Analiza trasy 41. PZU Maraton Warszawski z Bartkiem Olszewskim
Analiza trasy 41. PZU Maraton Warszawski z Bartkiem Olszewskim

polecane

Analiza trasy 41. PZU Maraton Warszawski z Bartkiem Olszewskim

Redakcja
31 sierpnia, 2019
Aktualności

Warszawski Biegacz zaprasza na wycieczkę po najciekawszych i najbardziej wymagających fragmentach trasy 41. PZU Maraton Warszawski 2019. W dniu 29 września września zawodnicy zmierzą się z dystansem 42 kilometrów i 195 metrów, ale uwaga, bo aktualna opłata startowa za udział w biegu obowiązuje już tylko do 31 sierpnia. Od września ceny wszystkich pakietów rosną o 50 zł.

Analiza trasy 41. PZU Maraton Warszawski z Bartkiem Olszewskim

Trasa PZU Maratonu Warszawskiego nie zmieniła się znacząco względem zeszłorocznej edycji z 2018 roku, dzięki czemu biegacze pobiegną ulicami w samym sercu Warszawy z całą gamą atrakcyjnych lokalizacji. Tradycją stała się już lokalizacja startu, który znajdować się będzie na ul. Konwiktorskiej w okolicy stadionu Polonii, skąd biegacze będą zmierzać w kierunku Placu Wilsona, a następnie wzdłuż Wisły na Most Gdański i Pragę Północ. Dalej maratończycy pobiegną do Mostu Świętokrzyskiego, aby wrócić na lewobrzeże i udać się w kierunku Łazienek Królewskich. Maratończycy będą mieli okazję przebiec przez najpiękniejszy fragment Traktu Królewskiego: ul. Belwederską przez Plac Trzech Krzyży, Rondo de Gaulle’a i Nowy Świat aż do Placu Zamkowego. Zawodnicy pobiegną na północ, a następnie Mostem Gdańskim ponownie udadzą się na Pragę. Mostem Świętokrzyskim wrócą do centrum, aby ulicą Dobrą i Wybrzeżem Gdańskim skierować się w stronę mety zlokalizowanej przy Multimedialnym Parku Fontann.

Uwaga! Aktualna opłata startowa za udział w 41. PZU Maraton Warszawski obowiązuje tylko do 31 sierpnia. Od września ceny wszystkich pakietów rosną o 50 zł.

Biegacze charytatywni! Pamiętajcie, że z końcem miesiąca upływa także termin na zebranie kwoty minimalnej gwarantującej pakiet startowy.

ZAPISY ⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️

Źródło: oprac. na podstawie: http://pzumaratonwarszawski.com/aktualnosci/znamy-trase-41-pzu-maratonu-warszawskiego/ ; fot. Maraton Warszawski / organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Skurcze mięśni. Jak im zapobiegać?

Skurcze mięśni to bolący problem, który może zaatakować w najmniej oczekiwanym momencie. Co może być przyczyną skurczów podczas biegu? Jaki wpływ na powstawanie skurczów ma odwodnienie organizmu? Zbyt krótka rozgrzewka powodem pojawienia się skurczów? Mam siedzący tryb życia – czy jestem bardziej podatny na skurcze?  (więcej…)