Dodatkowe zapisy na 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

polecane

Dodatkowe zapisy na 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Kamil Nowak
14 kwietnia, 2016
Aktualności

W związku z ogromnym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zapytań o możliwość udziału w biegu, organizatorzy zdecydowali się na zwiększenie limitu uczestników o kolejny tysiąc. 18 czerwca na starcie półmaratonu stanie okrągłe 10 000 osób!

Półmaraton Wrocław

Źródło: pol.wroclawmaraton.pl

9000 numerów nadanych w ciągu nieco ponad 3 miesięcy, czyli prawie 100 dziennie – w tak zawrotnym tempie rozeszły się pakiety startowe 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu.

W związku z powiększeniem liczby uczestników, organizatorzy musieli zapewnić dodatkowe zabezpieczenie – między innymi zwiększyć ilość medali, koszulek, napojów i posiłków na trasie, zadbać o wielkość poszczególnych stref startowych, zapewnić odpowiednią ilość sanitariuszy, wolontariuszy i nie tylko.

Dodatkowe zapisy ruszają 15. kwietnia o godzinie 10.00. Do udziału w 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie można zgłaszać się tak, jak dotychczas: przez zakładkę „Zapisz się” na stronie www.pol.wroclawmaraton.pl. Warunkiem otrzymania numeru startowego z dodatkowej puli jest wypełnienie formularza na stronie i dokonanie opłaty, zgodnie z nowym regulaminem. W przypadku liczby chętnych większej, niż założony limit, decyduje kolejność wykonania obu czynności niezbędnych do wzięcia udziału w biegu (wypełnienia formularza oraz dokonania opłaty).

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne / więcej na pol.wroclawmaraton.pl

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

  Informacja z dzisiaj:

  1000 dodatkowych pakietów startowych 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu znalazło nabywców w zaledwie 60 minut!

  – To niesamowite! Po raz kolejny musimy przyznać, że owszem, spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, ale to przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Mieczysław Szynkarowski, Dyrektor Sportowy Wrocław Maratonu. Kiedy w grudniu, podczas pierwszego dnia zapisów, zgłosiło się 1000 chętnych w ciągu doby, uznaliśmy to za znakomity wynik. Kolejny, dodatkowy 1000 biegaczy w zaledwie godzinę – to rekord! Cieszy nas to podwójnie, bo świadczy również o jakości naszego półmaratonu.

  Więcej: http://pol.wroclawmaraton.pl/pl/aktualnosc/395/1000_miejsc_dodatkowych_na_4__PKO_Nocny_Wroclaw_Polmaraton_sprzedanych_w_godzine!

 2. mary pisze:

  Trzeba było się spieszyć, bo inaczej nici z 4 pko nocnego wrocław połmaratonu

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

10 powodów, dla których warto rolować mięśnie. Czy znasz je wszystkie?

Rolowanie mięśni zmniejsza lub całkowicie eliminuje uporczywe bóle pleców, szyi czy kręgosłupa z odcinkiem lędźwiowym na czele. Przynosząca niezwykle szybko efekty forma automasażu na stałe wkradła się w harmonogram dnia sportowców. Skąd ten fenomen i dlaczego tak wiele osób sięga po specjalne wałki do masażu? Poznaj 10 istotnych powodów, dla których warto jest się zaprzyjaźnić z tzw. rollerem? (więcej…)