Biegacze zbierają pieniądze na potrzeby służby zdrowia
Biegacze zbierają pieniądze na potrzeby służby zdrowia. Rusza akcja #Daję100%

polecane

Biegacze zbierają pieniądze na potrzeby służby zdrowia. Rusza akcja #Daję100%

Jerzy Stawiński
8 kwietnia, 2020
Aktualności

Drodzy Biegacze, od lat dajecie przykład na to, że szczere zaangażowanie potrafi przynieść wielkie efekty. W ramach akcji #BiegamDobrze zebraliśmy dotąd wspólnie ponad 5 milionów złotych na cele społeczne. Dzisiaj, w zupełnie nowej i zaskakującej rzeczywistości, nasze zaangażowanie jest szczególnie ważne.

Biegacze zbierają pieniądze na potrzeby służby zdrowia

Tysiące pracowników służby zdrowia codziennie walczą w pocie czoła o nasze zdrowie i życie. Wielu spośród nich to nasi koledzy z biegowych ścieżek, a także ratownicy medyczni, lekarze i wolontariusze, którzy dbają o Wasze bezpieczeństwo podczas imprez sportowych. Dzisiaj ich praca jest dużo trudniejsza i bardziej ryzykowana niż kiedykolwiek dotąd. Dają z siebie 100%, a my wspieramy ich pozostając w domach. Wspólnie możemy jednak zrobić jeszcze więcej.

Daj z siebie 100% i wesprzyj medyków! 💥💪🚑Już nie raz swoją pasją, sercem i entuzjazmem udowodniliście, że biegacze to…

Opublikowany przez Maraton Warszawski Środa, 8 kwietnia 2020

Myśląc o tym, jak możemy pomóc, dostosowaliśmy na tę potrzebę system #BiegamDobrze. Oddajemy go w Wasze ręce. Możecie za jego pomocą założyć swoje charytatywne zbiórki i zebrać środki na zakup najpotrzebniejszego sprzętu ochronnego dla pracowników medycznych. Biegacze nie lubią bezczynności. I mimo izolacji, wielu z nas nie wyobraża sobie rezygnacji z aktywności fizycznej. Wykorzystajmy jak najlepiej tę energię i dajmy z siebie 100% dla innych i dla siebie.

Jak to zrobić?

❤️ Załóż swoją zbiórkę #BiegamDobrze na stronie rejestracji, a w ramach niej postaw przed sobą sportowe wyzwanie. Tchnij w swoje wyzwanie pozytywną energię, która nam wszystkim jest dzisiaj bardzo potrzebna. Zadeklaruj, że codziennie aż do końca akcji będziesz robić na balkonie 100 pajacyków, albo że za każde zebrane 50 zł zrobisz 200 brzuszków, choć brzuszki, to nie jest to, co lubisz najbardziej. Albo obiecaj, że przebiegniesz 10 km w przydomowym ogródku, jeżeli uzbierasz 1000 zł. Wprowadź w czyn dowolny pomysł, którym dasz dobry przykład!
❤️ W ramach zbiórki określ cel kwotowy, do którego dążysz. Sportowcy wiedzą, jak motywujący potrafi być wyznaczony sobie cel. Niezależnie od tego, jaką sumą ostatecznie uzbierasz, wszystkie środki zostaną przekazane na pomoc medykom w ich codziennej walce.
❤️ Zachęć znajomych do wsparcia Twojej akcji. Wyślij im link do swojej zbiórki, opublikuj zbiórkę w social mediach z #Daje100%, zmobilizuj do wpłat swoim niecodziennym wyzwaniem.
❤️ Namów do działania innych i pozostań aktywnym mimo izolacji.

Przyłącz się do akcji! Wspólnie możemy zrobić bardzo wiele!

Źródło: http://pzupolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze-dla-pracownikow-sluzby-zdrowia/; fot. Maraton Warszawski

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie to podróż po kontuzje i urazy?

Jeśli bieganie jest częścią Twojego życia, to powinieneś uważać na możliwe kontuzje, które mogą wynikać z uprawiania tego sportu. Kontuzje i urazy są pakietem pojawiającym się dość szybko przy źle dobranym treningu, braku rozgrzewki i rozciągania czy bieganiu zbyt dużej liczby kilometrów. Co robić, aby kontuzje i urazy omijały nas szerokim łukiem? (więcej…)