Analiza trasy 41. PZU Maraton Warszawski z Bartkiem Olszewskim
Analiza trasy 41. PZU Maraton Warszawski z Bartkiem Olszewskim

polecane

Analiza trasy 41. PZU Maraton Warszawski z Bartkiem Olszewskim

Redakcja
Sierpień 31, 2019
Aktualności

Warszawski Biegacz zaprasza na wycieczkę po najciekawszych i najbardziej wymagających fragmentach trasy 41. PZU Maraton Warszawski 2019. W dniu 29 września września zawodnicy zmierzą się z dystansem 42 kilometrów i 195 metrów, ale uwaga, bo aktualna opłata startowa za udział w biegu obowiązuje już tylko do 31 sierpnia. Od września ceny wszystkich pakietów rosną o 50 zł.

Analiza trasy 41. PZU Maraton Warszawski z Bartkiem Olszewskim

Trasa PZU Maratonu Warszawskiego nie zmieniła się znacząco względem zeszłorocznej edycji z 2018 roku, dzięki czemu biegacze pobiegną ulicami w samym sercu Warszawy z całą gamą atrakcyjnych lokalizacji. Tradycją stała się już lokalizacja startu, który znajdować się będzie na ul. Konwiktorskiej w okolicy stadionu Polonii, skąd biegacze będą zmierzać w kierunku Placu Wilsona, a następnie wzdłuż Wisły na Most Gdański i Pragę Północ. Dalej maratończycy pobiegną do Mostu Świętokrzyskiego, aby wrócić na lewobrzeże i udać się w kierunku Łazienek Królewskich. Maratończycy będą mieli okazję przebiec przez najpiękniejszy fragment Traktu Królewskiego: ul. Belwederską przez Plac Trzech Krzyży, Rondo de Gaulle’a i Nowy Świat aż do Placu Zamkowego. Zawodnicy pobiegną na północ, a następnie Mostem Gdańskim ponownie udadzą się na Pragę. Mostem Świętokrzyskim wrócą do centrum, aby ulicą Dobrą i Wybrzeżem Gdańskim skierować się w stronę mety zlokalizowanej przy Multimedialnym Parku Fontann.

Uwaga! Aktualna opłata startowa za udział w 41. PZU Maraton Warszawski obowiązuje tylko do 31 sierpnia. Od września ceny wszystkich pakietów rosną o 50 zł.

Biegacze charytatywni! Pamiętajcie, że z końcem miesiąca upływa także termin na zebranie kwoty minimalnej gwarantującej pakiet startowy.

ZAPISY ⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️

Źródło: oprac. na podstawie: http://pzumaratonwarszawski.com/aktualnosci/znamy-trase-41-pzu-maratonu-warszawskiego/ ; fot. Maraton Warszawski / organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Fitbit Blaze – sportowy smartwatch od Fitbit – recenzja

Poznajcie Fitbit Blaze czyli smartwatch, który zdecydowanie wykracza poza pewne kanony. Fitbit Blaze nie tylko policzy nasze kroki, spalone kalorie, tętno, dystans, liczbę pięter na które weszliśmy, ale wskaże idealną drogę do lepszej jakości życia. Jest to interesujący smartwatch, a o wszystkich jego plusach i minusach dowiesz się z naszego testu. Czym tak czaruje Fitbit?  (więcej…)