Artur Kozłowski mistrzem kraju w maratonie podczas OWM 2016

polecane

Artur Kozłowski mistrzem kraju w maratonie podczas OWM 2016

Kamil Nowak
25 kwietnia, 2016
Aktualności

Artur Kozłowski w pięknym stylu zwyciężył tegoroczny Orlen Warsaw Marathon osiągając wynik 02:11:54 i zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski.

Artur Kozlowski Orlen

Po zaciętej rywalizacji, po raz pierwszy w historii wydarzenia, na królewskim dystansie zwyciężył Polak – Artur Kozłowski, osiągając doskonały rezultat – 02:11:54.

– Zawodnik MULKS-MOS Sieradz reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w półmaratonie gdzie zajął 48. miejsce z czasem 1.08:24 s. (12 października 2008, Rio de Janeiro). Do większych sukcesów tego zawodnika zaliczyć należy 7. miejsce w biegu na 10 000 metrów podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce (Debreczyn 2007) oraz srebro w drużynie młodzieżowców podczas Mistrzostw Europy w biegach przełajowych (Toro w Hiszpanii 2007). Wielokrotny medalista mistrzostw Polski seniorów, w tym siedmiokrotny złoty medalista – wikipedia.pl

Opracowanie redakcyjne / Autor zdjęć: Sebastian Wolny / LIVE

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Renata Mazur pisze:

  Wspaniale! Oglądałam relację z biegu. Artur dałeś czasu wspólnie z Henrykiem Szostem za co Wam bardzo dziękuje! Trzymam kciuki za Wasze starty w Rio!

  1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

   Witaj Renato. Zgadza się, to było coś wielkiego! Nasza redakcja również bacznie śledziła bieg Artura – mistrzostwo! Pozdrawiamy 🙂

 2. RomAN1 pisze:

  Artur Kozłowski – specjalista ds. maratonów 😉
  PS. Oczywiście, że piękny i emocjonujący bieg!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bądź lepszym biegaczem, ćwiczenia uzupełniające trening biegowy [wideo]

Efektywny trening, to nie tylko kilometry przebiegnięte przez biegacza, ale również jego praca włożona w utrzymanie ogólnej sprawności fizycznej. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na mięśnie, które bezpośrednio, jak i pośrednio wpływają na jakość biegu oraz zdolność do pokonywania coraz to dłuższych tras. Przedstawiamy kilka ćwiczeń, które warto wpleść w swój tygodniowy trening. (więcej…)