ASICS - w czwartek prawdziwa rewolucja
ASICS – w czwartek prawdziwa rewolucja? [ZAPOWIEDŹ]

polecane

ASICS – w czwartek prawdziwa rewolucja? [ZAPOWIEDŹ]

Kamil Nowak
Luty 26, 2019
Aktualności

Już w najbliższy czwartek tj. 28 lutego, japońska marka odsłoni prawdziwą rewolucję dla fanów biegania na całym świecie. Również w Polsce ASICS przygotował odpowiednią oprawę tego wyjątkowego dnia. Premiera odbędzie się nietypowo, albowiem jednego dnia w dwóch lokalizacjach.

ASICS - w czwartek prawdziwa rewolucja

Punktualnie o godzinie 11, w Sklepie Biegacza na Powiślu, światu zostanie przedstawiony nowy koncept butów biegowych. Utrzymywany w tajemnicy jest nie tylko wygląd oraz kształt nowego modelu, ale także jego nazwa. „Zdradzić możemy jedynie fakt, że to całkowicie nowe podejście do obuwia biegowego. Dodam, że każda osoba, która zdecyduje się na zakup nowego modelu, otrzyma za symboliczną złotówkę najwyższej jakości koszulkę biegową” – oświadczył tajemniczo Daniel Bogacki – PR & Sports Marketing Specialist ASICS Polska.

Wszystkich chętnych zapraszamy do:

✅ Sklep Biegacza, Warszawa – Powiśle, godz. 11
✅ Świat Biegacza, Poznań, godz. 18

Oprócz premiery nowego modelu w Warszawie pojawią się Ambasadorzy ASICS m.in. Yared Shegumo czy Błażej Brzeziński, a także liczna reprezentacja członków grupy ASICS FrontRunner Poland oraz gość specjalny. To nie koniec atrakcji. Przez cały dzień na Powiślu klienci będą mogli skorzystać z porad eksperta ASICS oraz innowacyjnego systemu doboru butów – Motion ID, a także sprawdzić swój refleks w grze zręcznościowej i wygrać premierowe buty!

Na koniec dnia odbędzie się bieg „Wybiegaj pączka”. W którym weźmie udział prawie 150 osób.

ASICS - w czwartek prawdziwa rewolucja w butach do biegania

Również w Poznaniu, w Świecie Biegacza, będzie się sporo działo. Od godziny 11, ekspert ASICS, będzie profesjonalnie dobierał obuwie biegowe za pomocą systemu Foot ID. Dodatkowo każdy, kto tego dnia zgłosi się do sklepu, otrzyma okolicznościowy bidon (limit 50 szt.), a tym samym szansę wygrania premierowych butów. Całość zwieńczy o godzinie 18:00 krótka prezentacja oraz poczęstunek dla wszystkich obecnych.

Źródło: informacja prasowa; fot. ASICS

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bądź lepszym biegaczem, ćwiczenia uzupełniające trening biegowy [wideo]

Efektywny trening, to nie tylko kilometry przebiegnięte przez biegacza, ale również jego praca włożona w utrzymanie ogólnej sprawności fizycznej. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na mięśnie, które bezpośrednio, jak i pośrednio wpływają na jakość biegu oraz zdolność do pokonywania coraz to dłuższych tras. Przedstawiamy kilka ćwiczeń, które warto wpleść w swój tygodniowy trening. (więcej…)