Czas na ultra - wygraj książkę Marcina Świerca
Czas na ultra – wygraj książkę Marcina Świerca! [KONKURS]

polecane

Czas na ultra – wygraj książkę Marcina Świerca! [KONKURS]

Kamil Nowak
1 marca, 2019
Aktualności

Ogłaszamy konkurs, w którym nagrodami są książki pt. „Czas na ultra. Biegi górskie metodą Marcina Świerca”. Zasady konkursu są proste i każdy może wziąć w nim udział! Zobacz, co należy zrobić, aby wygrać książkę, która stanowi cenne źródło informacji zarówno dla biegaczy górskich, jak i miejskich.

Czas na ultra - wygraj książkę Marcina Świerca

Konkurs organizowany jest przez portal Bieganie Uskrzydla, w którym nagrodami są książki „Czas na ultra. Biegi górskie metodą Marcina Świerca” – ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża. Trzech wyłonionych w konkursie uczestników otrzyma po jednym egzemplarzu wspomnianej książki.

Warunki konkursu

1. Polub obie strony:
https://www.facebook.com/BieganieUskrzydla
oraz https://www.facebook.com/BezdrozaPL
2. Napisz w komentarzu (poniżej), odpowiedź na pytanie: Dlaczego kręcą Cię biegi górskie?
3. Na wykonanie powyższych dwóch czynności (polubienia stron na Facebooku oraz publikację komentarza) macie czas do 11 marca 2019, do godziny 12:00.
4. Każdy uczestnik konkursu może opublikować jeden komentarz.

Wygrywają trzy (3) najlepsze i najciekawsze komentarze. Ocenimy je merytorycznie, więc prosimy o inspirujące wypowiedzi 😀

Nagrody w konkursie

3 książki – „Czas na ultra. Biegi górskie metodą Marcina Świerca”

Regulamin konkursu

1. Organizator – serwis Bieganie Uskrzydla;
2. Uczestnik – osoba biorąca udział w konkursie;
3. Zwycięzca – Uczestnik konkursu, który został wyłoniony – wygrał – w trakcie debaty zespołu Bieganie Uskrzydla oraz zastosował się do wszystkich punktów niniejszego regulaminu;
4. Wyłonienie Zwycięzców odbędzie się w trakcie posiedzenia komisji pracowników portalu Bieganie Uskrzydla po zakończeniu konkursu. W przypadku nie wskazania Zwycięzcy Organizator rozpocznie kolejny – nowy – konkurs w celu wyłonienia Zwycięzcy w terminie wskazanym przez Organizatora;
5. Nagrodą główną w konkursie są książki „Czas na ultra. Biegi górskie metodą Marcina Świerca” – ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża – po jednej dla każdego Zwycięzcy;
6. Zwycięzcy (łącznie trzy osoby), które zostaną wyłonione w trakcie posiedzenia komisji i spełnią wszystkie warunki otrzymania nagrody, zostaną poinformowani o decyzji komisji w ciągu jednego dnia od zakończenia obrad za pośrednictwem strony BieganieUskrzydla.pl (prosimy o podanie aktualnych adresów e-mail);
7. Koszt wysyłki na terenie Polski zostanie po stronie portalu Bieganie Uskrzydla;
8. Nagrody nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną;
9. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji Zwycięzców pod kątem zgodności ich postępowania z zapisami niniejszego Regulaminu. Jeśli Zwycięzca zostanie zdyskwalifikowany przez Organizatora, Zwycięzca taki traci prawo do Nagrody, a Nagroda zostanie przekazana kolejnemu Zwycięzcy;
10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu na każdym etapie trwania konkursu bez informowania uczestników oraz do ostatecznej decyzji o przyznaniu nagrody głównej;
11. Reklamacje dotyczące konkursu można przesyłać w terminie do 2 dni od zakończenia wydarzenia konkursowego.

Powodzenia! Poniżej prosimy o pozostawianie komentarzy konkursowych:

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. holocen pisze:

  W górach człowiek czuje się taki mały wobec ich wielkości. Jednocześnie podczas przebywania tam można być ich częścią. Góry to wyzwanie, pewna niewiadoma i przygoda, dawka adrenaliny i serotoniny, cudowne widoki i możliwość obcowania bezpośrednio z naturą.

 2. JB na 100% pisze:

  Biegi górskie są wspaniałą przygodą, gdzie poza pięknem górskich widoków na łonie natury, można poznać wspaniałych ludzi o tej samej biegowej pasji, a także nawiązać liczne, ciekawe znajomości i spotkać coraz więcej znajomych osób na kolejnych biegach. Dzięki czemu każde kolejne zawody stają się koleżeńską rywalizacją i dają możliwość wymiany wspólnych, biegowych doświadczeń.

 3. Karolina pisze:

  Góry kręcą mnie, bo są nieprzewidywalne i nigdy nie wiadomo, co wydarzy się za godzinę. Pogoda tak szybko ulega zmianie, że jest to ekscytujące.

 4. Elwirrra pisze:

  Dlaczego kręcą mnie góry? Dlatego, bo ich majestatyczne piękno powala, urzeka i przyciąga. Kocham Polskie góry i często jest tak, że nie doceniamy tego, co mamy , a jeździmy daleko w poszukiwaniach.

 5. Katarzyna M pisze:

  W górach czuje się rewelacyjnie!

 6. Katarzyna Kuratewicz pisze:

  Kocham i góry i bieganie, więc jak można to połączyć to tylko biegać i biegać 👟👟

 7. Julita Drzewiecka pisze:

  Bieganie w górach to inny wymiar.Taki biegowy Matrix .Gdy tylko staję u podnóża góry czuję już jej moc. Powolutku zaczynam piąć się do góry . Po jakimś czasie zaczynają wylaniac sie widoki które cieszą moje oczy i radują serce. Wtedy czesto zaczyna się zbieg lub kolejne podejscie. Ale wtedy ja już jestem ponad to….ponad wszystkimu problemami świata.Tylko ja natura przyspieszone bicie serca…..po prostu bajka magia inny świat.
  Miłość…..uwielbiam ten wysiłek.
  Mimo że wracam zmęczona zawsze z utęsknieniem czekam na kolejny bieg w górach.

 8. Asia pisze:

  Kręcą mnie biegi górskie, bo… lubię życie na krawędzi 😉 szczytowanie w biegu daje dziką satysfakcję, niepowtarzalne widoki i… ponadludzkie zmęczenie! Góry wywracają życie do góry nogami 🙂

 9. Roman pisze:

  Ryzyko, deszczyk emocji, trudne warunki, zaskoczenie, to tylko niektóre czynniki, za które uwielbiam bieganie w górach. Im trudniej, tym ja mam większa frajdę. Potrzebuje poszerzyć wiedzę i zaczerpnąć ją od najlepszych. Dzięki tej książce będzie to możliwe.

 10. Michał pisze:

  Co mnie w biegach górskich kręci?
  Niech ja sięgnę w mej pamięci
  Pośród szybkich długich kroków
  Słychać w koło szum potoków
  Gdy potrzebna mi ochłoda
  To w strumieniu zimna woda
  Kocham blisko być natury
  Więc uwielbiam bieg przez góry

 11. Ula pisze:

  Na razie nie kręci mnie bieganie w górach. Mam nadzieję, ze po przeczytaniu tej książki to się zmieni… Bo aktualnie szukam nowego sportowego wyzwania.

 12. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

  Konkurs zamknięty! Wygrywają po jednej książce: holocen, Julita Drzewiecka, Michał. Do tych osób napisaliśmy właśnie e-mail z prośbą o dane do wysyłki! Sprawdźcie swoje skrzynki e-mail!
  GRATULUJEMY!!!

 13. Michał pisze:

  Dziękuję. Super wiadomość 🙂

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Trenażer IN’RIDE 300 B’TWIN – recenzja

Trenażer IN'RIDE 300 B'TWIN to furtka do świata przygody z rowerem w zamkniętych pomieszczeniach. IN'RIDE 300 B'TWIN pozwala na realizację treningu kolarskiego np. w mieszkaniu. Dostępny jest w sklepach sieci Decathlon. Czy warto zainwestować w taki sprzęt?  (więcej…)