bieganieuskrzydla.pl

Bieg OSHEE 10 km – znamy już trasę biegu

Marzec 12, 2016

24 kwietnia rozegrany zostanie Bieg OSHEE na dystansie 10 km. Dokładnie w tym samym dniu wystartuje czwarta edycja ORLEN Warsaw Marathon. Znamy już dokładnie trasę biegu OSHEE. 

 

Trasa Bieg OSHEE

 

W ramach Narodowego Święta Biegania oprócz koronnego biegu na dystansie maratońskim, rozegrany zostanie także bieg na 10 km. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biegaczy trasa Biegu OSHEE 10 km została całkowicie zmieniona i przebiegać będzie przez jedną z najbardziej malowniczych dzielnic Warszawy – Saską Kępę.

 

– Jesteśmy przekonani, że nowa trasa pozytywnie zaskoczy biegaczy. Po raz pierwszy w historii wydarzenia została ona poprowadzona wyłącznie po prawej stronie Wisły. Dużą jej część wytyczono na klimatycznej Saskiej Kępie, gdzie uczestnicy pobiegną m.in. uroczymi ulicami Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila” oraz Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego. W połowie trasy, czyli w okolicach piątego kilometra, na ulicy Egipskiej, czekać będzie na zawodników punkt odżywczy, dzięki któremu wszyscy nabiorą sił na końcowe kilometry trasy. Meta biegu na dystansie 10 kilometrów zlokalizowana zostanie przy Stadionie Narodowym, czyli w tym samym miejscu, gdzie finiszować będzie również bieg maratoński – mówi Jarosław Żórawski, Sędzia Główny ORLEN Warsaw Marathon.

 

Biegacze, którzy chcą wziąć udział w Narodowym Święcie Biegania mogą rejestrować się na stronie www.orlenmarathon.pl. W biegu na dystansie Maratonu pula koszulek startowych oraz Pakietów Premium została już wyczerpana, ale wciąż można się jeszcze zapisać na bieg wnosząc opłatę wpisową w wysokości 59,00 PLN* (tzw. wariant BASIC).

 

PREMIUM 69,00 PLN*: Wpisowe + pełen pakiet startowy
BASIC 49,00 PLN*: Tylko wpisowe

 

Informacja prasowa / więcej wiadomości o Biegu OSHEE oraz ORLEN Warsaw Marathon znajduje się na stronie organizatora.

 

Jedna odpowiedź do “Bieg OSHEE 10 km – znamy już trasę biegu”

  1. Daniel Nblack pisze:

    Panowie i Panie lubię biegać, ale nie będę brał udziału w biegu, którego sponsorem jest firma Oshhe, która nie potrafi podać prawidłowych informacji na temat składu kolagenu w swoich produktach. Sorry ale nie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Bieganie a smog. Jakie zasady wdrożyć, aby trenować bezpieczniej?

Jakich zasad należy przestrzegać, aby bieganie w czasie wysokiego stężenia zanieczyszczeń powietrza było bezpieczniejsze? Gdzie publikowane są najświeższe informacje o smogu i jakości powietrza? Bieganie a smog - jak wytrwać w tym smrodzie? (więcej…)