HardDogRace

bieganieuskrzydla.pl

ASICS prezentuje modele FlyteFoam Trio

Marzec 9, 2017

ASICS zaprezentował najnowsze modele butów do biegania FlyteFoam Trio: NOOSA FF, GEL-DS TRAINER 22 oraz DynaFlyte, które wspomogą szybkość każdego biegacza. Jak wygląda najnowsza kolekcja ASICS? Zobaczcie sami. 

 

 

Buty do biegania FlyteFoam Trio to produkty łączące w sobie dwie, technologiczne, na pozór odmienne cechy: lekkość i amortyzację. Za sprawą FlyteFoam, czyli innowacyjnej pianki w podeszwie środkowej, inżynierom z ASICS udało się stworzyć materiał, który gwarantuje świetną amortyzację i wysoką retencję materiału, nawet przy bardzo długich wybieganiach, a jednocześnie zaskakuje swoją lekkością. Technologia podeszwy środkowej FlyteFoam dociera do szerszego grona biegaczy, niezależnie od rodzaju stopy, czy też biegowych preferencji.

 

 

DynaFlyte: odświeżony kolorystycznie model, który w szerszej perspektywie zaprezentował możliwości FlyteFoam. Świetne połączenie efektywnej amortyzacji wspomaganej niezawodnym GEL oraz żywej dynamiki, ukrytej w 8 mm dropie. Bezszwowa cholewka to gwarancja komfortu w trakcie biegu. Ważąca 265 g, szybka, treningowa propozycja na co dzień.

 

NOOSA FF: ewolucja znanego modelu, w zupełnie nowej formie. Amortyzacja w tym bucie kryje się w 255 g i 10 mm dropie. Doskonale odprowadzająca wodę cholewka, silikonowe wstawki na języku i zapiętku oraz podeszwa Wet Grip Rubber, która zapewnia pewny krok nawet na mokrej nawierzchni. Nowy partner dynamicznych, bardzo długich wybiegań.

 

GEL-DS TRAINER 22: jeden z najlepszych modeli butów startowych w firmie ASICS. Wypełnienie podeszwy środkowej pianką FlyteFoam nadaje jeszcze bardziej agresywnego charakteru, mimo 10 mm dropu. Bieżnik PU Duosole niemal wgryza się w asfalt, a lekka i bezszwowa cholewka to idealny patent w prawdziwym bucie startowym – 225 g radości.

 

Tak ASICS reklamuje najnowsze buty do biegania:

 

Gdy widzisz świat, szybko przemykający przed oczami, czujesz wiatr we włosach i lekkość na stopach – wtedy wiesz, co to prędkość. Odkryj ją na nowo i wbiegnij na wyższy poziom z kolekcją ASICS FlyteFoam Trio.

 

Buty swoje kosztują. Wszystkie powyższe modele GEL-DS TRAINER 22, DynaFlyte oraz NOOSA FF są dostępne w cenie po 140 dolarów. Cała kolekcja FF Trio jest już w sprzedaży.

 

Informacja prasowa / opracowanie red. / ASICS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Fitbit Blaze – sportowy smartwatch od Fitbit – recenzja

Poznajcie Fitbit Blaze czyli smartwatch, który zdecydowanie wykracza poza pewne kanony. Fitbit Blaze nie tylko policzy nasze kroki, spalone kalorie, tętno, dystans, liczbę pięter na które weszliśmy, ale wskaże idealną drogę do lepszej jakości życia. Jest to interesujący smartwatch, a o wszystkich jego plusach i minusach dowiesz się z naszego testu. Czym tak czaruje Fitbit?  (więcej…)