ASICS Tour
ASICS Tour – nowy cykl szkoleń i warsztatów dla biegaczy

polecane

ASICS Tour – nowy cykl szkoleń i warsztatów dla biegaczy

Redakcja
8 października, 2020
Aktualności

W jaki sposób bieganie wpływa na nasz organizm? Jak przygotować się do startu w zawodach? Jaką dietę stosować? Jak dobrać odpowiedni sprzęt do różnego rodzaju aktywności fizycznej? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można szukać podczas ASICS Tour – nowego cyklu szkoleń i warsztatów dla wszystkich entuzjastów sportu. 

ASICS Tour

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę, 10 października w godz. 12:00-20:00 na terenie sklepu stacjonarnego Eobuwie.pl w C.H. Riviera Gdynia. W czasach globalnej pandemii zmianie uległy niemal wszystkie obszary naszego życia. Hasło „w zdrowym ciele, zdrowy duch” wydaje się bardziej aktualne niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ wszelkiego rodzaju aktywność ma za zadanie nie tylko poprawę kondycji fizycznej czy wydajności intelektualnej, ale także znalezienia odpowiedniej motywacji i wytchnienia w wyjątkowych okolicznościach.

Marka ASICS wspólnie z Eobuwie.pl uruchamia cykl szkoleń zarówno dla biegaczy, jak i wszystkich pasjonatów sportu niezależnie od poziomu zaawansowania. Inicjatywa ASICS Tour ma na celu wsparcie w przygotowaniu do regularnego biegania, podtrzymania formy fizycznej czy poprawy tych elementów, które pozwolą pobić rekordy życiowe podczas jesiennych startów.

– Dzięki zaangażowaniu ekspertów z różnych dziedzin – trenerów, fizjoterapeutów, dietetyków sportowych, członków drużyny ASICS FrontRunner i czołowych polskich biegaczy, chcemy zapewnić holistyczne podejście do treningu. Nasi specjaliści zadbają o to, aby zaproponowane ćwiczenia oraz porady były adekwatne do potrzeb i oczekiwań wszystkich uczestników zgodnie z hasłem „w zdrowym ciele, zdrowy duch – powiedział Daniel Bogacki, Activation Specialist w ASICS.

ASICS Tour

Udostępniamy przestrzeń naszych sklepów wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami, trendami oraz zasadami bezpiecznego treningu, który pozwoli sukcesywnie podnosić umiejętności. Wspieramy wszelkie sportowe inicjatywy, które oddają wyznawane przez nas wartości. Ruch pełni najbardziej istotną rolę w życiu każdego człowieka, a współpraca z uznanymi w swoich dziedzinach ekspertami, pozwoli wydobyć z biegaczy to, co najlepsze – dodała Joanna Grzeszczuk, Retail Marketing Manager w Eobuwie.pl.

Inauguracja ASICS Tour nastąpi 10 października w sklepie Eobuwie.pl w C.H. Riviera Gdynia. W wydarzeniu wezmą udział dietetyk, Katarzyna Biłous oraz maratończycy, Aleksandra i Błażej Brzezińscy. Na cały cykl składa się pięć spotkań, które będą odbywać się co tydzień w każdą sobotę kolejno w warszawskiej Galerii Młociny, Starym Browarze w Poznaniu, C.H. Libero Katowice oraz wrocławskiej Magnolii.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; ASICS

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Grit X – czy warto było czekać na ten zegarek? TEST

Polar Grit X pojawił się niczym spadająca kometa i uderzył z pełną prędkością w środowisko osób aktywnych fizycznie, które z powodu pandemii trochę przybrało na wadze. Czy premiera zegarka GPS w środku epidemii ma sens? Czy ten zegarek sportowy ma coś ciekawego do zaoferowania? Czy jest to produkt, który stanie się pożądanym narzędziem treningowym, a może podzieli los urządzeń o których już nikt nie pamięta? (więcej…)