Weekendowe bieganie w City Trail. Katowice, Wrocław i Łódź

polecane

Weekendowe bieganie w City Trail. Katowice, Wrocław i Łódź

Kamil Nowak
Listopad 6, 2017
Aktualności

Pogoda dopisała podczas biegów z cyklu City Trail z Nationale-Nederlanden w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. W trzech imprezach wzięło łącznie udział blisko 2000 uczestników.

W Katowicach: Nad stawami Janina i Barbara pojawiło się w sobotę 426 dorosłych i 140 dzieci. Zwycięstwo na 5-kilometrowej trasie odniósł 18-letni Oliwier Mutwil. Wśród pań triumfowała najlepsza zawodniczka edycji 2016/2017 – Sylwia Ślęzak. Drugą lokatę wywalczył Piotr Mrachacz (16:19), a trzeci na mecie zameldował się Damian Dróżdż (16:34). Triumf w kategorii pań odniosła Sylwia Ślęzak, zwyciężczyni klasyfikacji generalnej z ubiegłego sezonu. Wynik Sylwii to tym razem 18:06. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Gortel-Maciuk (18:11), a trzecie – Michalina Mendecka (18:38). Najbliższe zawody City Trail nad stawami Janina i Barbara w Katowicach odbędą się 3 grudnia. Cykl potrwa do 4 marca 2018.

We Wrocławiu: W niedzielnych zawodach w Lesie Osobowickim wzięło udział 580 dorosłych, co jest rekordem frekwencji wrocławskiego cyklu. W biegach dla dzieci i młodzieży pobiegło niemal 190 zawodników. Drugą lokatę wywalczył najlepszy zawodnik dwóch poprzednich sezonów – Dariusz Boratyński (15:34), a trzeci na mecie zameldował się Mikołaj Czeronek (15:59). Triumf w kategorii pań odniosła Małgorzata Zieleń (wynik 18:34), druga zawodniczka edycji 2016/2017. Podobnie, jak najlepsi wśród mężczyzn, Małgosia jest podopieczną Jacka Wośka. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Kaczmarek (18:45), a trzecie – Anna Zajączkowska (19:11). Najbliższe zawody CITY TRAIL w Lesie Osobowickim we Wrocławiu odbędą się 2 grudnia. Cykl potrwa do 3 marca 2018.

W Łodzi: W zawodach w Parku Baden-Powella wzięło udział 438 dorosłych i 170 dzieci. Zwycięstwo na 5-kilometrowej trasie odniósł najlepszy biegacz poprzedniej edycji – Wojciech Sowik, który uzyskał czas 15:36. Drugą lokatę wywalczył Adam Włodarczyk (15:45), a trzeci na mecie zameldował się Tomasz Osmulski (16:09). Triumf w kategorii pań odniosła Magdalena Pierzchała (19:38). Drugie miejsce zajęła Marta Bukowska (20:56), a trzecie – Dominika Wiecha (20:57). Najbliższe zawody CITY TRAIL w Parku Baden-Powella w Łodzi odbędą się 10 grudnia. Lokalnym współorganizatorem cyklu w Łodzi jest firma InesSport.

Cykl City Trail ma charakter ogólnopolski – poza Katowicami, Wrocławiem i Łodzią uczestniczą w nim: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Olsztyn, Poznań, Szczecin i Warszawa. Po więcej informacji odsyłamy do tej zakładki.

Autor: Kamil Nowak, opracowano na podst. informacji prasowej i zdjęć autorstwa Tomasza Pawlickiego / City Trail

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Samsung Gear S2 Classic – recenzja

Samsung Gear S2 Classic to bardzo zgrabny smartwatch, który przede wszystkim stawia na intuicyjność obsługi oraz ciekawy wygląd. Samsung Gear S2 Classic można swobodnie konfigurować za pomocą dostępnej aplikacji. Jak wypadł podczas recenzji?  (więcej…)