bieganieuskrzydla.pl

ASICS prezentuje modele FlyteFoam Trio

Marzec 9, 2017

ASICS zaprezentował najnowsze modele butów do biegania FlyteFoam Trio: NOOSA FF, GEL-DS TRAINER 22 oraz DynaFlyte, które wspomogą szybkość każdego biegacza. Jak wygląda najnowsza kolekcja ASICS? Zobaczcie sami. 

 

 

Buty do biegania FlyteFoam Trio to produkty łączące w sobie dwie, technologiczne, na pozór odmienne cechy: lekkość i amortyzację. Za sprawą FlyteFoam, czyli innowacyjnej pianki w podeszwie środkowej, inżynierom z ASICS udało się stworzyć materiał, który gwarantuje świetną amortyzację i wysoką retencję materiału, nawet przy bardzo długich wybieganiach, a jednocześnie zaskakuje swoją lekkością. Technologia podeszwy środkowej FlyteFoam dociera do szerszego grona biegaczy, niezależnie od rodzaju stopy, czy też biegowych preferencji.

 

 

DynaFlyte: odświeżony kolorystycznie model, który w szerszej perspektywie zaprezentował możliwości FlyteFoam. Świetne połączenie efektywnej amortyzacji wspomaganej niezawodnym GEL oraz żywej dynamiki, ukrytej w 8 mm dropie. Bezszwowa cholewka to gwarancja komfortu w trakcie biegu. Ważąca 265 g, szybka, treningowa propozycja na co dzień.

 

NOOSA FF: ewolucja znanego modelu, w zupełnie nowej formie. Amortyzacja w tym bucie kryje się w 255 g i 10 mm dropie. Doskonale odprowadzająca wodę cholewka, silikonowe wstawki na języku i zapiętku oraz podeszwa Wet Grip Rubber, która zapewnia pewny krok nawet na mokrej nawierzchni. Nowy partner dynamicznych, bardzo długich wybiegań.

 

GEL-DS TRAINER 22: jeden z najlepszych modeli butów startowych w firmie ASICS. Wypełnienie podeszwy środkowej pianką FlyteFoam nadaje jeszcze bardziej agresywnego charakteru, mimo 10 mm dropu. Bieżnik PU Duosole niemal wgryza się w asfalt, a lekka i bezszwowa cholewka to idealny patent w prawdziwym bucie startowym – 225 g radości.

 

Tak ASICS reklamuje najnowsze buty do biegania:

 

Gdy widzisz świat, szybko przemykający przed oczami, czujesz wiatr we włosach i lekkość na stopach – wtedy wiesz, co to prędkość. Odkryj ją na nowo i wbiegnij na wyższy poziom z kolekcją ASICS FlyteFoam Trio.

 

Buty swoje kosztują. Wszystkie powyższe modele GEL-DS TRAINER 22, DynaFlyte oraz NOOSA FF są dostępne w cenie po 140 dolarów. Cała kolekcja FF Trio jest już w sprzedaży.

 

Informacja prasowa / opracowanie red. / ASICS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Suunto Spartan Trainer Wrist HR – recenzja

Suunto Spartan Trainer Wrist HR to jeden z najbardziej oczekiwanych tego roku zegarków GPS z nadgarstkowym pomiarem tętna, idealny do wielu dyscyplin sportowych. Przyjemna dla oka obudowa ukrywa rozbudowaną funkcjonalność i gwarantuje komfort noszenia w trakcie dnia. Zegarek świetnie wpisuje się w serię Suunto Spartan, ale i trochę od niej odstaje. O tym, dlaczego warto kupić ten produkt w poniższym teście. (więcej…)