ASICS ponownie rzuca sportowe wyzwanie mieszkańcom Warszawy
ASICS ponownie rzuca sportowe wyzwanie mieszkańcom Warszawy

polecane

ASICS ponownie rzuca sportowe wyzwanie mieszkańcom Warszawy

Redakcja
Czerwiec 18, 2019
Aktualności

W te wakacje ASICS ponownie rzuca sportowe wyzwanie mieszkańcom Warszawy! Co chcemy zrobić? Poruszyć wszystkich mieszkańców stolicy (i nie tylko)! W myśl naszego motto – I MOVE ME – razem z Dzielnicą Ochota zamierzamy wykorzystać najpiękniejszy okres roku, aby poprzez wspólny ruch budować aktywną społeczność oraz w praktyce pokazać czym dla ASICS jest sentencja „W Zdrowym Ciele, Zdrowy Duch”.

ASICS Warszawa

Wakacje z ASICS to cykl 20 darmowych treningów biegowo-funkcjonalnych, holistycznie kształtujących ogólny rozwój, motorykę i wytrzymałość uczestników. W praktyce oznacza to 20 spotkań z 2 trenerami, podczas których oprócz wspólnego biegania, uczestnicy będą mieli okazję poznać szereg ćwiczeń poprawiających sprawność zarówno pod kątem realizacji treningu stricte biegowego, jak również innych dyscyplin sportu oraz życia codziennego.

Dla kogo? W naszej aktywnej społeczności mile widziany jest absolutnie każdy, komu bliskie są promowane przez nas wartości – czerpanie radości z bycia razem i wspólnego ruchu. Program treningowy skierowany jest zarówno do:

  • osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu i rozpocząć przygodę ze sportem;
  • osób aktywnych, szukających grupy znajomych, z którą będą mogły dzielić swoją pasję i wspólnie spędzać czas;
  • osób ambitnie podchodzących do treningu biegowego, chcących poprawić swoje wyniki i zbudować formę na jesienne starty w zawodach;
  • osób trenujących inne dyscypliny sportu, chcących poprawić swoją ogólną sprawność, wytrzymałość oraz motorykę.

ASICS Warszawa

Oprócz korzyści wynikających z samego treningu, szykujemy dla uczestników szereg atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco. Wśród nich nie zabraknie: spotkań z wybitnymi sportowcami, ambasadorami ASICS, testów produktowych, czy specjalnych nagród i upominków.

Dodatkowo 100 pierwszych osób otrzyma dedykowaną koszulkę oraz ekologiczny bidon, który będzie mógł napełnić wodą podczas każdego treningu.

Wiele osób uważa, że trening biegowy to tylko monotonne pokonywanie kolejnych kilometrów😴😴 Nic bardziej mylnego! 😂😂…

Opublikowany przez Wakacje z ASICS – Ochota na ruch Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Za program treningowy odpowiada Mikołaj Raczyński, a pomagać mu będzie Paweł Machowski. Mikołaj z powodzeniem trenuje biegaczy na różnym poziomie oraz w różnych kategoriach wiekowych. Sam z wyczynowym sportem związany jest od blisko 14 lat. Zaczynał jako koszykarz, ale od 2012 roku biega i może pochwalić się m.in. Drużynowym Mistrzostwem Polski w biegu 10 000 m czy zwycięstwami w licznych biegach ulicznych. Paweł to ekspert biegowy firmy ASICS, który oprócz biegania, miał okazję wcześniej rywalizować również w trójskoku na poziomie Akademickich Mistrzostw Polski.

Opublikowany przez Wakacje z ASICS – Ochota na ruch Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Więcej info? Facebook.com/WakacjezASICS/

Źródło: informacja prasowa ASICS, fot. organizator warsztatów

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie dla początkujących – jeden tydzień treningowy

Rozpisanie jednego tygodnia treningowego w bieganiu, to absolutne minimum dla osoby początkującej. Jest to krótkoterminowy plan działania, ale najważniejsze, aby wykonywać zawarte w nim punkty od początku do końca. Satysfakcja z zakończenia jest większa tym bardziej, jeśli damy z siebie wszystko i nie będziemy odpuszczać. (więcej…)