ASICS GEL-KAYANO 31
ASICS GEL-KAYANO 31 – adaptacyjna stabilizacja i komfort na najwyższym poziomie

polecane

ASICS GEL-KAYANO 31 – adaptacyjna stabilizacja i komfort na najwyższym poziomie

Tomasz Wołoćko
21 maja, 2024
Aktualności

ASICS wprowadza na rynek najnowszą odsłonę butów biegowych GEL-KAYANO 31. Jest to jedna z najpopularniejszych serii ze wzmocnioną stabilizacją, wyprodukowana z myślą o pronatorach. Zoptymalizowany komfort został osiągnięty dzięki odnowionej cholewce, dzięki czemu model wspiera biegaczy dosłownie na każdym kroku.

Zgodnie z filozofią projektowania ASICS, polegającą na ciągłym ulepszaniu produktów, które mają poruszać zarówno ciało, jak i umysł, asymetryczna, siateczkowa cholewka buta została odnowiona dla większego wsparcia oraz wygody. Zapewnia ona lepszą wentylację, gwarantując stopom chłód na dłuższych dystansach i zwiększoną elastyczność, dzięki czemu biegacze uzyskują maksymalny komfort.

Dzięki unowocześnieniu podeszwy zewnętrznej buta za pomocą gumowego materiału HYBRID ASICSGRIP w celu wzmocnienia stabilności, GEL-KAYANO 31 zapewnia jeszcze lepszą przyczepność podczas biegu. Technologia PureGEL gwarantuje natomiast bardziej zaawansowaną amortyzację oraz jeszcze płynniejsze przejścia. Podobnie jak w przypadku swojego poprzednika, but korzysta z unikalnego systemu 4D GUIDANCE SYSTEM, który – udoskonalony dzięki testom i badaniom – współpracuje z ruchem ciała, zapewniając adaptacyjną stabilizację i zaawansowaną dynamikę.

GEL-KAYANO 31 to nie tylko stabilizacja dla pronujących biegaczy, ale także imponujący poziom komfortu. Jesteśmy dumni, że najnowszy model wciąż wyświetla emisję CO2, wydrukowaną na wkładce jako 10,6 kg na parę, co potwierdza nasze ciągłe zaangażowanie w przejrzystość w zakresie emisyjności. KAYANO na swój status pracowały przez lata. Wraz z nową serią, podnosimy ich komfort, amortyzację i stabilizację. Jestem przekonany, że biegacze docenią wprowadzone innowacje – powiedział Junichiro Tateishi, dyrektor generalny ASICS odpowiedzialny za funkcjonalność produktów.

Buty biegowe ASICS GEL-KAYANO 31 będą dostępne w sprzedaży od 1 czerwca na ASICS.com, Sklepbiegacza.pl, Sportano.pl i Eobuwie.pl.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Wahania masy ciała a cellulit, nadmiar skóry i rozstępy. Jak z nimi walczyć?

W czasie całego życia nasza waga mniej lub bardziej się zmienia. Czasem chudniemy, by za chwilę znów przytyć. Takie zachowanie organizmu może być spowodowane różnymi czynnikami, m.in. problemami zdrowotnymi czy stresem. Inaczej ma się sprawa, jeśli wahania wagi są efektem świadomej decyzji i pracy – na przykład poprzez regularne treningi biegowo-siłowe. Ważne, by w tych dążeniach nie stracić kontroli nad prawidłową masą ciała, a krępujące problemy skórne trzymać z daleka. Jak tego wszystkiego dokonać? (więcej…)