Dodatkowe zapisy na 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

polecane

Dodatkowe zapisy na 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Kamil Nowak
Kwiecień 14, 2016
Aktualności

W związku z ogromnym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zapytań o możliwość udziału w biegu, organizatorzy zdecydowali się na zwiększenie limitu uczestników o kolejny tysiąc. 18 czerwca na starcie półmaratonu stanie okrągłe 10 000 osób!

Półmaraton Wrocław

Źródło: pol.wroclawmaraton.pl

9000 numerów nadanych w ciągu nieco ponad 3 miesięcy, czyli prawie 100 dziennie – w tak zawrotnym tempie rozeszły się pakiety startowe 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu.

W związku z powiększeniem liczby uczestników, organizatorzy musieli zapewnić dodatkowe zabezpieczenie – między innymi zwiększyć ilość medali, koszulek, napojów i posiłków na trasie, zadbać o wielkość poszczególnych stref startowych, zapewnić odpowiednią ilość sanitariuszy, wolontariuszy i nie tylko.

Dodatkowe zapisy ruszają 15. kwietnia o godzinie 10.00. Do udziału w 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie można zgłaszać się tak, jak dotychczas: przez zakładkę „Zapisz się” na stronie www.pol.wroclawmaraton.pl. Warunkiem otrzymania numeru startowego z dodatkowej puli jest wypełnienie formularza na stronie i dokonanie opłaty, zgodnie z nowym regulaminem. W przypadku liczby chętnych większej, niż założony limit, decyduje kolejność wykonania obu czynności niezbędnych do wzięcia udziału w biegu (wypełnienia formularza oraz dokonania opłaty).

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne / więcej na pol.wroclawmaraton.pl

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

  Informacja z dzisiaj:

  1000 dodatkowych pakietów startowych 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu znalazło nabywców w zaledwie 60 minut!

  – To niesamowite! Po raz kolejny musimy przyznać, że owszem, spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, ale to przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Mieczysław Szynkarowski, Dyrektor Sportowy Wrocław Maratonu. Kiedy w grudniu, podczas pierwszego dnia zapisów, zgłosiło się 1000 chętnych w ciągu doby, uznaliśmy to za znakomity wynik. Kolejny, dodatkowy 1000 biegaczy w zaledwie godzinę – to rekord! Cieszy nas to podwójnie, bo świadczy również o jakości naszego półmaratonu.

  Więcej: http://pol.wroclawmaraton.pl/pl/aktualnosc/395/1000_miejsc_dodatkowych_na_4__PKO_Nocny_Wroclaw_Polmaraton_sprzedanych_w_godzine!

 2. mary pisze:

  Trzeba było się spieszyć, bo inaczej nici z 4 pko nocnego wrocław połmaratonu

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kalenji Kiprun Trail XT7 – zdolny kompan? [TEST na Wyspach Kanaryjskich]

Czy istnieje coś takiego jak bezpieczeństwo podczas biegania w wymagającym środowisku? Wtedy, kiedy nie darzymy zaufaniem podłoża, ponieważ pod naszymi stopami przewalają się tony ostrych kamieni, żwiru czy piachu? Tym razem postawiłem na buty Kalenji Kiprun Trail XT7. Czy była to dobra decyzja? (więcej…)