Artur Kozłowski mistrzem kraju w maratonie podczas OWM 2016

polecane

Artur Kozłowski mistrzem kraju w maratonie podczas OWM 2016

Kamil Nowak
kwiecień 25, 2016
Aktualności

Artur Kozłowski w pięknym stylu zwyciężył tegoroczny Orlen Warsaw Marathon osiągając wynik 02:11:54 i zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski.

Artur Kozlowski Orlen

Po zaciętej rywalizacji, po raz pierwszy w historii wydarzenia, na królewskim dystansie zwyciężył Polak – Artur Kozłowski, osiągając doskonały rezultat – 02:11:54.

– Zawodnik MULKS-MOS Sieradz reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w półmaratonie gdzie zajął 48. miejsce z czasem 1.08:24 s. (12 października 2008, Rio de Janeiro). Do większych sukcesów tego zawodnika zaliczyć należy 7. miejsce w biegu na 10 000 metrów podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce (Debreczyn 2007) oraz srebro w drużynie młodzieżowców podczas Mistrzostw Europy w biegach przełajowych (Toro w Hiszpanii 2007). Wielokrotny medalista mistrzostw Polski seniorów, w tym siedmiokrotny złoty medalista – wikipedia.pl

Opracowanie redakcyjne / Autor zdjęć: Sebastian Wolny / LIVE

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Renata Mazur pisze:

  Wspaniale! Oglądałam relację z biegu. Artur dałeś czasu wspólnie z Henrykiem Szostem za co Wam bardzo dziękuje! Trzymam kciuki za Wasze starty w Rio!

  1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

   Witaj Renato. Zgadza się, to było coś wielkiego! Nasza redakcja również bacznie śledziła bieg Artura – mistrzostwo! Pozdrawiamy 🙂

 2. RomAN1 pisze:

  Artur Kozłowski – specjalista ds. maratonów 😉
  PS. Oczywiście, że piękny i emocjonujący bieg!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Test butów Altra Timp 2 na Karaibach. Czy pokonały każdy teren?

W marcu pomimo przeciwności losu związanych z koronawirusem wybrałem się na urlop na Karaiby. Celem podróży była Dominikana, która znajduje się na wyspie Haiti. Zaplanowałem aktywny wypoczynek, więc potrzebowałem uniwersalnych butów do biegania. Chciałem trenować zarówno po bardziej górzystym terenie, ale także po płaskim. Ostatecznie zabrałem ze sobą buty Altra Timp 2. Czy była to dobra decyzja? (więcej…)