tras i wyśle e-maila z potwierdzeniem na adres marketing.poland@amersports.com, otrzyma od nas zestaw koszulka + chusta wielofunkcyjna. Z kolei pierwsze 100 osób które ukończą 3 z 7 tras i również wyśle zgłoszenie na powyższy e-mail otrzyma chustę wielofunkcyjną + bidon.

Uwaga, to nie wszystko! Na koniec zabawy można opisać całość swoich zmagań z wyzwania w poście na swoich social mediach, używając poniższych hasztagów:
#dookolaPolskizSST
#TimeToPlay
@SalomonRunning.pl

Każdy kto wrzuci posta u siebie na profilu (post musi być publiczny) będzie mógł zgarnąć zestaw: buty Salomon Sense Ride 3 LTD + plecak biegowy ADV 5 Skin Set. Wielki finał odbędzie się 20 października, kiedy wybrany zostanie najbardziej kreatywny wpis w social mediach opisujący wyzwania Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem. Jego autor wygra wspomniany zestaw od Salomona! Pamiętajcie, że należy użyć wskazanych hasztagów, które pozwolą śledzić wasze biegi i wpisy. Dzielcie się na bieżąco swoimi wycieczkami biegowymi zarówno u siebie na profilach oznaczając Salomon Running, wrzucajcie posty oraz zapraszajcie kolejne osoby do zabawy!

Osoby które ukończyły wskazaną ilość tras proszone są o przesłanie prs scr/tracków/zdjęć itp materiałów, które potwierdzą faktyczne przebiegnięcie na maila.

Trasy znajdziecie pod poniższym linkiem:
https://www.traseo.pl/profil/Salomon_Suunto_Team

Źródło: tekst i foto: salomonrunning.pl; informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie – najczęstsze błędy. Czy znasz je wszystkie?

Bieganie wymaga od osoby trenującej wiedzy, która dotyczy zarówno budowania formy, ale też świadomości własnego ciała. Zapoznając się z listą najczęściej popełnianych błędów, zyskacie pewną przewagę pozwalającą tak realizować trening, aby wykorzystać efektywnie każdą jego minutę! Ponadto wiele z wymienionych błędów można szybko i łatwo wyeliminować. Jakich zachowań należy unikać? Czego się wystrzegać? O co zadbać? (więcej…)