Trasa The Color Run HERO Tour Wrocław
Trasa The Color Run HERO Tour Wrocław. Są jeszcze wolne miejsca!

polecane

Trasa The Color Run HERO Tour Wrocław. Są jeszcze wolne miejsca!

Edward Królikowski
18 sierpnia, 2019
Aktualności

Już 31 sierpnia Wrocław spowije fala radości i kolorów. Wszystko za sprawą niebywale ciekawej imprezy jaką jest The Color Run. Zapisy są w dalszym ciągu otwarte, ale już tylko do jutra (19 sierpnia) obowiązują niższe ceny wpisowego.

Trasa The Color Run HERO Tour Wrocław

The Color Run to festyn, piknik i bieg w jednym. Jego zasady są proste. Każdy uczestnik pokonując jego 5-kilometrową trasę ma dobrze się bawić i przeżyć kolorowe, radosne chwile. W tym biegu nieważne jest czy ktoś pokona go indywidualnie, w towarzystwie, szybko czy wolno. Ważne jest to, że wszystkich oczaruje magia jego kolorów.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy wzajemnie obsypują się kolorowymi proszkami. Dookoła nich tworzy się urzekająca, wręcz bajkowa aura, a oni sami, niezależnie od wieku, bawią się jak szczęśliwsze dzieci. W ciągu 8 lat zyskało popularność w ponad 40 krajach świata. W tym roku odbyło się już m.in.: w Nowym Jorku, Kopenhadze, włoskiej Parmie, Krakowie, Warszawie, a na koniec sierpnia trafi do Wrocławia.

Trasa The Color Run HERO Tour Wrocław. 🦄⚡Już za dwa tygodnie będzie tam baaaardzo kolorowo! 🌈Jesteście gotowi na…

Opublikowany przez The Color Run Poland Niedziela, 18 sierpnia 2019

Pierwszy The Color Run Wrocław odbędzie się na Stadionie Olimpijskim, przy alei Ignacego Jana Paderewskiego 35. Na terenie obiektu poprowadzona będzie tryskająca kolorami 5-kilometrowa trasa, którą pokonać będzie można w dowolnym czasie. W tym wydarzeniu udział może wziąć każdy, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Można go przejść, przebiec, a nawet w przypadku wózków – przejechać. Dzieci do lat 10 mogą wziąć w nim udział zupełnie za darmo, towarzysząc swoim rodzicom.

⚡️The Color Run Hero Tour⚡️Wrocław: http://bit.ly/2F86qIEPoznań: http://bit.ly/2F9bwomGdańsk: http://bit.ly/2F9rOgO⚡️🦄🌈Warszawa: 1 czerwca > 12.000 Color RunnersKraków: 15 czerwca > 2.500 Color Runners

Opublikowany przez The Color Run Poland Piątek, 14 czerwca 2019

Ceny pakietów startowych na The Color Run Wrocław ⤵️⤵️⤵️

Trasa The Color Run HERO Tour Wrocław cennik

Źródło: informacja prasowa; fot. The Color Run Poland

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

HOKA Clifton 9, czyli jak szanować portfel biegacza

HOKA Clifton 9 to jeden z flagowych modeli butów do biegania marki HOKA. Dzięki wyjątkowym cechom i podeszwie wykonanej w technologii Meta-rocker gwarantuje nie tylko płynny krok, ale także stabilny i komfortowy bieg na twardych nawierzchniach. To buty stworzone z myślą o komforcie na utwardzonej nawierzchni, zarówno podczas codziennych treningów, jak i bardzo długich biegów. Ich mocną stroną jest wszechstronność. Gdy biegacz poszukuje tylko jednej, uniwersalnej pary butów biegowych, warto rozważyć kupno HOKA Clifton 9. Polecam przeczytać całą recenzją i obejrzeć test w formie wideo. (więcej…)