ASICS rozwija społeczność FrontRunner
ASICS rozwija społeczność FrontRunner

polecane

ASICS rozwija społeczność FrontRunner

Edward Królikowski
20 lutego, 2023
Aktualności

Od 20 lutego br. będzie można aplikować do globalnej społeczności biegowej, ASICS FrontRunner. Rekrutacja odbywa się raz w roku, a jej celem jest wyłonienie nowych ambasadorów marki, którzy utożsamiają się z hasłem „w zdrowym ciele, zdrowych duch”, a także inspirują innych do podejmowania aktywności fizycznej.

ASICS rozwija społeczność FrontRunner

Społeczność ASICS FrontRunner składa się obecnie z ponad 600 osób z 30 krajów. W tym roku do globalnego teamu biegowego dołączy około 100 nowych członków. Młodsi i starsi, początkujący i profesjonaliści, biegający po asfalcie i kochający trail – społeczność ASICS FrontRunner tworzy różnorodny zespół biegaczy, których łączy pasja do ruchu. Inicjatywa powstała w 2010 roku, a jej celem jest inspirowanie, łączenie i wspieranie wszystkich, którzy poprzez bieganie dążą do osiągnięcia zdrowego umysłu w zdrowym ciele.

Niesamowicie cieszę się, że rusza kolejna rekrutacja do społeczności ASICS FrontRunner. Znów będziemy mogli powiększyć drużynę, która zrzesza ambasadorów ruchu, jednocześnie docierając do jeszcze większej liczby osób z przekazem „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Niezmiennie chcemy pokazywać, jak wielki wpływ ma ruch na nasz umysł, codzienność, podejście do życia. Czekamy na zgłoszenia i pozytywną energię, jaką przynoszą ze sobą nowi członkowie społeczności. Razem możemy więcej… razem tworzymy coś wspaniałego, wychodząc znacznie dalej niż pokazywanie naszych aktywności. Pokazujemy siłę społeczności, nawiązujemy przyjaźnie, motywujemy się wzajemnie. To jak, dołączysz do nas? – zachęca Zuzanna Bieńczak, Community Manager ASICS FrontRunner Poland.

Rok temu dołączyłam do drużyny ASICS FrontRunner, która zrzesza pasjonatów ruchu z całego świata. Tym samym spełniłam swoje wielkie marzenie: stałam się częścią globalnej, kolorowej i różnorodnej społeczności, której celem jest inspirowanie do ruchu i aktywności. Poznałam ludzi, od których mogę czerpać inspiracje oraz którzy są dla mnie motywacją i to nie tylko w zakresie sportu. Dzięki byciu częścią drużyny ASICS FrontRunner Poland mogłam się niezwykle mocno przekonać, co oznacza hasło #OneTeam. Wspólne zawody biegowe, lokalne i globalne spotkania integracyjne – to wszystko niezapomniane chwile i emocje zapisane na zawsze. #Oneteam to wzajemna pomoc, zaufanie, radość, wsparcie, dobry humor i energia! – dodaje Eliza Wójcik, członkini ASICS FrontRunner Poland.

W tym roku kandydaci zostaną poproszeni o udostępnienie zdjęć lub wideo w odpowiedzi na pytanie – w jaki sposób ASICS motywuje Cię do ruchu? Zgłoszenia można przesyłać od 20 lutego do 5 marca za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: www.asics.com/frontrunner

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; Fot. Andy Astfalck

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

New Balance RunIQ – recenzja

New Balance RunIQ to pierwszy smartwatch stworzony przez firmę znaną głównie z produkcji odzieży i butów sportowych. Zegarek RunIQ oferuje ciekawą funkcjonalność, do której zaliczyć można Android Wear 2.0, pomiar tętna na nadgarstku, GPS, czy dostęp do muzyki, którą wgrywamy bezpośrednio do jego pamięci. Czy jednak wszystko to działa bezawaryjnie? Czy przysłuży się biegaczowi w trakcie sportu lub dnia codziennego?  (więcej…)