ASICS Zero Distraction Bra – biustonosze sportowe

polecane

ASICS Zero Distraction Bra – biustonosze sportowe

Kamil Nowak
22 stycznia, 2017
Aktualności

Biustonosze sportowe ASICS Zero Distraction Bra redukują wstrząsy towarzyszące uprawianiu sportu, są wytrzymałe, zapewniają doskonałe wsparcie piersi i zwiększoną funkcjonalność. ASICS wprowadza nową linię biustonoszy sportowych. Co zyskają kobiety uprawiające sport? 

ASICS wprowadził do oferty nowe biustonosze sportowe, które zapewniają aktywnym kobietom to, że ich trening będzie jeszcze lepszy – bardziej efektywny. Staniki sportowe ASICS Zero Distraction Bra zostały stworzone, aby sprostać sportowym wyzwaniom, które stawiają przed sobą aktywnie żyjące kobiety. Staniki ASICS dopracowane zostały w najmniejszych szczegółach po to, aby zwiększyć komfort i wydajność, niezależnie od kobiecych rozmiarów, kształtów i zdolności. Blisko 90% kobiet uprawiających sport korzysta z biustonoszy sportowych, jednak ponad połowa z nich ma źle dobrany model lub rozmiar. Te dwie rzeczy bezpośrednio wpływają na komfort podczas treningu i możliwe krępowanie ruchów w trakcie ćwiczeń.

Wzmocniony stanik sportowy posiadający sztywny materiał gwarantuje maksimum stabilizacji i redukuje pracę piersi poprzez świetne dopasowanie do ciała kobiety. Każdy biustonosz ASICS Zero Distraction Bra zapewnia pełną regulację, posiada oddzielne miseczki i ergonomiczny system zapinania na plecach – z myślą o perfekcyjnym dopasowaniu i komforcie. Wzmocniony mesh to dodatkowe wsparcie i zwiększona wentylacja, a komfortowe ramiączka minimalizują dyskomfort w trakcie uprawiania sportu.

Pomimo szerokiej gamy biustonoszy sportowych dostępnych na rynku, badania wykazują, że większość kobiet (75%) nie jest zadowolonych z modelu, z którego obecnie korzysta – narzekając głównie na ból piersi, ramion oraz dyskomfort na plecach. Te spostrzeżenia były motorem napędowym przy projektowaniu staników sportowych ASICS Zero Distraction Bra.

Lata badań w Instytucie Nauki Sportu w japońskim Kobe wspierane testami biomechanicznymi z udziałem kobiet, pozwoliły na opracowanie produktu, który umożliwia najbardziej indywidualne dopasowanie i odczuwany na nowo komfort:

  • 60% redukcja drgań w trakcie biegu,
  • Idealne dopasowanie dzięki szerokiej gamie aż 21 rozmiarów,
  • Najlepsze materiały, które zapewnią komfortowy trening.

Modele ASICS Zero Distraction Bra dostępne są w sklepach:

  • 4Faces: Katowice / Poznań
  • Intersport Arkadia Warszawa
  • RunnersClub.pl Warszawa
  • Sklep Biegacza Powiśle Warszawa

Informacja prasowa / opracowanie red. / zdjęcia są własnością marki ASICS

Zobacz dodatkowe tematy związane z biustonoszami sportowymi:

Wygodny stanik sportowy? Propozycje dla aktywnych kobiet

Jaki powinien być stanik do biegania?

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty do biegania. Po tym wideo kupisz idealną parę

Buty do biegania - jak wybrać idealną parę? Na co zwracać uwagę podczas zakupu obuwia biegowego? Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka bez najmniejszych problemów będziecie w stanie wybrać perfekcyjnie dopasowane buty sportowe. (więcej…)